IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
26. srp 2010

čaute baby! Čo je tu tak ticho? 🙂 Kde ste všetky? 🙂

lenca78
26. srp 2010

Ahoj holky, ja se hlasim po utz ve 20.tt, mimina vypadaji v pohode, doktorka nic nevidela (ale taky mi pripomnela, ze to nemusi byt diky dvojcatum videt 🙂). Maji 350 a 380g.
Ale stejne se pomalu zacinam chystat na neschopenku, mooc se tesim, jak to bude pohoda🙂.

petulke
27. srp 2010

@lenca78 leni to je moc dobře že je vše vpořádku! mě to čeká 6.9. 😉

petulke
28. srp 2010

Tak jsem pohyby začala vnímat od 19 tt. je to sranda a zatím to jsou příjemné kopance. 😀

ahojkyy
29. srp 2010

@petulke - super, vítam ťa v klube 🙂 Mňa zajtra čaká poradňa a vo štvrtok UTZ v 20. týždni. No a 1eho by som mala mať kompletné výsledky amniocentézy, tak snáď je to oki a bude to oki 🙂

petulke
29. srp 2010

@ahojkyy určitě bude všechno OK! Věřme tomu!
Pamatujete jak jsme se těšily na testování? A už tady máme první pohyby!

ahojkyy
30. srp 2010

@petulke - to áno, beží to. Uvidíme, čo mi povie Dr., ale zatiaľ ma malý kope, tak snáď je všetko ok. Už vieš, čo čakáš? ahojkyy

petulke
30. srp 2010

@ahojkyy bohužel ještě né! Ale strašně ráda, bych to už věděla, abych mohla konečně začít nakupovat oblečení. Domů jsme si pořídili v Ikei 2 komody. Tak se těším až je pomaličku začnu plnit! 😵

ahojkyy
31. srp 2010

@petulke - tak Ti povedia na UTZ v zari. Vsak vsetko ma svoj cas. Ja vcera na beznej kontrole - poradni v pohode, teraz uz len cakam na vysledky testov a 2eho mam kontrolu v 20 tt. Podla vypoctov Dr. zo vcera ho koncim dnesnym dnom. Stale sa to meni..

Pekny dnik vsetkym.
ahojkyy

delf14
1. zář 2010

zdar prdi tak jak válčíte?já mám dcéru ve školce tak mám klíd,včera mě chytla uklízecí máníe pokuoukala jsem doma co má a nemá na zimu,tak jsem si oddychla,že nemusím kupovat kombinézy je teda zimní boty a rukavičky 😝 tak jsem ták ráda.no já mám utz ten velký začátkem října tak už se teším snad bude vše ok.jinak furt váhám zda pojedeme s kámoškou na ten 3D-4Dutz no ještě je čas se s ní dohodnu nějáko uvidíme.

petulke
1. zář 2010

ahoj delfíku, no konečně jsi se taky ukázala. hihi 😀 léto uteklo jako voda, trávu už máš určo přesekanou. já jsem taky přemýšlela nad tím 3D A 4D utz, ale přítel to chce a chce mit něco na památku. tak si to teda necháme udělat. Ani nwm přesně co budu holky potřebovat. asi se budu muset mrknout na povinnou výbavu pro novorozenata. a pomalu skupovat obchody. Jen kdybych věděla co tobude! ☹ Instinkt mi říká že kluk, nějak to vnitřnš cítím, ale jestli to tak bude se necham překvapit. včera mi krásně večer nazančil u televize, abych ji vypla a šla už spát. Byl to hoodně silnej kopanec. 😅 zatím je to sranda ale až to začne kopat do žeber, tak to už asi legrace nebude.
A co ty Leni? Taky už kopou? 😵
Holky ja přes obvod břicha strašně přibrala . hledám doma co si oblíknout abych mohla taky trochu ven, už se pořádně ochladilo! a musela jsem vyhrabat nějakou šustákovou sportovní bundu kterou jsem nosila kdysi než jsem zhodila ty svoje hnusné kila. a ted ji musím nosit znovu. hroznej pocit. uz se tesím az porodím a zacnu hubnout! vypada to že každou chvili překročím 100kg, a to se mi pdařilo zhubnout před rokem a pul z 95 na 70kg. pomalu kdy jsem se zase začala cítit jako člověk nabírám jako velryba. přitom opravdu nijak extra moc nejím, tak nwm kde je chyba. jako by se všechno ukládalo do obvodu břicha. a prsa, zadek a stehna jsou na stejné míře.

delf14
1. zář 2010

ahojky petule 😀 no pohledej na internetu o budeš tak potřebovat asi je to těžké já budu radit taky kámošce bude to její první a máme to od sebe týden termín porodu tak se bude bezva nakupovat teda já né jen ona já jen musím pořídit do autosedačky fusak ten bohužel nemám. 😝 záleží v čem by jsi chtěla poradit zda kolk věciček a nebo výbavu jako na koupání krmení atd.jo a radši kupuj neutrál barvu při druhém se ti to bude hodit vidím to u sebe já kupovala neutrál barvu a je to supr až když se malá narodila tak dostala od tety ůžový dupačky a kabátek 😀

petulke
1. zář 2010

delfíku já asi do druhého už nepůjdu, nebo by jsme musely znovu přes umělé a jestli by tentokrát opravdu vyšly dvojčata, tak to už bych tři opravdu nechtěla. Já jsem teď rozhodnuta jen pro jedno. ale kdo ví co bude, že jo? Něco říkám teď, ale nakonec to všechno může být jinak. asi bych potřebovala poradit celkově ve všem. kdyby tak existovaly nějaké stránky kde je nějakej ten nejnutnější základ na lednové novorozenata. a nebo nějaké echt vychytávky! 😀

petulke
1. zář 2010
delf14
1. zář 2010

joo jo ono j hodně nápovědí co budeš potřebovat ale někdy to je zbytečné ty věci no nevím jediné o bych hodně doporučila jsou dvě věci první to křesílko nebo lehátko nevím jak se to jmenuje to je supr věc,a na co nedám dopustit jsou video chůvičkystojí teda víc,ale je to bzva věc já je používám do ted a to jsou dceři 4 rokyy a pokd se nedej bože rozbijou šla bych zas do video chůviček měla jsem i ty normální jenže jakmile jsem slyšela šustění hnala jsem tam a zbytečně a takhle vidím co se děje a je to supr,ale záleží a tobě kolik by jsi chtěla investovat 😝
no a s druhým víš jak my jsme šli taky vlastně do toho,že by jsme mohli mít celkem tři a vidíš nakone se uhytlo jedno a snad se teda pořádně udrží a bude zdravé a pokud by nám to finance dovolili šla bych ještě do třetího a taky když si to vezmeš musela bych mít ty mrazáčky co ještě mám teda záleží zda by vydrželi rozmrazení.

delf14
1. zář 2010

tak jsem jukla na ty sránky a můžu ti říct,že to tam docela přehání s těmi věci 😀

ahojkyy
1. zář 2010

ahojte baby, tak mám výsledky amniocentézy a všetko je v poriadku, takže čakáme zdravého chlapčeka 🙂
no.. pomaly tiež začínam uvažovať, aké veci a koľko nakúpiť. Ináč včera som kúpila prvé tehu nohavky, vychádzajú tak na 1500,-.. čo sa mi zdá dosť, takže tiež vezmem len to nevyhnutné..
Zajtra nás čaká veľký ultrazvuk, tak držte palce 🙂

ahojkyy

delf14
1. zář 2010

@ahojkyy no to je supr zpráva gatuluji

ahojkyy
1. zář 2010

@delf14 - 🙂

petulke
1. zář 2010

@ahojkyy tak to je čupr! 😵 to i ten velký utz dopadne ok. nemusíš se bát! Jo a gratuluji k chlapečkovi! 😉

ahojkyy
1. zář 2010

@petulke - dík 🙂 Jak sa cítiš? ahojkyy

lenca78
1. zář 2010

@ahojkyy Velke gratulace. Parada. Jen tak dal. Uz muzes jit nakupovat modre vecicky 🙂

petulke
1. zář 2010

@lenca78 Leni tak co? už máš taky ty pohyby?

lenca78
1. zář 2010

@petulke Ahoj Peto, me taky roste bricho. Ja treba tak do tydne prekrosim v pase 100 cm, uz ted mam 98🙂. Do niceho se nevejdu, musela jsem poridit i par novych tricek, ktere jsou delsi, ty puvodni uz mi pres bricho nestaci. Ale na kila mam zatim jen 2kg nahore, nejak ta vaha nestoupa, ale bojim se, ze to pak dozenu najednou.
Jestli deti kopou - tezko rict. Ja obcas citim takove divne tlaky v brise, ale porad nevim, jestli jsou to streva anebo deti. Asi spis ty deti. Ta asi taky citim pohyby a kopance. Je to zvlastni pocit, treba lezim a najednou citim, jak kdyby se mi tam prelivala nejaka bublina. Pak je zase klid a za cvhili znovu. To je ono? Ja uz vam holky nevim, nikdy jsem deti nemela 🙂)
A priznam se, ze uz nakupuju. Mam porizeny monitory dechu, polohovaci valecky a asi dve mikiny 🙂. Vic nic. Musime napred rozprodat pul nabytku v nasem byte, abychom sem mohli poridit postylky a malou skrinku. Jen co bude skrinka, muzu zacit nakupovat veci do ni.

petulke
1. zář 2010

@ahojkyy No občas povyskakuji z gauče když se leknu kopance! 😀 Je to docela prča! 😵 Jinak je mi fajn a co ty??? Už pomalu začneš nakupovat, když víš co máš co? Jaké máte jména?

lenca78
1. zář 2010

@delf14 Ahoj delf, no ja asi skoncim u tech dvou deti🙂. Jestli se t opovede, tak uz s pritelem (vlastne manzelem 🙂)) zadne dalsi neplanujeme. Asi i kvuli tomu, ze by meli jinou maminku a shanet dalsi darkyni se mi popravde ani nechce. Bylo to utrpeni....

lenca78
1. zář 2010

Holky, uz mate vymyslena jmena? My to snad nechame az do porodnice 🙂
A jeste dotaz - kolik vazi vase deti, jestli vam to teda gynekolog rekl? Mne se zda tech mych 350 a 380 g malo, vzdyt uz maji pulku za sebou, ale mozna je to normalni, nevim.

petulke
1. zář 2010

to my už máme dvě komody na jedno dítě, asi jsem to přehnala ne? to nevadí! A leni myslim, že to je ono co cítíš nedokážu říct ale třeba v 18 tt jsem netušila jestli to co cítím jsou taky pohyby, ale ted v 19 a ve 20 už to je jasné a vždycky mě to tak zlekne že nadskakuji, když sedím! pak se tomu zasměju a pohladím ho! A dokonce včera měl na břichu ruku přítel a sám to cítil a byl rád, že ho to kopnulo, a že to sám poznal! 😵

lenca78
1. zář 2010

@petulke tak asi to budou pohyby. Kdyz ja mam ted to bricho tak napresovany, ze tezko rict, co to je🙂

ahojkyy
2. zář 2010

@lenca78 - áno, to je ono, také prelievanie, neskôr to bude silnieť, už za týždeň to možno aj bude vidieť - ja som dosť chudárik, tak to pekne vidím, ako mi nadskakuje na brušku, kde ma kopne 🙂
@petulke - no, mená. My sme sa dosť dlho snažili - kto z nás nie a pri tých snaženíčkach, sme ho "pracovne" volali Michal, tak možno mu to ostane 🙂 Zatiaľ sme sa o tom ale vážne nebavili, musíme na to najsť priestor.. už vidím, ako sa na mene nezhodneme a pohádame 😀 😉