IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
28. pro 2010

@petulke - neviem, peťa a už vôbec netuším, či to čo cítim sú poslíčkovia alebo nie.. uvidíme, vraj keď to príde, tak to zaručene spoznáme 😀 Ja mám kontrolu vo štvrtok, tak snáď nám to dopadne oki 🙂 daj potom určite vedieť 🙂

@lenca78 - tak ju pošli domov. Skôr či neskôr budeš mať toho pri malých s tchýni aj tak plné zuby a stejne ju pošleš preč. No moc súkromia Ti tam neostane, jedine, že jej povieš, aby si zatiaľ zapla telku, že to proste považuješ za súkromnú a intímnu vec, no..

ahojkyy
28. pro 2010

lenca, však ste sa jasne dohodli, pred pôrodom, že to bola posledná návšteva a ona s tým súhlasila. Tak čo chce??
Mňa to rozčuluje, lebo sa toho tiež bojím.. Neznášam, keď sa nedodržiavajú dohody, asi by to schytal u nás manžel, lebo ten mi to sľúbil, že to vybaví..
Alebo myslíš, že Ti vie skôr pomôcť?

Držte sa, baby.
ahojkyy

lenca78
28. pro 2010

@ahojkyy no ja doufam, ze to uvidi, ze otho mam dost a odveze ji domu . Kdyz ono je to pak tezky, treba svoji mamku tu muzu mit klidne cely den. Minule, kdyz prijela, tak sama zacala zehlit, umyla nadobi a obcas koukla na miminka. To je parada. Ale o ni vim, ze si tu sedne a bude sedet. Mozna umyje nadobi. Ja ji zase chapu, jeste je nevidela, chce je videt. Problem je, ze bydli daleko a kdyz uz sem za ty tri hodiny dojede, chce tu pobyt aspon pul den. Ale na to fakt nemam naladu. NO ale moje prsa neuvidi, muze je videt soused ci sousedka, ale ne tchyne 😀 Ja hlavne porad naznacuju, ze nemuzeme na dlouho jet k ni, jinak by tam manzel chtel urcite na vikend a to bych teprve chcipala. Prece jen na sve vlastni pude mam vse pod kontrolou ja 🙂.
A to si holky vemte, ze uz jsem fit po porodu, preci jen to je 3,5 tydne a ja litam po byte jako lanka a delam vse. Jizva sice obcas boli ale clovek musi 🙂. Nedokazu si ale predstavit, ze jsem par dni po porodu , staram se o mimco, domacnost a jeste prijede navsteva......

ahojkyy
28. pro 2010

@lenca78 - no ja som mala fóbiu, že ma tu budú čakať všetci priamo po príchode z pôrodnice, ale teda manžel sľúbil, že to eliminuje 🙂 tak ak nie, bude nervozita, no..
máš právo na súkromie, aj tvoje prsia 😀 tak sa držte, lenča + dve holky 🙂

petulke
28. pro 2010

@lenca78 Leni tu tchýni ti opravdu nezávidím, všeak uvidíš, jak to dopadne, kdyby ti opravdu zničím nepomohla a jen seděla a čekala, co jí strčíš pod nos, tak to potom musíš vysvětlit manželovi, aby ji to vysvětlil, že ještě nemáš dostatek sil aby jsi se o ní starala. však by se taky nic nestalo, kdyby je viděla později. Třeba až by jsi se na to sama cítila.
@ahojkyy taky se mi nelíbí když někdo nedodrží to co se řekne. to potom může do mě vjet čert a já začnu vyvádět. 😠

ahojkyy
29. pro 2010

pekné ránko 🙂 jaký máte dnes dník? Ja sa idem ostrihať, predpôrodná úprava 😀 aby da ma malý nezľakol, keď vylezie na svet 😀 a hlavne, aby mi to nezavadzalo. ahojkyy

petulke
29. pro 2010

@ahojkyy ahoj tak to já provedla před vánoci. 😵 jinak vám dnes potom hodím vysledek ze sve poradny.

ahojkyy
29. pro 2010

@petulke - jo jo budem čakať, čo napísmenkuješ. Mňa to čaká zajtra..

petulke
29. pro 2010

tak ne kontrole nic, na monitoru byla klidná a zatim bez kontrakcí. ani mě nevyšetřovala vnitřně tak nic nevim, další kontrola ve středu ☹ , prý jsem pořád málo těhotná, tak to opravdu vypadá že budu rodit toho 18.1. možná i po. ☹ 😠

delf14
29. pro 2010

@petulke a cs nevíš kolik máš?já mám kontrolu v pátek,ted jezdíme s kájou na lyže aby se učila a supr jde jí to a hlavně jí to baví tady je jedna fotka naší lyžařky

ahojkyy
29. pro 2010

@petulke - CS by si mala mať napísané v tehu knižke, tak mrkni 🙂

ahojkyy
29. pro 2010

baby, dnes mi prišla deka, taký dekový vak, darček za predplatné časopisu maminka 🙂 Krásne azúrovo modrý 🙂 ale Vám poviem, je taký veľký, že ho môžem nosiť aj ja 😀 ale fajne teplý, poslúži ako fusak na prechodné obdobie 🙂
ju a dorazil monitor dychu, vzala som nanny, klasika nový za dva táce, po roku ho zrejme posuniem ďalej.

Zajtra - v piatok dorazí ešte postielka - konečne! a ostatné drobnosti, ktoré sme ešte nemali a sme kompletní 🙂 tak už len poželiťa môžeme rodiť 🙂

petulke
29. pro 2010

holky oni mi už nedělají záznamy do knížky, v nemocnici mi to dávajjí na papír jako zprávu o ambulantním vyšetření. a dneska mě ani neprohmátali vnitřně, jen si mimčo prohmátly přes břicho a to vše ☹ , akorát co jsem se dozvěděla že mám pozotivního strpetokoka ☹ tak se jí ptám jak jé to možné, odkud to mám a ona říká, že to je všude kolem nás a že to má skoro každý. ☹

petulke
29. pro 2010

tak nevím ani cs skore, no jo no, mostecká nemocnice ☹ ale kdo ví, třeba nakonec porod bude vpohodě 😅

ahojkyy
29. pro 2010

@petulke - ano ten streptokok je bežný, neublíži ti ani miminku, len pri prechode pôrodnými cestami by to mohlo byť pre mimčo nebezpečné, preto ti nasadia teraz lieky a doliečia to. Aspon predpokladám, ja som to mala ok
no, tak ak mi zajtra do knižky nič nenapíšu, tak ich čaká spústa otázok 😀

petulke
29. pro 2010

taky vůbec nechápu na co chtěji abych se legitimovala prukazkou a proč jí sebou nosím, když do ní ani nenakouknou a nic do ní nenapíšou, vše si vedou v pc a zpravu akorát vytisknou na papír ☹
@ahojkyy tak doufám, že zítra dopadneš líp a budeš na duši klidnější a spokojenější než já

ahojkyy
29. pro 2010

@petulke - no vieš, aj v Motole to bolo tak, ako som ležala že ak sa neopýtaš, tak ti Dr. nič nepovie. Proste o týždeň pôjdeš a budeš ich bombardovať otázkami, nesmieš sa báť opýtať.

ahojkyy
29. pro 2010

a čo máš napísmenkované v tej správe?

delf14
29. pro 2010

naše lyžařka 😀

petulke
29. pro 2010

@ahojkyy no že je zevní vyšetření v normotonusu, tepová frekvence dítěte 130/min, a pohybová aktivita +, toť vše kontrola 5.1

petulke
29. pro 2010

@delf14 jů vy si krásně užíváte sněhu 😀

ahojkyy
29. pro 2010

@petulke - tak to si sa fakt nič nedozvedela. Ale v nemocnici vraveli, že monitor je najdôležitejší, tj dieťaťu sa darí, prospieva a sťahy resp. blížiaci sa pôrod, tieseň miminka, by ukázal. Tak verme, že je všetko ok, len pôrod zrejme ešte počká, no..
@delf14 - ja ťa obdivujem... ja som sa bola dnes ostrihať a som z toho celý deň mŕtva.. teraz sa prinútim kus požehliť. Jak to s tou malou na snehu zvládaš??

ahojkyy

delf14
29. pro 2010

@ahojkyy no víš jak my jí předáme instruktoroj a sedíme v kavárně a koukáme na ně 😀 no chvilku jsem venku abych jí natočila a vyfotila 😉 ale taky jsem ráda,že si pak dám noha nahoru doma,ikdyž dnes byla kaváena celá obsazená takže jsem tam stála furt 😖 zíta jedeme zas snad to bude lepší 😠

petulke
29. pro 2010

@ahojkyy taky si myslím, že by to na tom monitoru poznali kdyby se náhodou něco k něčemu mělo. ale opravdu to bylo v rovině, myslím děložní činnost 😠

petulke
29. pro 2010

@delf14 to je fakt, vyrazit na hory bych nezvladla ani já, já funím jen když se musím oblect, že se jde nakupovat 🙄

ahojkyy
29. pro 2010

@petulke - kontrakcie vidis, resp. spoznas, ked tam budu nie kopceky, ale take oble kopceky, okruhle. to som si vsimla, jak tie baby v porodnici rodili..

ahojkyy
29. pro 2010

@petulke - ked si mala rovnu ciaru, mala spala. Ak by si mala ostre kopceky, bolo by to kopancami a tym, ze sa hybe. No a kopcek je potom na hornej - srdiecko i dolnej - stahy, krivke.

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
delf14
30. pro 2010

@petulke jé to se divím ,že ti jí nezbududili u káji když se nehýbala a spala
tak mi museli zatřást břichem,no jenže ona byla tak líná že to nepomohlo 😀 takže nic no ale jak píše ahojkyy je to přesně tak 😉

petulke
30. pro 2010

@delf14 sestřička jí budila, jenže nic nepomohlo, prý si zrovna dává 20 🙄 , no jo, ale potom mi doktorka říkala, že nemusím u toho ležet na zádech , když vím že na zádech mi spí, ale na boku je aktivní a začne se mrskat. tak příště se budu na tom lůžku hýbat a dělat vše možné, aby se vzbudila. no uvidíme další středu co bude dělat. a při nejhorším si pro jistotu, před monitorem dám horkou čokoládu a to by bylo, aby jí to neprobralo. 😵

@ahojkyy tak čekám s jakým výsledkem dneska příjdeš ty na MK =)