IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
5. zář 2010

@78marcela - a možno sa to práve preto podarí! Tak to nerieš a buď v klídku, nech sa miminkám u Teba páči 🙂

ahojkyy

petulke
6. zář 2010

tak moje holčička má 395 g a je zdravá! 😵 Ještě se necháme objednat na 3D a 4D dvd, a ještě jednou potvrdit pohlaví. Včera mi moje polovička řekla před spaním a nech si říct, jestli je to Kubík nebo Leontýnka. On by chtěl asi Leontýnku! 😵

ahojkyy
6. zář 2010

@petulke - gratulujem 🙂

lenca78
6. zář 2010

@petulke Peto, tak to je paráda. Gratuluju k holcice. To je super. A ma krasnou vahu.

ahojkyy
7. zář 2010

@petulke - tak už keď sú tie naše miminká presne rovnako staré 🙂 tak ich musíme zoznámiť 🙂 možno sa nakoniec aj zosobášia 😀 keď to takto opačne vyšlo 🙂 🙂

petulke
7. zář 2010

@ahojkyy jj to by byla sranda! hihi. dneska jsem byla u svého doktora a pozval si mě na pondělí a budeme dělat 3D utz na dvd! 😵 Vyjde to na 900 ztoho mi udělá i pěkné fotky a znovu potvrdí pohlaví! A já začnu nakupovat jako divá! 😵 KONEČNĚ!!!

ahojkyy
7. zář 2010

a ja sa stále bojím nakupovať, aby som to nezariekla. Už s tým musím prestať! Dnes som narazila na príbeh http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&f...
a ostala som prekvapená, čo všetko sa mohlo stať, keby mi amniocentéza nevyšla.. Je to smutný príbeh, keď to dočítate celé.. Aj sa na mňa manžel naštval, keď videl, čo čítam..

ahojkyy

ahojkyy
7. zář 2010

@petulke - tak ja dnes nášmu Michalkovi vysvetlím, že jedna teta čaká rovnako starú holčičku - Leontýnku 🙂 , ktorá mu bude zrejme súdená. Nech s tým počíta 😀 😝

petulke
7. zář 2010

@ahojkyy nakonec to bude anička! 😉

ahojkyy
8. zář 2010

@petulke - tiež pekné meno 🙂 Ja mám obavu, že tie naše mená sa ešte mnohokrát pomenia 🙂

petulke
8. zář 2010

jj taky si to myslím! 🙂

lenca78
8. zář 2010

@ahojkyy Ahoj ahojkyy, proboha co jsi to nasla za clanek? Ja tady u toho brecim a porad si saham na bricho, jeslti jsou obe deti zdrave :(. Brutalni. Doufam, ze neco takoveho nas zadnou v zivote nepotka...

Jinak vecicky moc jeste nenakupuju, taky se bojim, ale sehnala jsem na mimibazaru nejake pouzite veci typu monitory dechu, polohovaci valecky a tak. Utesuju se tim, ze kdyztak to uzije moje tehotna segruska. ale po tomhle clanku ted nemam moc naladu cokoliv kupovat, vzdyt jsem ve 22.tydnu a stat se toho muze opravdu spoustu.

ahojkyy
9. zář 2010

@lenca78 - lenka, promiň, manžel mi tiež vynadal, nech nestraším. Ale je to v podstate to,čo sa mi mohlo stať, ak by mi amniocentéza ukázala pozitívny výsledok na toho downa a ja som sa rozhodla to dať preč..
Proste už na to nemysli, sorry. Budeme sa baviť o pozitívnejších veciach, oki?

ahojkyy 🙂

petulke
9. zář 2010

no je to odstrašující článek, a nechtěla bych se v takové situaci ocitnout. raději ani nepomyslet. Brrr!

delf14
9. zář 2010

ahojky holky dnes jsem měla kontrolu vše je ok prý jsme o týdenstarší tak jsem na ní vyvalila oči,většinou jsme byli pozadu a ted najednou o týden dopředu snad je vše ok teda

lenca78
9. zář 2010

@ahojkyy V pohode, radsi jsem si dneska zasla k doktorce 🙂. Zdalo se mi totiz, ze kope jenom jedno. A hned se mi vybavil ten tvuj clanek, jak je tam chudinka mimino jedno mrtve...Ale u doktorky potvrzeno, ze jsou obe ziva.
Ja jsem tam teda sla i kvuli krecim, mam je primo brutalni, za noc hned nekolikrat za sebou,v lytkach i v brise. A vysledkem je zkracujici se delozni cipek :(. Jedno mimino tam lezi hlavou a asi chce uz ven. Tak mam klidovy rezim, pred sebou pristi tyden posledni dva dny v praci a pak jen lezeni.

lenca78
9. zář 2010

@petulke Peto, strasny vid? No ja to nemohla vcera vecer rozchodit. Ale uz jsem zase ok.🙂

lenca78
9. zář 2010

@delf14 Ahoj delf, no vidis, jak hezky rostete. Ja ani neivm, kolik ted deti maji. Jen mi doktorka dneska merila ultrazvukem cipek a prohmatala bricho. Ale do poradny radne jdu prespristi pondeli , tak jsem na to zvedava. Hlavicky totiz maji o tyden napred a telicka spravne. Kdyby pani doktorka videla tatinka, tka by pochopila, na nej je totiz temer nemozne sehnat cepici ci helmu, vse mu je male 🙂

delf14
9. zář 2010

@lenca78 jé tak to je dobrý s těmi hlavy 😀

petulke
10. zář 2010

delfíku to je super že se daří a že miminko krásně sílí! já už ani nevím kdy jsem naposledy použila angel sounds, nebot pohyby mi dávají jistotu že je anička v pořádku. a ještě ti neřekli co čekáš?
lenco já na to myslela celý den a pořád si představuji jak rodila a nakonec ji museli odvest na sál. brrr, hnus velebnosti.
ahojky, příště nás nelekej a neděs! já se těšila, že pomalu začnu nakupovat.

petulke
10. zář 2010

holky dneska je pátek nejde dneska náhodou na ten ket marcelka? snad to bude vše vpořádku a dobře jí to konečně dopadne!

delf14
10. zář 2010

no petule je to možné že dnes by měla mít ket,ale fakt nevím 😅 no velký utz mám6.10.tak uvidímale zatím to chceme jako překvápko,tak uvidíme teba ještě změníme názor 😉

petulke
10. zář 2010

@delf14 aha tak to potom jó! 😵

delf14
10. zář 2010

a co ty jak je?

petulke
10. zář 2010

hihi 😵 dobře děkuji až na to že bříško roste a roste a už ted si připadám strašně obrovská přes obvod. a to bude ještě huř, uff! jo a špatně se mi spí, při každém otáčení se budím a už se neotáčím na posteli jako dřív ale jde to hodně ztěžka. a z pohybů mám strašnou radost a užívám si to! jinak ohledně prsou netečou mi pořád, jako kdyby měly dány svůj cyklus a před dvěma dny jsem měla v nich pocit jako kdyby mi jími projížděla jehlice na pletení. je to normální? a jak je tobě?

delf14
10. zář 2010

@petulke no já se zatím otáčím v poho,jen mě vadí,,že se mi hůř dýchá 😝 ted jsem teda nastydlá včera jsem musela chytit někde bacila.a jak jsi na tom s břibíráním jsi v normě'?já přibírám a štve mě že skoro nejím a stejně přibírám dost

petulke
10. zář 2010

no doktorovi se to nelíbí že přibíram hodně. chodím za ním jednou měsíčně a každej měsíc mám na hoře dva až tři kila. ☹ ale všechno jde do obvodu břicha, zadek a nohy jsou pořád stejne, jak jsem si pořídila v léte tehu kalhoty tak pořád padají. já říkala že nemám kupovat o císlo vetsi. pred píchanim jsem použivala velikost 40, pri pichání jsem musela presedlat do starších 42 a těhu mám 44 ale ty mi fakt padají! pritom nejím o nic víc! tak tomu docela nerozumim a vubec se mi to nelibi, jak je to možné?

petulke
10. zář 2010

celkem mám nahoře 10kg

lenca78
10. zář 2010

Ahoj holky, po ranu Vas zdravim z postele. Vcera me chytly zase krece do bricha a uz jsem jela k doktorce. Mam zkraceny delozni cipek a uz musim jenom lezet, hrozi mi nemocnice :(. Ale u dvojcat pry nic nenormalniho. Tak ted se jen musim snazit, aby deti vydrzeli jeste aspon 10 - 12 tydnu, pak uz by si s nima snad poradili.

Peto, tehu kalhoty jsem si taky koupila radsi o cislo vetsi a byla to podle me chyba. Sotva se mi udrzi pres bricho, rozkrok mi pada do puli stehen 🙂. Porad si rikam, ze dvojceci bricha jsou obrovska bricha, takze to urcite v pohodoe dozenu, no ale nevim nevim. Zatim to teda vypada hrozne. Resim to uzkou kosilkou pres ten elasticky pas, ta to trosku udrzi, ale chodim jak hastros.

Jinak ja mam 2,5 kg nahore a to se taky doktorce nelibi, ale zase diky tomu zkracenemu cipku mi vcera nestihla ani vynadat 🙂. Cetla jsem, ze je normalni pribirat 0,5kg tydne, takze jestli Peto naberes za mesic 2 kg, jsi v naproste norme. Nevim, co se tvemu doktorovi nelibi. Ja to ted budu mit taky tak ty dve kg za mesic, prespristi pondeli bych mela mit celkem nahore 4kg a to i tak vyjde.

ahojkyy
10. zář 2010

ahojte baby, tak sorry ešte raz za ten článok. Ale pripadalo mi to tak silné.. že som nemohla sa s nikým o to nepodeliť 😒
Ja mám hore - koľko - keď počítam, pri stimulke som išla z 52 na 54 kg, ale predpokladám, že to bola voda, potom sa to znížilo na 53, tak do troch týždňov, tj moja taká - normálna aj povianočná váha 🙂 no a teraz mám 57, čo som bola tiež šoknutá, ale asi to tak má byť, že nám chlapček pekne rastie 🙂 ináč nohavky mám tiež väčšie, o číslo, ale mám tam stále S.. rozmýšľala som na XS, ale všetky sa mi zdali krátke, na nohy - stehná boli perfektné. Zistila som, že kým nemám také veľké bruško, je možné ten pás na bruchu stále preložiť na polovicu a urobí to ako taký opasok, takže to zatiaľ drží. Keď natiahnem bruško - ako keby už narástlo poriadne, tak stoja v pohode. Ale stále sú také voľnejšie. Len keď ja netuším, či priberiem aj na stehná, alebo len brucho a ako to bude..
Inak teraz nosím také bedráky, sú pod bruškom, ale začínajú byť tak - na doraz 🙂

ahojkyy