IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
4. kvě 2010

bral krev a utz aby viděl že tam nemám cystu no asi ho ještě nechám píchnout 😉 všechno mi ukázali co a jak vyzkoušela jsem si to jak se to obsluhuje atd.

dasty79
4. kvě 2010

No to jsem na to zvědavá ve čt 😖 už teď se bojíííííím

dasty79
4. kvě 2010

Jsi na neschopence???

dasty79
4. kvě 2010

Proč vy nechodíte do Sanusu Pardubice a jezdíte do Hradeckýho???

delf14
4. kvě 2010

na neschopenku jsem se ho zeptala a on říkal že není problém,tak jsem mu řekla,že to zkusím do práce a pokud by to nešlo tak jestli bych mohla tak souhlasil tak jsem ráda

delf14
4. kvě 2010

tenkrát tam byl petr na spermiu a tak jsme tam chtěli i adále chodit

dasty79
4. kvě 2010

delf - mělas zůstat doma, když máš píchat 2x denně.A vůbec s těma směnama to je naprd.Ale od OPU už budeš doma,ne?

dasty79
4. kvě 2010

Jo jo, tak to jo - já jen, že mě teď došlo, že jste vlastně z Pardubic...

dasty79
4. kvě 2010

delf - tak už máš 1.injekci za sebou - počkej jak na to za chvíli budeš vzpomínat a smát se tomu 😀

delf14
4. kvě 2010

no už aby to bylo tak ted to vydržím a v úterý až pojedu na kontrolu tak mu to řeknu a nechám si jí napsat,snad s tím bude souhlasit,když říkal,že to není probém

lenca78
4. kvě 2010

ahoj holky, ted jsem se vratila ze sluzebky a koukam, co jste tady toho stihly probrat🙂

Delf - teda tech leku je fakt hodne, kdyz se takhle vyfoti pohromade. Ja jsem to u tech svych neudelala, ale taky by to byla pekna kopa. Tak at to pichani zvladnes.

Jinak mne je dobre - jen to nesmim zakriknout. cely den bez kreci a bez krvaceni, jen minimalni spineni. Takze mam z toho i dobrou naladu, na testu rano se druha carka zatim objevuje, no uvidime v patek. Jak psala garp, spousta holek mela dve carky a pak to nevyslo idealne bud na testu z krve nebo na ultrazvuku pro potvrzeni srdicka. Dokud neuvim a neuslysim, jak bije embryu srdicko, tak tomu stale neverim.

lenca78
4. kvě 2010

Ahojkyy - my taky meli od darkyne 7 vajicek, 5 se jich oplodnilo a jeste den pred transferem, kdyz jsem volala, tak mi rikali, ze je vsech 5 kousku moc krasnych. A v den transferu jsem to sla vse napred zaplatit a pripomnela jsem sestricce, ze mam platit i zmrazeni 3 kousku - no a ta uz mela na nejakem papiru, ze budou jen 2 k transferu a zbytek nic :(

Moc me to holky mrzi i z toho duvodu, ze kdyby se ted jedno mimco zadarilo, tak ja bych urcite chtela jeste jedno - pokud to pujde. Ale melo by zase nejakou jinou darkyni. Takhle jsme doufali, ze co se nezadari ted, mohlo by se podarit ze zmrazenejch ...

marmar79
4. kvě 2010

Zdravím všechny a injekcím zdar 😀 Já si ráno budu píchat 3 injekce, brrr... ale pro mimi všechno.

Lenco - to je fajn, že je Ti dobře. Ať se daří.

lenca78
4. kvě 2010

marmar - diky moc.

fazde
4. kvě 2010

Ahoj holky, koukám co Vás tady je. Liny je mi moc líto, ale musí koukat dopředu a doufat. Já mám po ET 4. den. Ze 7 vajíček mi zbylo jen 5 blastocyt a jednu jsme nechali zavést a 4 zmrazit. Zatím na sobě nic nepozoruji, stále ležím a odpočívám.
Lenco - držím pěsti
marmar - zdravím
delf - tak zdárné píchání 😀

fazde
4. kvě 2010

Tak nic, jdu do postele, dobrou holky a držím všem pěsti. ☹

dasty79
5. kvě 2010

Ahoj všem.

lenca - to je dobře, že ti je už lépe a že nekrvácíš a hlavně, že máš // (potichoučku gratuluju) 🙂

marmar - co ty budeš píchat?A kdy začínáš?

fazde - jen pěkně odpočívej 🙂, ať se mimísek pěkně zavrtá 🙂

dasty79
5. kvě 2010

delf - kdepak tě máme?????Jak zvládáš další inejkce???Už sama a nebo pořád za pomoci manžílka?

liny
5. kvě 2010

ahoj holky,
myslela jsem,že budu silnější,tušila jsem,že na poprvé je procento úspěšnosti malé ,ale i přesto jsem doufala,že když jsem jinak zdravá,že to vyjde.... Nakonec můžu být ráda,že tohle třeba nepřišlo po pár dalších týdnech a takhle nemusím na revizi dělohy. Máme dva mražáčky snad se budou vyvíjet dobře, mám do Caru jet až 10 den po druhé mršce. Včera v noci už přišla první takže bych to viděla tak,že v půlce června uděláme druhé kolo.

Všem po ET držím pěstičky a holky poctivě odpočívat, protože ono když to pak nevyjde tak si člověk vyčítá i ty nejmenší věci,které dělat nemusel a přikládá tomu vinu 😒 . O to hůř,že se nedá zjistit proč se to stalo.

garp776
autor
5. kvě 2010

ahoj liny...moc na tebe myslím...moc ti budu držet palce na červen..máš pravdu..dopadlo to ještě relativně dobře...bez revize. Ale ani my ještě nemáme vyhráno 😔
Lenca...to je prima, že krvácení je pryč a // jsou silnější...

liny
5. kvě 2010

garp někomu to vyjít musí 😉 tak teď jsou na řadě dobré zprávy takže všem přeji ty nejlepší krevní výsledky.

Nevíte jak je to s těmi 3 pokusy co "hradí pojišťovna"..... počítá se KET jako 2 pokus? Nebo je to 1IVF + KET= 1 kolo...nevím zda se vyjadřuji dobře.

garp776
autor
5. kvě 2010

liny...ket se do pokusů hrazených pojišťovnou nepočítá. Počítají se jen stimulované cykly s ET 😉

liny
5. kvě 2010

díky díky díky první dobré zjištění...já už pomalu propadala panice 🙄

petulke
5. kvě 2010

Ahoj holky. Moc Vás zdravím a přeji hodně síly embrouškům, kteří se zavrtávají nebo se snaží udržet. Chtěla bych se k Vám přidat. 😅 Mám za sebou druhý pokus IVF a ET. Bohužel mi při prvním zjistili anembryomolu v 6 tt, byla jsem v lednu na revizi a ted v sobotu mi zavedli po 5denní kultivaci 2 embroušky. Tak snad to teď výjde! 😒

liny
5. kvě 2010

Aho Petulke, tak to moc držím pěstičky aby to na druhý pokus už vyšlo 🙂 . U mě se první pokus také nezadařil ☹ v pondělí mi řekli,že se jedná o zamlklé těhotenství. Nj je to boj.

liny
5. kvě 2010

petulke a přo prvním pokusu jsi si nechala zavést také 2 embroušky? Co je to ta anembryomola?

garp776
autor
5. kvě 2010

ahoj Petulke..držím palce..anembryomola...prázdný váček na UTZ? Měla jsi normální // na testu i normální hcg? Holky, začínám se bát čím dál tím víc..proč je to tak složité?

liny
5. kvě 2010

je spousta věcí co neznám a jde mi z toho hlava kolem...

petulke
5. kvě 2010

já vím ja to četla,Liny moc mě to mrzí. Sama jsem to obulela, ale přítel mě držel, že je možná dobře že se to stalo takhle dřív než abych oto přišla během třetího měsíce. Zavedli taky dvě. Mám dokonce ve fotoallbu UTZ, jeden se vstřebal a druhý se přestal vyvýjet. Rostl jen obal vajíčka ale bez plodu. Revizi už bych nechtěla zažít. Dělali mi to v Chomutovské nemocnici, a bylo kolem mě hodně tmavých pacientek s bříškem už docela v pokročilém těhotenství. Musely tam být, protože měli nějaké bolesti. Ale holky oni se na mém pokoji scházeli s napíchnutými infůzemi na stojanech a pak se šramotili v Lednu ven kouřit.Nemluvě o tom, že když jsem nastoupila, tak tam sestřička dělala bugr, kvůli tomu, že kouří v noci na záchodech. Holky ve mě by se krve nedořezal, chtěla jsem ten vztek ze sebe vykřičet, a dozvědět se kde je nějaká spravedlnost. My se tady snažíme o mimísky a jim to tak všechno prochází. Není to féér ☹ ☹ ☹

petulke
5. kvě 2010

jojo všechno bylo ok do 6tt sice už v 5tt mate vidět, že se ve váčku něco vyvíji,dokonce i srdíčko, ale já to nevěděla až jsem si to doštudovala na netu. Já Vás tady sleduji už týden, ale měla jsem strach se kvám přidat. Minule jsem si taky s holkama tady v listopadu psala,a zdělovali jsme si zážitky a výsledky, a průběhy. apod. Ale holky, klídeček, nebo moje švagrovka šla o týden později než já, ale na sev. moravě. a už jde do 5 měsíce. Vyšlo jí to na poprvé! Tak hlavy vzhuru! a nemyslet na to nejhorší.