IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

dasty79
9. pro 2010

@ahojkyy - ty už budeš taky rodit?

Po dlouhý době jsem jukla a jsem v šoku - jak se tady už rodííííííí

A co ostatní?
@delf14 a @petulke - jak vy se máte - taky už to bude k tomu?

a ještě jsem na někoho zapomněla?

delf14
9. pro 2010

@dasty79 ahojky jé ty jsi hodná,že jsi se stavila co my ale ty?jak to vypadá povídej?!

dasty79
9. pro 2010

@delf14 - máš krásný bříško 🙂
Už víš,co budete mít?Řekla bych,že kluka 🙂
A už víte jména???
U mě nic -dr. mě pitvá 😀 jak se jen dá a jsem ráda.
Zrovna bych nešla do dalšího IVF.
Teď čekáme na výsledky z genetiky a v lednu mě čeká laparka....

petulke
9. pro 2010

@lenca78 Ahoj Leni, holky jsou moc šikovné a krásné, moc ti závidím, že jsou venku, nebo já se trápím každým dnem. ☹
@ahojkyy Jejda nánky tak tobě už taky zvoní k porodu? Ach jo tak vy mě vtom necháte? Holky co blázníte, až mě je ztoho smutno! Budu ti přát na zítra mnoho štěstí, aby jste to oba zvládli, určitě dej vědět jak to stebou vypadá, nerada bych kdyby jsi tě tam nechali a ještě přes vánoce hlídali? Uf, to by bylo nelidský.
Holky oboum přeji hodně síly !!! Moc, moc na Vás budu myslet! 🙂

lenca78
9. pro 2010

Holky, moc dekuju. Mam novinku, Stepanka jde zitra do postylky a ja se vracim do spitalu. Cca na 14 dni. ROzhodla jsem se totiz, ze Zuzka hodne pribere, abychom mohly domu na stedry den 🙂. Tak se tu mejte hezky a drzim vam vsem palce.

ahojkyy
9. pro 2010

@petulke - ahoj, no že žiješ 🙂 radšej nech si nás nechajú, ako sa má malému niečo stať. Nevedeli mi povedať viac, uvidíme, ako sa to vyvinie. No - moc nadšená z toho nie som. Nemám vôbec nič pripravené, ešte dnes som dokupovala veci pre malého a pre mňa a dokonca darček pre manžela!
Budem Ti písmenkovať sms, tak sem prosím podaj správu, budeš jediné spojenie. Net tam vraj nie je..
Držte palečky, baby.
ahojkyy

ahojkyy
9. pro 2010

@dasty79 - no. Ja som to tiež tak skoro nečakala. Uvidíme, čo mi povedia Dr. zajtra - týždeň.

ahojkyy
9. pro 2010

@lenca78 - tak si ju uži 🙂 to tvoje miminko menšie mi dáva šancu, že to moje by to malo zvládnuť 🙂 dík.

lenca78
10. pro 2010

@ahojkyy To vis, ze to zvladne, neboj, bude na tom jako Zuzka. Kdyby se ti ale podarilo nosit ho jeste tyden, bylo by to jeste lepsi, A kdyz ne, nevadi, pres vikend ti pichnou kortikoidy na plice, v pondeli porodis a uvidis,jak se mimco bude mit k svetu. holky dychaji uplne samy a jedi z injekcni strikacky, miminka jsou na tom i hur. Tak to zvladni.

delf14
10. pro 2010

@dasty79 tak toje paráda,že se o tebe starají líp než v rletě to je moc fajn.
@petulke a já jsem vosk či co,že tě tady nechají samotnou já rodit ještě nejdu 😀
@ahojkyy držím pěstičky aby to bylo ok a mimi se ještě dopeklo aspon malinko
@lenca78 i tobě držím pěstičky neboj holky jsou bojovnice a zvládnou to a na štědrý den budou doma ,když né obě tak aspon jedna určitě

petulke
10. pro 2010

@delf14 samozřejmě že nejsi vosk, ale většinu času jsi tady v poslední době nebyla ☹ a nejraději bych to měla už taky venku, každý den je horší a horší 😠

delf14
10. pro 2010

@petulke jj vím o čem mluvíš taky bych už to chtěla mít za sebou,jenže bohužel ještě to nejde,já vím moc jsem nechodila snad to napravím teda pokusím se,ted jsem pomáhala dělat babiče čtvero cukroví a jedno jsem našla tak ho zkusím sama 😀

petulke
10. pro 2010

@delf14 no ty se cejtíš dělat cukroví, ty asi taky chceš porodit dřiv co? se říká, že se má válet těsto. mě pel petr a já ho natírala marmeládou. jinak se divím že mě nohy ještě unesou.

petulke
10. pro 2010
delf14
10. pro 2010

@petulke jé pěkná postýlka úplně suprová teda to ti povím 😅

delf14
10. pro 2010

ale jo ještě si troufnu na cukroví,a když vidím,že toho mám dost tak se natáhnu a je to je fakt že mi břicho už ted tvrdne častěji to jo a někdy i bolí,v úterý jdu na velký utz+poradna tak to řeknu doktoe všechno a uvidím co na to ona

petulke
10. pro 2010

@lenca78 Leni to by bylo krásné, kdyby jste se všechny dostaly na Vánoce domů.
ahojkyy asi se nechali v nemocnici, ještě pořád nic nenapsala ☹

petulke
11. pro 2010

pozdravuje ahojkyy, písala že má stále špatné prutoky a nechali si je v nemocnici. ještě pořád je 2 v1

delf14
11. pro 2010

@petulke díky za zprávu,tak at se drží holka aspon ještě chvilku

petulke
11. pro 2010

@delf14 no říkali že jí kontrolují 2x denně, a zatím ji nechají tak jak je jen na pozorování pokud to půjde. Třeba i do termínu porodu. Což znamená, že by ležela i přes Vánoce v nemocnici, chuděrka 😢 A pokud se mimču nebude u ní líbit tak jí vyvolají porod.

delf14
11. pro 2010

ach jo chudinka kéž by se to zpravilo ☹

petulke
12. pro 2010

to teda, to musí být strašný trávit vánoce v nemocnici a ještě v takovém prostředí, kde ostatní si rodí a ahojkyy musí čekat až na ní příjde řada ☹

petulke
12. pro 2010

delf kdy tebe čeká nějaká kontrola? už jsme tady jen dvě, Lenca je taky v nemocnici s těma svýma drobkama

delf14
12. pro 2010

mě čeká v úterý mám velký utz tak jsem zvědavá hlavně mám strach aby nebylo moc velké podle břicha je dost velké ☹ a ty?

petulke
12. pro 2010

já mám kontrolu až to další uterý. No kdyby bylo velké, tak by to znamenalo, že se mu u tebe daří. 😵 No a kdyby zase zjistili že má málo, tak by to bylo horší. Jsem psala ahojkyy, jestli to nemá tím že měla placentu uloženou dole a tím pádem jak miminko rostlo tak na ní tlačilo a tím pádem špatně vyživuje a má horší průtoky. Víš kde jí máš uloženou ty?

delf14
12. pro 2010

no já bych jí měla mít uloženou nahoře na zadní straně jako u káji úplně přesně a ty?já bych to brala tak normál ale hrozně se bojím toho obříka 😖 kolik mělo tvé mimčo když jsi byla na velkém utz?

petulke
12. pro 2010

tak to já jí mám taky na zadní straně, a na velkém utz ve 32 tt měla 2 kg, doktor říkál, že má váhu o týden staršího mimča., že prý je dost puclatá. ☹ správně by měla mít kolem 1750-1800, tak jsem taky zvědavá co bude na další kontrole jestli budou dělat utz, to nevím, protože ta další kontroly mám chodit do nemocnice, tak netuším jak to tam bude probíhat. co tam pravidelně kontrolují, jestli dělaji utz, nebo ctg, netuším.

delf14
13. pro 2010

@petulke hm tak já jdu tak ve 32tt tak jse zvědavá teda to budu 32+3tak uvidím,abych jí tam nespadla z lehátka až se dozvím váhu 😀 😀 😀

petulke
13. pro 2010

Já jsem taky zvědavá, ale neboj bude to dobré až moc dobré, jestli máš placentu nahoře. A pořád lepší mít mimi větší než nedochudče, nebo mimi které by v nás bojovalo o život 😠

delf14
13. pro 2010

to jo no to určitě,ale at je radši akorát 😝 oni i říkají že ty malí nemají takovou ssílu se dostat ven a musí pomáhat doktoři