IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
28. kvě 2010

to jo myslím,že by to mohli být dvojky né?!

petulke
28. kvě 2010

to každopádně 😀

delf14
28. kvě 2010

jé tak to už tu budu třetí 😀 asi začnu pokukovat po kočárku teda já už asi vím,ale ještě pokoukám,o stejně to se uvidí až na utz co a jak

petulke
28. kvě 2010

jojo, já myslím že rozhodne až druhy nebo třetí utz, ještě pořá by se mohl ten jeden vstřebat. na prvním jsou vždycky dva. 🙂

delf14
28. kvě 2010

ahá

petulke
28. kvě 2010

no to se občas stává néjen při dvojčkách 😖

delf14
28. kvě 2010

jo jo já myslela,že když už se zakousnou že už to bude ok zas zmýlka

petulke
28. kvě 2010

proto je lepší si dát dva. 😉

delf14
28. kvě 2010

tak to jo no já pádím ven nabažit se sluníčka babička asi bude potřebovat posekat sekačkou zahradu tak asi na to vlítnu no co nadělám nechci aby měla tucha,že se něco děje,že už jí nesekám trávu 😉 tak zatím a mo držím pěstičky petuko na utz a dej nám pak vědět a moc dloho nenapínat ano 😉

petulke
28. kvě 2010

delf, opatrně stou sekačkou, moc to nepřeháněj. hlídej si bobísky! 😒

ahojkyy
28. kvě 2010

delf - gratulujem. Len sa pekne šetri, nech sa im naďalej u Teba páči. 2.6. si dáme vzájomne info 🙂
petulke - hoď info, či bolo vidieť srdiečka, oki? 🙂
natulaaa - tak to potom proste riešia tým, že skúšajú opakovane IUI, alebo priamo IVF, nemajú čo iné, proste príčina neznáma. Veľa párov je takých, proste sa nedarí.

ahojkyy

delf14
28. kvě 2010

tak podávám info od dasty zbyli jí jen tři bobíšci no prý nic moc jednoho prý mrazit nebudou tak jí šouplli tři,ted odpočívá má kupu časopisů kolem sebe k pc se nedostane ted aspon dva dny tak budu podávat info přeze mě vzala jsem si její číslo

petulke
28. kvě 2010

ahoj ženy! normálně mi vrhkly slzy do očí, když jsem je tam viděla, jak si tam blikaji. 😵 Mám oba plody o velikosti 7mm krásně si tam srdíčkama na sebe blikají. je to moc krásný pocit. pořád se usmívám a nechce se mi tomu věřit. ze samé radosti jsem si zapomněla vzít lístek na peníze, uf. Tak budu muset v pondělí nahánět dr. 😀 jinak další kontrolu mám až za 14 dní ☹
delfíku, pozdravuj dasty aby opravdu odpočívala.

petulke
28. kvě 2010

jo a holky utz nemám, nebo mudr. nešlo je dohromady vyfotit. tak snad až příště.

liny
28. kvě 2010

holky teda já než to všechno překousala a to jsem tu nebyla jen dva dny 😀 , páč v práci je to síla 🙄 nestíhám jít ani na wc.

petulke to je supeeeeeeeeeeeeeer zpráva moc Ti gratuluji věřím,že to štěstí co teď cítíš se asi nedá jen tak popsat viď 😵 😵 😵

natula vítej 🙂

delf takže hod do koše byl za 100 bodů koukám to je parádička 😵

liny
28. kvě 2010

dasty držim pěstičky hlavně odpočívat 😵

liny
28. kvě 2010

a co jinak holky jak se cítíte?

liny
28. kvě 2010

delf a ahojkyy jdou 2.6 na kontrolu budu držet pěsti a holky k narozkám chci slyšet jen dobré zprávy ju 😅 ať se mi líp víc věří,že se mi třeba na podruhé povede také 😉

liny
28. kvě 2010

dasty tak jaké to bylo 🙂 písni pak své pocity já byla natěšená jako blázen 😵

delf14
29. kvě 2010

ahojky holky.tak dasty odpočívá prý ještě zítra a pak se už ukáže nechce radši moc stávat aby se bobíšci zabydleli pěkně,mám vás pozdravovat a petulce gratuluje k srdíčkám 😉

petulke
30. kvě 2010

delf, že jí děkuji. a ať pořádně leží. 😵

delf14
30. kvě 2010

jo jo vyřídím jí to

delf14
30. kvě 2010

teda holky copak děláte,že tu nejste? ☹

petulke
30. kvě 2010

ahoj delf, já jsem včera byla na návštěvě, a byla jsem ráda,, že večer už jsem si lehla do své postýlky. a dneska jsem skoro cely den prospala. a jak se máš ty? krviča se pomalu blíží. 😵
a lenca má zítra kontrolu jsem zvědavá jak dopadne. 😵

delf14
30. kvě 2010

tak to jo a ahojkyy má stejně se mnou kontrolu akorát já jen krev a ahojkyy utz jsem na ně zvědavá 😝

lenca78
30. kvě 2010

ahoj holky, zdravim Vas. Cely vikend jsem byla pryc a nemela jsem pristup na net. Zitra jdu v poledne na kontrolu k nove doktorce, tak jsem na to zvedava, co bude za novinky.
Dasty - drzim palce, at se poradne zavrtaji
Delf - at ti to hcg roste jedna basen
Petulke - gratuluj uk srdickum. Ty mas ale pekny obriky🙂 Ja mela v 6+2 oba okolo 5mm 🙂

delf14
30. kvě 2010

lenca držím pesticky na zítřek.no a já hlásím že mi není dobře to brzo,štve mě to ale pěkně,takže budu ponocovát a teď záleží kde zda na wc a nebo jen tak ležet v posteli a čucet do zdi než se udělá lépe.to jsou vyhlídky teda.

delf14
30. kvě 2010

tak jsem to vzdala a šla si sednout do obýváku k pc 😒

ahojkyy
31. kvě 2010

jej, petulke, to je krásne 🙂 ja sa tak teším a zároveň bojím na toho 2eho. Už sa to blíži 🙂
Ináč ja mám za sebou poslednú kontrolu krvy, no a bolo to cez 47 tisíc, tak snáď to bude v stredu oki.
Idem Vás dočítať 🙂

ahojkyy

ahojkyy
31. kvě 2010

dasty šupli tri, ano? Tak to bude sranda, ak to dopadne tak, ako u mňa. Trojičky 😀