IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

eimmy
23. kvě 2010

no doufám že to stihneme .... v Iscaru mi řekli že VZP schvaluje do 3 týdnu většinou.... tak by to mělo akorád vyjít..... tak uvidíme..

dasty79
23. kvě 2010

delf - dík za radu, budu chlastat jak o život.Docela cejtím bříško...

eimmy - pauza by byla jedině, pokud bys před IUI stimulovala injekcema, tak to asi jo.To si myslím, že to je pro tělo záhul, tak dávaj pauzu.Ale jinak není potřeba.My taky šli hned podat žádost na IVF.Tu jsme sepisovali myslím 23.4. a pak jsem čekala na ms a začala jsem stimulovat a zítra jdu na OPU - docela mě to pěkně uteklo 😉

eimmy
23. kvě 2010

dasty: já právě stimulovala injekcema... ☹

eimmy
23. kvě 2010

dasty : od kterého dne cyklu jsi začala stimulovat a kam pícháš?

dasty79
23. kvě 2010

eimmy - tak to nevím, jak to pak je.A to ti v CARu neřekli?Třeba když má někdo IVF a nevyjde a pak chce druhé, tak musí být ta pauza kvůli hormonům.Tak ti třeba někdo poradí, kdo už takhle stimuloval 😉

Já jsem stimulovala od 2dc do bříška ...

eimmy
23. kvě 2010

no já si právě nejsem jistá jestli mi řekl že pauza nebo rovnou... byla jsem nějak mimo... vždycky si říkam na co všechno se musím zeptat a pak půl věcí zapomenu...jsem hrozná... a hlavně jsem byla v euforii z IUI že to vyjde vyjde...vyjde... a ono nic.. ☹

delf14
23. kvě 2010

eimmy to tady byli všichni v euforii,že iui vyjde no nevyšlo to.třeba já měla dlouhý protokol a dasty krátkej.

eimmy
23. kvě 2010

jaký je rozdíl mezi krátkým a dlouhým???

delf14
23. kvě 2010

no říká se že dlouhý je šetrnější ten jsem měla a 22dc jsem dostala zastavovačku ta je na to že ti jako by uspí tvé hormony a během 14 dnů bys měla dostat krámy js pozvaná na utz a když bude vše ok začneš hned se stimulkou.u krátkého se z pravidla začíná 2-3dc injekcemi.

eimmy
23. kvě 2010

jj díky za vysvětlení

delf14
23. kvě 2010

není zač když můžem pomůžem klidně se přidej k nám a můžeme si tady zdělovat pocity atd. 😉

eimmy
23. kvě 2010

díky moc.. ráda ... ty ted čekáš na testování nabo v jaké si fázi?

delf14
23. kvě 2010

no já si byla pro dva bobíšci ve středu 19.5.takže ted čekám jak to dopade

eimmy
23. kvě 2010

jéééé tak to mooooc držím palce a první mimčo máš normálka nebo taky pomocí doktorů?

delf14
23. kvě 2010

první se nám povedla normálně tak po 6 měsících snažení ale ted nám to hold nejde,děkuji za držení budu je potřebovat 😉

eimmy
23. kvě 2010

😉

dasty79
23. kvě 2010

Holky koukáte na hokej, to je masakr 😀

dasty79
23. kvě 2010

Dnes asi neusnu, tak čučím s manžou na hokej.Normálně mě to nebere,ale když jsme pak ve finále, tak to fandím 😀

Bolí mě bříško - pěkně ty vaječníky cejtím 😕

dasty79
23. kvě 2010

eimmy - já si taky vždycky říkám, že se musím v CARu zeptat na tolik věcí,ale pak se nezeptám na nic
a zjišťuju informace na koníkovi, kde mě vždy holky dobře poraďej 😎

delf14
23. kvě 2010

dasty já je taky cítila de před opu to víš jde do finále skoro myslím teda tebe né je 😀 no popřeji ti dobrou noc když vím,že se ti moc asi dobře spát nebude jak budeš nervozní,ale moc moc na tě myslím a mačkám vš co mám aby jsi měla hlavně kvalitní vajucha

ahojkyy
24. kvě 2010

ahojky baby. Tak gratulujem k titulu, Čechúri 🙂 😎 My, Slováci, Vám môžeme len závidieť 🙂
dasty, petulke a ostatné - podľa čoho ste usúdili, že je HCG na dvojičky?
??
existujú nejaké tabuľky pre dvojčatá?

petulke
24. kvě 2010

ahojlyy
http://www.betabase.info/showBasicChart.php?typ...

jsou tam hodnoty median jako střední, podívej se podle kterého dne ti brali krev , no a když uvidíš, že to je max zvětšené tak je to jasný na dvojčata, např. mi brali krev v 17 dni po oplodněni střední hladina je 293 no a já měla 994 😀

ahojkyy
24. kvě 2010

petulke - dík, idem na to mrknúť. S tým medianom si na mňa vyšla, ako ja tu na študentov 😀

ahojkyy
24. kvě 2010

petulke - tak mám oba rázy dvojnásobnú hodnotu ako priemernú. Ale - je možné sa o to oprieť takýmto spôsobom? Čo tá najvyššia hodnota?? Asi sa presne ukáže až na sone. Vieš, ja sa neviem dočkať 🙂

ahojkyy
24. kvě 2010

teraz som kukla na tie dvojičkovské a tiež to priemerne sedí, čosi nad 😉
kde zoženiem taký šikovný kočík, ako máš na tej fotke? 😉 😀

delf14
24. kvě 2010

dobré ráo holky.
dasty moc na tě myslím dej pak vědět co a jak neapínej nás.
ahojkyy no mo jsem nevěřila,že vyhrajeme,ale jsou šikovný kluci dokázali to,no jasně,že budeš mít dvojky přeji ti to.víš jaký mě se líbí kočárek takový. http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zb...
jukni na něj jsem prdlá ještě nevím zda to vyjde a už koukám po kočárku 😉

petulke
24. kvě 2010

ahojkyy - já si nemůžu v kočárkách moc vybírat, neb mám uzký výtah a bydlíme v 5. patře. Navíc nejsme podsklepeni a neměli by jsme kde odložit kočárek.
holky vy nemáte žádne omezení kvůli kočárku? jak to budete dělat?

delf14
24. kvě 2010

petule já naštěstí nemám omezení tak to je fajn a co tenhle ten by se měl vejít i do výtahu taky se mi líbí
http://www.kocarky.cz/kocarek-easywalker-duowal...

delf14
24. kvě 2010

tak do výtahu vezmeš boudičky a kostrukci složíš ve sklepě to by šlo taky 😅

petulke
24. kvě 2010

delf, senzační ta šířka je suprová 76 cm 😵 to je senzační. jsem ti moc vděčná, já měla strach že budu odsouzena poze na jeden tip kočarku.
my nemáme sklep, ale stímhle ho snad si ani nebudu potřebovat 😵