IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
2. zář 2010

@lenca78 - ja som bola dnes na kontrole, náš synček 🙂 má 350 g, tak si myslím, že tie tvoje detičky sú váhovo v pohode 🙂
Ináč mám za sebou ďalší UTZ a pridávam fotečku - podarilo sa nám ho z profilu sfotiť, ako si cucá palček. Proste najkrajšie dieťa na svete 🙂 🙂 Ináč všetky "merania" a parametre, ktoré sa dali pozrieť a zisťovať, boli k dnešnému dňu ok, tak som rada. ahojkyy

ahojkyy
2. zář 2010

@petulke - a s nakupovaním musím počkať, bojím sa stále, že to zarieknem.. ale keď sa mi niečo pritrafí, tak áno 🙂 Ináč pokukujem po kočiarikoch, začínam si len tak jemne robiť prehľad, čo od toho mám čakať a aký a za koľko 😕 tak uvidíme, možno padne ako prvý 🙂 Ináč cítim sa oki, len mám k večeru, hlavne po jedle pocit, že mám natiahnuté brucho na prasknutie.
Baby koľko ste išli hore celkovo od stimulácie? Ja 3,5 - 4 kg, zdá sa mi to málo. Jasne, že lenca bude mať pri dvoch viac..

petulke
2. zář 2010

@ahojkyy ahojky, máš krásnou fotečku k záviděníhodnou, opravdu! Je moc krásná, myslím, že hezčí fotečku už jsis nemohla odnést! Mě to čeká v pondělí! 😵

ahojkyy
2. zář 2010

@petulke - ja sa tiež vytešujem 🙂 držím na pondelok palce 🙂 berieš aj manžela - priateľa?

petulke
2. zář 2010

děkuji 😵 , bohužel už nemá žádné volno, budu muset jít sama. mrzí mě to!

lenca78
2. zář 2010

@ahojkyy tak to uz se tesim, az to opravdu poznam jako kopance, zatim je to to prelevani bricha.
Jinak ja mam holky celkem 2 kg nahore :(, z toho dneska rano bylo zase o pul kila mene, takze tezko rici. Uz zacinam mit strach, jestli mi doktorka neco nerekne, ze to je malo. Ale treba to priberu pak najednou.

lenca78
2. zář 2010

@petulke Peto, nebud smutna, ze nemuze jit s tebou. Ja tam byla taky sama, manzel mel sluzebku a neslo to prehodit a moje doktorka zase jindy nemohla. Fotecku taky nemam, nesli vyfotit :(. Ale zase jsem je videla aspon ja, jsou zivi, to mi staci.

lenca78
2. zář 2010

jo a jeste - to natazene bricho - ja po dnesnim obede mam pocit, ze se mi roztrhne...

ahojkyy
2. zář 2010

@lenca78 - ono to určite doženieš, hlavne pekne aj papaj, telo si samo povie 🙂
@petulke - no hold, nekdy to máme my baby ťažké, musíme veľa vecí zvládnuť samy.

ahojkyy

lenca78
3. zář 2010

Ahoj holky, konecne jsem probrala par fotek, zmensila je a na ukazku dala do fotoblogu 🙂. Tak jestli chcete, mrknete se na ne. Pak je casem smazu.

ahojkyy
3. zář 2010

@lenca78 - ahoj. Ale ja tam vidím len tie, čo boli.. z 1.6..

lenca78
3. zář 2010

@ahojkyy ahoj ahojky, jsou tam schovany 🙂 Kdyz kliknes na to album dvojcatka, dostanes nahled a uvidis i ty dalsi.

lenca78
3. zář 2010

@petulke Peto, moc dekuju. Zrovna kvuli kyticce jsem se pohadala s mamkou, pry jsou to pohrebni kytky 🙂

petulke
3. zář 2010

@lenca78 mě vubec nepříjdou pohřební, naopak vypadají hodně vesele! Fakt se mi moc libí

78marcela
4. zář 2010

Ahoj, všechny zdravím...
Já byla včera na ultrazvuku před KET, myslela jsem, že to bude v pohodě kvůli té mojí sliznici, ale doktor dělal jenom hmm, hmm, hmm, no jo no, ale teda tak jo...
Takže sliznici mám jen 8 mm, ale prý do toho půjdeme i tak, takže za týden v pátek na třetí pokus.

delf14
4. zář 2010

@78marcela jé tak to je fajn do třetice všeho dobrého kéž by pij kontryyhel ten tomu taky trochu napomůe sliznici zkus to

ahojkyy
4. zář 2010

@lenca78 - nádherné fotky, dík, teraz som si album rozklikla 🙂

Ináč ja v pohode. Malý občas kopne, občas "chrápe" 😀 Včera ma manžel prekvapil, priniesol dve knižky o tehotenstve, sám od seba kúpil 😉 tak sme si celý večer čítali. Mali sme čo doháňať, však "sme" v polovici 🙂
Príjemný pocit, keď viete, že to aj ON prežíva, aj keď nikdy nebude ten pocit ako má žena 🙂

ahojkyy
4. zář 2010

@78marcela - držím palečky, nech to vyjde 🙂

petulke
4. zář 2010

@78marcela taky budu držet pěstičky a myslet na tebe. Necht aby to už konečně vyšlo! Věřím, že už ztoho musí být člověk hodně vyčerpaný!

petulke
4. zář 2010

@ahojkyy tak to je moc krásný když to takhle prožívá, moje polovička zase pořád hladí bříško a dává mu pusinky 😵

ahojkyy
4. zář 2010

@petulke - ten môj sa s ním rozpráva cez pupok, vraj komunikačný kanál 😀 hlavne mi je to trošku nepríjemné, teda, keď to robí po jedle.. :D ale inak som rada 🙂

ahojkyy
4. zář 2010

čaute baby. Tak som skúsila cvičenie, z netu. Len tak pre srandu.
http://www.fithall.cz/rest/cviceni/kategorie/27...
Keď sa zaregistrujete, prehrá Vám to celú verziu, 30 - 50 minútové cvičenie. Je to zdarma a je to hlavne doma, ak máte net - nikam nemusíte chodiť. Ja som vyskúšala jogu pre 2. trimester a kvalitne ma to ponaťahovalo, len si musím zohnať "tehličku" 🙂 mrknite na to 😉

ahojkyy

petulke
4. zář 2010

@ahojkyy já na to taky koukala dneska byla na to reklama na babywebu. akorát jsem se neprihlasila tak jsem mrkla jen na tu ukazku. co je po česku tehlička?

petulke
4. zář 2010

ale asi budu muset začít nebo mě začinaji nějak silně pobolívat záda, při každém zvednutí.

lenca78
5. zář 2010

@78marcela Ahoj Marcelo, 8mm je v pohode. Transferuji od 7 mm, takze mas 1 mm navic 🙂 Drzim palce

lenca78
5. zář 2010

@ahojkyy diky za tip na cviceni,ja to zkusim, ale napred si tu musim na zemi uklidit 🙂

JInak se holky hlasim zpet ze segry svatby, hrozne jsem se tam prejedla, sotva se valim, tak to abych dala cviceni hned dvakrat za sebou 🙂.

@petulke Peto, me taky zacala bolet zada, pomaha mi na to i jen si lehnout na podlahu a srovnat se. Ale cviceni bude jeste lepsi. Ja to mam z toho nic nedelani, jenze zase jak mam cvicit, kdyz jsem rizikova???

78marcela
5. zář 2010

@lenca78 Jojo, taky říkal doktor, že od semi nahoru všechno dobrý. Akorát mě to trochu překvapilo, vždycky předtím jsem měla sliznici ukázkovou, jednou 11 a jednou 10 mm a ještě jsem na ní měla nějaké čárky, což je prý na zavrtání embrýsků ideální...ted nemám ani čárky ani tu minulou výšku...ale transfer proběhne, tak aspon tak, no.

lenca78
5. zář 2010

@78marcela Marcel - to neres, ja mela sliznici nic moc a deti se zatim drzi obe. Hlavni je, ze ji mas nad tu minimalni vysku, o zbytek bych se nestarala. Dej si parkrat kontryhelovy caj, treba jeste doroste a tes se na transfer.

ahojkyy
5. zář 2010

@petulke - no cihla - cihlička, takové to o co se opírá 😀 tá čeština je ťažká 😀

ahojkyy
5. zář 2010

@lenca78 - nemyslím, že tá joga na tom nete, alebo aj pilates môžu ublížiť. A ak by si mala nejaké negatívne pocity, tak proste prestaneš 🙂 Ja som sa teda cítila dobre, len cítim dnes ponaťahované väzy.. to z toho pár mesačného nič nerobenia. Ale pocit bezprostredne po cvičení bol super 🙂