IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
8. čer 2010

chjo tak můj lékař má 17tého dovlenou a první týden v červenci má dovolenou celý CAR tak mám obavy abysme to kvůli tomu o měsíc nemuseli oddálit ☹ , protože to by tak nějak vycházel KET v době dovolené. No uvidím mám tam zavolat ještě zítra. No nemám já pech....

jancica74
8. čer 2010

liny to mě mrzí - snad ti zítra řeknou pozitivní zpravu 🙂 já jdu 16tého na UTZ pak se uvidí kdy půjdu na KET...ještě máme 8 mražáčků,ani nevím po kolika je zamrazili a v jakém stádiu...

liny
8. čer 2010

jančo tak to máš super úrodičku v mrazáčku, my máme jen 2. Kolik jich necháš dát?

liny
8. čer 2010

jančo většinou jsou mražené po dvou

jancica74
8. čer 2010

počítám,že to zamrazili 4x po 2,nebo možná 2x 3 plus 1x 2 🙂 počítám se dvěma....3 už je dost - taky mi řekli,že čím víc tím menší naděje....tak nevím.Já měla po 1 ET taky jen 3 mražáčky,nesmutni....

petulke
8. čer 2010

ahoj liny , ráda tě opět vidím, že písmenkuješ, no právě že jí neobjímám ☹ a možna bych i ráda, v pátek o pul jedne mě čeká další ko a nemůžu se dočkat.
No musíme dufat liny, že se tam nějak mezi vcucneš. jinak by jsi musela čekat až na červenec a to se nějak protáhne ☹ musíme věřit, že se tam někde nějak dostaneš.

liny
8. čer 2010

petulke já v práci nestíhám a tak na konika nezbývá čásek a doma pak starání takže večer padám na čumáček. Ale sem tam se mrknu a sleduji jak se Vám všem daří 😵 . Budeš v pohodě uvidíš, třeba se nevolnosti dostaví později a v plné parádě držím Ti pěstičky a pátek je tu coby dup.

petulke
8. čer 2010

děkuji liny, tak moc se nepřepínej v práci, aby se na příště mimísků u tebe líbilo. Hlavně vyčistit pořádně hlavičku a ono to vyjde, budu se těšit že písneš že už jdeš na ket a máš mimísky u sebe 😵

liny
8. čer 2010

petulke jj snad budu brzy patřit mezi Vás 😅 , hrozné bylo když jsem šla za sestrou do porodnice a viděla všude ty čerstvě narozená miminka a říkala, proč ne já.... vydržela jsem tam 10 min a pak si poplakala v autě. Celou dobu se snažím být nad věcí a myslet pozitivně,a přesto mě to dostalo.

beatris
8. čer 2010

Ahoj holky.
Co je nového?
Vítám nové tváře 🙂

liny - určitě se to nějak udělá a krásně ti to vyjde a za chvilku budeš mít mimísci v bříšku.Teď si necháš dát dvě?

petulke - v pátek kontrola dopadne určitě dobře 🙂

ahojkyy
8. čer 2010

ahojte baby. Tak by som aj napísala, že dnes mi konečne nie je špatne, ale bojím sa, že to zarieknem 😝
liny neboj, vyjde to
petulke - piatok sa Ti zdá ďaleko? Ja idem až 22eho.. už je Ti ľahšie 🙂
jancica - tak aspoň máš nejakú zásobu. Mne povedali v deň ET, že sa proste ostatné prestali vyvíjať a nič k zamrazeniu nebude. Ale nezávidím, stačí mi to, čo mám v brušku, len nech to pekne vydrží aj ďalej 😉

ahojkyy

liny
8. čer 2010

beatris ano tentokrát necháme dvě pokud to bude možné 😎

liny
8. čer 2010

ahojkyy v to doufám 😀 špatných zpráv už bylo dost a teď je čas na dobré,že 😝 . My netěhotné bychom dali vše za to kdyby nám už konečně taky bylo špatně z těch správných důvodů tak si toho važ 😀

78marcela
8. čer 2010

Ahoj liny, koukala jsem, že ti to nevyšlo, a je mi to moc líto. Ale byl to tvůj první pokus, uvidíš, že potom se zadaří. Moje sestra otěhotněla až na třetí transfer, po KET, a má nádhernou holčičku, tak krásnou, že opravdu asi stálo za to si na ni počkat. Prožívali jsme si to tehdy s ní, poprvé i podruhé hrozně věřila, potřetí už ne a po dvou dnech přestala ležet a dělala vše pak už normálně, vařila, vytírala...a podařilo se. Terezce teď bude rok a je opravdu krásná, začíná mluvit, sama chodí...někdy se asi opravdu vyplatí počkat. Taky se tím utěšuju, že když to teď nevyjde, vyjde příště. I když to zpočátku moc bolí..

liny
8. čer 2010

marci děkuji za podporu, vím,že chtít aby to vyšlo na první pokus je odvážné..ale člověk v podvědomí věří,že to tak bude o to je to pak horší. Teď půjdu na KET a myslím,že pokud by to nevyšlo už to člověk nebere tak hrozně jako poprvé. Jěště nějaké pokusy zvládneme 😵

78marcela
8. čer 2010

to je prima, že to takhle teď už bereš. Naprosto to chápu, člověku to nedá, aby nevěřil. Já, i když vím, jak to bylo u sestry, mám také myšlenky jenom na to a věřím, doufám...a vím, že když to nebude, budu nešťastná...jenže člověk si to prostě musí odžít, smířit se a vydat se dál a doufat , že příště...A ostatní si můžou říkat, co chtějí, a stejně to nepomáhá, člověk si s tím sám nějak poradit...a zkoušet dál.

liny
8. čer 2010

holky kde jste všechny.....lenčo,delf,dasty,petulke,ahojkyy,marmar a další,které za námi moc často nechodí jako je fazde ... snad už je lépe.

ahojkyy
8. čer 2010

liny - tu som 🙂

ahojkyy
8. čer 2010

fakt, čo je s fazde?

marmar79
8. čer 2010

Ahojte všichni! Jsem tu, ale vždy v jinou dobu než ostatní 😀
Navíc je venku tak nádherně, že je škoda sedět doma u PC, tak trávím čas po práci raději na sluníčku.
U mě nic nového, takže se zatím mějte, jdu relaxovat na terasu.Papapa.

liny
8. čer 2010

marmar tak si užij relaxaci, já bych taky šla...no ještě 30 min a jedu domů z práce 😎 ale tady se zatahuje 😠

liny
8. čer 2010

ahojkyy 🙂 ještě je Ti dobře? dnes bez nevolností?

ahojkyy
8. čer 2010

ano, liny, v pohode. Až mi je to divné..

liny
8. čer 2010

tak to je zřejmě mrňousek gentleman ,že Tě nechává jeden den odpočnout 😀

ahojkyy
8. čer 2010

liny - 🙂 tak Ty nemáš chybu 😀 dala by som ináč dušu za to, aby to bol chalan 🙂 a dve duše za to, nech je to zdravé 🙂

ahojkyy
8. čer 2010

ja na dnes padám, tak pekný večer všetkým, držte sa a píšte, nech mám zajtra čo čítať 😉

ahojkyy

delf14
8. čer 2010

ahojky holky my byli celý de venku tak jsem ani nenahlídla 😉 je škoda být doma zavřená,když je tak pěkně 😝

dasty79
9. čer 2010

Ahoj holky - já se taky celej den nabíjím na sluníčku 😎 Co tady nového??????????????
Koukám nové čekatelky - tak ať vám to vyjde a vítejte 🙂
liny - já to nemám jako ty, já budu muset na vše znovu.Ale tobě to pěkně uteklo a určitě tě někam nacpou a vše se stihne 🙂

delf14
9. čer 2010

ahojky dasty třeba nebudeš muset 😉 uvidíme v pátek ano,je fajn,že jsi léky nevysadila a v pátek si nech určo odebrat krev správně by měli než se pustí do něčeho dalšího,a kdyby né stůj si za svím ano

petulke
9. čer 2010

ahoj holky! zase tady máme sluníčko, a pořádnej hicák! Néjen že pátek už je skoro za dveřmi a mě čeká spolu s janett kontrola, ale konečně přijede i moje polovička, která je druhým týdnem někde na doupově a hraje si na vojáčky! Tak at už to vyšetření dopadne jakkoliv, hlavní je, že zase budeme spolu. Už se nemůžu dočkat. Ta samota je strašná!