IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
8. črc 2010

@ahojkyy tak at to u tchyne prezijes 🙂 Ja u ni byla pred 3 tydny jen tak na chvilku a stacilo mi to. Navic ji pritel rekl, ze jsem tehotna 🙂))
Jinak na NT byla minuly tyden, mam vysledek 1/27000. Takze taky ok.

lenca78
8. črc 2010

@petulke tak ty pasy peto nemam :( Byla jsem ve dvou tchibech a nemely je. Skoda. Libily se mi i cenou. Co jsem jinak koukala na netu, tak se jeden pohybuje okolo 350 az 500 Kc. Ale zkusim si je objednat pres net. Treba je jeste budou mit nekde na sklade.

lenca78
8. črc 2010

@delf14 uvidis, ze vse bude v pohode 🙂 drzim palce

delf14
8. črc 2010

děkuji leni škoda,že jsi ty pásy nesehnala jak jsi chtěla

dasty79
8. črc 2010

Ahoj všem 🙂

dasty79
8. črc 2010

ahojkyy - velká gratulace ke zdravému miminku 🙂 a šťastnou cestu

delf - tobě ať zítra dopadne dobře krvička 🙂

petulke - jak ty se máš?

a jak se má marcelka v lázních???

U mě nic nového, tak se mějte - já zas někdy juknu 😕

lenca78
9. črc 2010

@delf14 uz jsem si je objednala pres internet , taky z toho tchiba. Tak se tesim, az dorazi. 🙂 Tak at ti to dobre dopadne

petulke
9. črc 2010

Leni ony je mají i v dm! ale je jeden! Ale lepší jsou ztoho tchiba!

petulke
9. črc 2010

Holky my za chvíli zase razíme na víkend do litoměřic za petrovým tatkou, Tak vám přeji krásně strávený víkend! A moc se nepřetěžujte vtom horku, spíš relaxujte pod deštníkem u vody s balíkem pitné vody! Bacha na sluníčko at se neudělají pigmentové těhotenské skvrny!

delf14
9. črc 2010

ahojky holky tak krev odebrána.viděla jsem i prcka už nožičky a ručičky tak jsem ráda,že povyyrostl,mám i foto z utz dal mi tak ho hodím do fotoblogu.

dasty79
10. črc 2010

Ahojky.

delf - krásná fotečka 🙂

delf14
10. črc 2010

ahojky dasty kočko děkuji jsem ráda,že si se zastavila.

lenca78
10. črc 2010

ahoj holky, musim vam napsat, co se dneska prihodilo u mych rodicu. S pritelem jsme jim oznamili, ze cekame dvojcata. Pri te prilezitosti vypadla z pritele me sestry zadost o jeji ruku - segra je totiz taky tehotna, termin 22.1., takze 12 dni po me. Nasi se z toho museli odpoledne opit, protoze tri vnoucata v lednu najednou fakt necekali 🙂))) To se muze stat jen v nasi familii🙂. Ja ted premlouvam segru, at se vezmou rovnou s nama, vyjde to levneji a budou mit z krku zarizovani. Tak jeste uvidime.

delf14
11. črc 2010

no leni to je supr teda paráda,jak jste se sešli takhle 😀

dasty79
11. črc 2010

Leni, to je paráda 🙂 Tři vnoučátka a ještě dvě svatby 🙂 To je jak z nějakýho filmu 😵
Tak to pak napiš, jestli bude dvojitá svatba.

A co LINY?Kdy jdeš na KET?

delf14
11. črc 2010

jo jo liny jakpak to asi vypadá
ahojky dasty to jsou vedra co?!

dasty79
11. črc 2010

ahoj delf - to je strašný 😒 To je líp doma, než venku.
Seš 10tt - to je nádhera 🙂

delf14
11. črc 2010

to jo je lepší doma však jsem skoro furt doma taky

lenca78
11. črc 2010

ahoj holky, zdravim z postele. Dneska jsem serozhodla, ze snad radsi ani nevylezu. Je takove vedro, ze mi to za to fakt nestoji. Doma je nejlepe. Skoda, ze nemuzu jit na koupak, hned bych do te vody skocila a ani bych neremcala, ze je studena .
Jinak ja se jeste nevzpamatovala ze vcerejsiho dne🙂 Segre trochu zavidim, je ji teprve 26 a tehotenstvi neresi, jezdi si na kole, plave, na inlinech je porad. Proste je na ni videt, ze to vubec neplanovali a jenom se to tak stalo. To ja se bojim, jakmile me pichne na pravem boku. Ale jsem hrozne rada, ze se to zatim dari i nam, protoze predstava, ze roky nam miminko nejde a pak najednou segra o 7 let mladsi oznami, ze je tehotna - no to bych byla jasny pripad pro psychiatra.

liny
12. črc 2010

ahoj holky máte všechny moc krásné fotečky 😵 gratuluji moc moc moc držím pěstičky. Jsem tu jen tak v rychlosti, v práci toho mám nad hlavu. Přijela jsem z Caru a moje sliznice 9DC je pouze 5,2 tak mi zvýšil dávku estrofemu asi ještě zkusím pít ten čaj jak mo radila Lenča. Ve čtvrtek tam jedu znovu tak uvidíme.Ale už z toho začínám být otrávená. Mějte se krásně já zas nakouknu jak to půjde. papa 😎

lenca78
12. črc 2010

@liny ahoj liny, tak to zkus s tim cajem. Mne to fakt pomohlo, taky jsem nejaky ten 8. nebo 9. den mela jen 5mm a za tyden byla doktorka nadsena 🙂. Drzim palce. Neboj, to nejak pujde. Ja jsem brala Estrofem 2mg 6 tablet denne a k tomu jsem jeste lepila naplasti Dermestril (ty maji asi 50mg estrogenu). A nakonec to prece jen povyrostlo.

delf14
12. črc 2010

@liny neboj určo povyroste ještě sliznice ještě je brzo a pij TEN ČAJ

liny
12. črc 2010

Lenčo tak já mám brát 2mg 3xdenně a k tomu prednison jinak nic. Koupím dnes čaj a uvidím co bude. Chjo při stimulce byla v poho a teď dělá otočenou ☹ . Ty náplasti jsi měla na recept?

liny
12. črc 2010

ojoj tak koukám na netu že náplast je na předpis, tak snad pomůže ten čaj 🙄

liny
12. črc 2010

delf krásná fotečka 😵

lenca78
12. črc 2010

@liny neboj se, liny, u me ten caj udelal zazraky. Zkus to. Jinak ja jsem takovy specialni pripad, nemam zadne zenske hormony, tak mozna i proto mi dali hned maximalni davky a naplasti k tomu. Na me jenom ty leky minule nezabraly. Ale taky jsem nepila ten kontryhelovy caj. V dubnu jsem ho pila i dvakrat denne pred transferem.
Jinak naplast je na predpis, ale neboj, on by ti doktor zatim mohl zvysit i ten estrofem. Tak drzim palce. Kdy jdes na kontrolu?

lenca78
12. črc 2010

@lenca78 jo a jeste me napada. V tom unoru, jak to nevyslo, tak jsem taky moc nepila a chodila i hodne cvicit. Moje doktorka me pred tim v dubnu hodne varovala, pry nedostatek tekutin taky vede k tomu, ze se ta sliznice nenatvori tak, jak by mela. Pijes dostatecne? At nejsi dehydratovana.

lenca78
12. črc 2010

@liny ten predchozi komentar je samozrejme taky pro tebe - uz je ze me schizofrenik, posilam si sama sobe prispevky 🙂

liny
12. črc 2010

lenčo 😀 ty jsi číslo
je pravda že s tím pitím mám celkem problém,ale už se na tom pracuje. Ten čajík si koupím dnes jak pojedu z práce. Ve čtvrtek v 11h tam mám být bude to 12DC tak snad to bude ok. A jaký je ten čaj? Jako chuťově, já mám problém s bylinkama atd... občas mám klapku a neprojde to krkem. Koupat bych se v něm nemohla ? 😀

petulke
12. črc 2010

@liny ahoj Linuš tak si do něj kápni citronek, já to taky tak dělala