IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

dasty79
6. kvě 2010

Ahoj holky.

Co tady nového?

Já si dnes byla vyfasovat včeličky a teď už vyhlížím mrchu 😉 (ale počítám tak okolo 10.5.) a začnu stimulovat nakonec ne Menopurem,ale Gonalem 😵

petulke
6. kvě 2010

já měla taky gonal, na 1 i 2 pokus ivf. je dobry vubec jsem sním neměla žádné problémy. a co kněmu budeš dopichovat?

dasty79
6. kvě 2010

liny - vše hnusný jsme si zažily a tak teď už nás snad čekaj ty pěkný časy 🙂 To je dobře, že jsi tady s námi!!!!
Já se sem vnutila a přitom bych měla patřit do IVF květen - ale mě se tady s váma líbí 😎
Tak snad tady můžu s váma být?.....

marmar - krásný počet folíků 🙂 a tak kdy bude OPU?

dasty79
6. kvě 2010

Já nevím jak se to druhý jmenuje - mám to doma.....Tys měla co?A tys měla jaký protokol?

petulke
6. kvě 2010

dasty- prvně krátky dopichovala jsem cetrotide, po druhé při dlouhém protokolu luveris.

dasty79
6. kvě 2010

petulke - jo tak to mám to samý cetrotide a taky krátký protokol.A poprvé jsi si nechala zavést 1 embrouška?A když jsi měla ten krátký protokol, tak kolikátý den jsi byla na OPU?a pak jsi měla prodlouženou kultivaci?a ICSI?

petulke
6. kvě 2010

dasty nene, zavedli jsme dva. byl to kratkej protokol a na opu jsem šla asi v 11 den, automatiko icsi, a vlozili po 48 hod. neklaplo to - jeden se vstřebal a druhy anembryomola ☹

marmar79
6. kvě 2010

Dasty - ahoj. Termín OPU zatím nevím. V sobotu jdu opět na ultrazvuk, tak doufám, že se už pak termín dozvím.

dasty79
6. kvě 2010

petulke - tak tentokrát to určitě vyjde 🙂

marmar - tak přeju ať další folíci pěkně dorostou 😵

Víte co mě je holky divný?Že tady všechny chodíte na kontroly na utz po pár dnech a mě prostě napsal až 9dc utz 😒

dasty79
6. kvě 2010

Držím pěstičky na zítřejší kontrolu garp a lence - jdete na krvičku,že????
Tak tfuj, tfuj, tfuj - ať je vše tak jak má být 🙂

ahojkyy - ty budeš testit kdy???

dasty79
6. kvě 2010

petulke - taky hodně štěstíčka, ať zítra najdeš // 😵

lenca78
6. kvě 2010

Ahoj holky, narychlo vas aspon pozdravim. Mam ted frmol v praci, cely tyden chodim domu kolem osme vecer, tak nestiham psat. Zitra jdu na krev a po treti odpoledne si mam volat pro vysledek. Jsem zvedava a zaroven se bojim, uvidime. Napisu Vam odpoledne. A moooc dekuju, ze na me dasty myslis.

Garp - to drzim palce na krev
Ostatnim stimulujicim at jim rostou foliky a tem po transferu at rostou // na testech 🙂 Mejte se hezky.

petulke
7. kvě 2010

😵 🤐 Je tam duch! 🙂 ale ještě není vyhráno. Bude záležet jak se to bude vyvíjet. Snad se to nezastaví. 😔
Dasty - možná ti napsala male davky?

ahojkyy
7. kvě 2010

čaute baby. Tak hned bol na teste duch resp. tienik a po pol hodke - hodke normal ruzova ciarka, tensia a slabsia, ale ciarka.
bol to rapid clear exklusive, vyšiel ma cez 80,- Cz 😀
tak neviem, či to brať vierohodne 🙂 som len 6 deň po ET a 11. deň po OPU.
ahojkyy

ahojkyy
7. kvě 2010

petulke - aký citlivý test si mala?
baby, ja som z toho zmatená, nemala som testovať. Nemůže to byť ešte od injekcie - cetrodine, či jak sa to volá? Niečo ako pregnyl.. ten bol pred 13. dňami. ahojkyy

petulke
7. kvě 2010

Ahojkyy bud v klidu,pregnyl jsem taky pichla. mela jsem gs mamatest. Proč by jsi tomu nemohla věřit? Ano jsme těhotné, ale ještě to nemáme potvrzené z krve. Já jdu 13.5. na krvičku.

petulke
7. kvě 2010

Jo a další testík zkusím v neděli a nebo v pondělí, pro kontrolu 😉

ahojkyy
7. kvě 2010

petulke - len som z toho nervózna. Už 13eho na krv? ja o deň neskôr.. do múky 😀 možno sa tam vyberiem skôr 😀 😀
šetríš sa nejak extra? ja som "lážom - plážom" v práci od včerajška. Nakuknem a po obede vždy zmiznem 😉 včera to bol zaberák, začalo ma z toho kvalitne bolieť brucho. Máš nejaké bolesti? ahojkyy

delf14
7. kvě 2010

Zdar holky no co to čtu za novinky no paráda jen tak dál snad se taky přidám se dvěmi čárky a když né budu následovat liny a je to bude to sklamání,ale co nadělám.Dasty já jdu na utz taky až po týdnu přesně.Tak jsem holky zjistila,když je člověk nasraný na protějšek tak s mu bodne lépe 😀 asi to budeme muset praktikovat často abych se takhle mohla píchnout vždy sama.Holky chtěla jsem se zeptat je to normální když ještě tak trochu zašpiním?měla jste to některá?může to mít souvislost s těmi injekcemi?já jen jestli není něco špatně právě

petulke
7. kvě 2010

ahojkyy - ja jsem dostala neschopenku s neomezenými vycházky od 23.4. a budu na ní, než pujdu na mateřskou. Naše Mudr. to tak dělá. Prý na to máme právo, ty co jsou na umělým oplodnění se automatiko berou jako že jsou na rizikovém. Tak nic moc nedělám. Navíc jsem vojákyní z povolání a v maskáčích a kanadách bych se nechtěla cmrndat. Ale pobolívají mě vaječníky, ale já to mám zté stimulky. Řekl mi to i docent z Pronatalu co mi dělal ET, že mám zvětšené vaječníky, a že můžou pobolívat. Je to reakce na ty injekce. A při minulém pokusu jsem to měla to samé dokonce moje Mudr. mi řekla. že bodou zvětšené do 3 měsíce. Důležité je abychom hodně pili a čistili si krvičku od jedů. 😉

petulke
7. kvě 2010

delf není naopak! tělo reaguje na injekce! tzn. že hormony pracují jak mají! 😉

delf14
7. kvě 2010

petulke a to se ještě může dát vycházky neomezeně?já myslela,že né

delf14
7. kvě 2010

fáákt tak to jis mě uklidnla já mylela,žeje něco blbě,ale ež volat doktoroj tak jsem se přišla zeptat vás.

ahojkyy
7. kvě 2010

petulke - jasné, tak pri takej práci sa nedá. rizikové znamená - celú dobu tehotenstva byť mimo práce?? dúfam, že nie, to si tu pracu tu neudržím 😝
delf - ja som špinila prvé dni resp. týžden cyklu, tj tie injekcie mi spomalili krvacanie, len som spinila ale o to dlhšie, asi týždeň. Tiež sa mi to pred tým nestalo. Hold - každá reagujeme na hormóny inak 🙂

petulke
7. kvě 2010

ahojkyy - jojo já to tak mám. celou dobu budu doma.

delf14
7. kvě 2010

no já chci říct až v úterý půjdu na kontrolu folikl,jak rostou,o neschopenku v práci se to nedá ted jsem měla po dva dny tak blbou práci,že jsem se furt ohýbala a tlačila si tím pádem na břicho.minule mi říkal,že když to nepůjde v práci tak není problém napsat.ale asi by byla troufalos se ho ptát hned na vycházky co?!

garp776
autor
7. kvě 2010

ahojkyy a petulke...moc gratuluju! je to skvělý začátek!
Leni držím palce na dnešek, já už má krev odebranou, tak teď jen čekat do 15:00.

delf14
7. kvě 2010

teda garp až do tří no to bude děs,ale slib že nám to hned napíšeš budu jaknna trní kolik tam budeš mít jednotek 😝 a co čárka na testu je silná stále?

garp776
autor
7. kvě 2010

ahoj delf..no jsem nějak překvapivě klidná...zatím... no myslím, že po obědě už začnu vyšilovat 😀 . Sestřička dnes před odběrem krve dělala test sama z moče..a svět se div se..čárka tam zase byla.. A co ty?

delf14
7. kvě 2010

já furt stejně ještě píchám,ale je to opruz snad v úterý uvidím na utz nějáký folikulíky kéž by mám z toho strach docela, 😖