IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
24. kvě 2010

tak já se zase nodpoledne loučím, musím jít dělat návrh do jiného programu a z netu se vypnout. Tak zatím ahoj a mějte se tu hezky a držím všem pěstičky.

liny
24. kvě 2010

"na odpoledne"

alenta10
24. kvě 2010

puregon,cetrotide a jsem z toho fakt smutná!!

delf14
24. kvě 2010

tak pokud by to alenta nedopadlo,já teda doufám,že ano tak pro příště zkusí snad jiné dávkování nebo prtokol,jestli by ti dal to samé ve stejném dávkování,tak bych asi změnila car

ahojkyy
24. kvě 2010

alenta - už to nezmeníš, ak to nevyjde, to jedno / dve sa neoplodnia, dajú Ti nabudúce vyššie dávky hormónov a vajíčok bude viac. A ak sa to jedno / dve podaria, tak na oplodnenie a pôrod predsa stačí jedno, nie? 🙂

ahojkyy
24. kvě 2010

liny - nič nového. Bola som na kontrole HCG, stúpa, tak snáď to bude ok. Prvý UTZ mám až 2.6., neviem sa dočkať a zároveň sa bojím, či to bude oki.
ahojkyy

alenta10
24. kvě 2010

Já vím...snad mi to vyjde???I ten jeden bojovníček!!!!!Z výšit dávku nelze páč mám ty nejvyšší....tak see U zítra hočičky a děkuji za podporu a pokud by jste měly nějaké informace budu ráda,když mi napíšete!!!!!! 🙂

delf14
24. kvě 2010

alenta budeme držet pěstičky třeba ten jeden bojovníček zabojuje a uvidíš.tak pokud už nlze zvýšit dávku tak asi zvolí jinej protokol a jiné léky kdo ví,ale pevně doufám,že to vyjde

dasty79
24. kvě 2010

ahoooj, už jsem tady

dasty79
24. kvě 2010

Vy jste toho teda popsaly, to než dočtu...

petulke
24. kvě 2010

ahojkyy jak se cítíš? pozoruješ něco? Zítra jsme v 6+0 tt eventuelně by se měla pomaličku objevit srdeční akce. Jeden den mi je divně, a druhý je oki. jak je tobě?
Někdo měl jít dneska na utz, pokud se nepletu. Kdo pa? 😅 já to nějak zapoměla, kdo!

petulke
24. kvě 2010

ahoj dasty jak jsi dopadla?

petulke
24. kvě 2010

jo a nějak nás asi opustila garp, naposledy se ozvala 17 května. kdepak jsi GARP, jak postupuje tvoje těhotenství? 😨

dasty79
24. kvě 2010

Já než vás dočtu......, to je hrůza.Já měla 25 vajíček,ale 10 jich má nějakou jakoby tvrdou šlupku, nebo jak to dr. říkal a zatím vypadá dobře těch 15.Ale mám nervy co bude.Protože manžel byl už asi 4x na spermiogramu a pokaždý měl výborný výsledky, že mu říkali že je pořádnej bejk.No a teď když to je nejvíc potřeba, tak mám leukocyty 😒 Prej to nemusí,ale taky může vadit k oplodnění.Tak jsme hned zvolili ICSi a do zítra to zas budou nervy.Setkal jste se s tím někdo????Jsem z toho smutná.

ahojkyy
24. kvě 2010

petulke - tak srdiečko by už malo pomaly byť, už v piatom, nie? Necítim sa nijak zvlášnte. Trochu ma bolia prsia, ale to som si zvykla, od kedy sa snažíme, tak furt po OVU. No a stále sa mi chce spinkať 🙂 nič viac. Čo Ty?
dasty - nerieš to. Proste doplaťte ICSI a oplodní sa ich viac. Bude z čoho vyberať, možno vyjde aj PK a o chvíľku budeš čakať miminko. Mne sa to zdalo tiež zbytočné ťahanie peňazí, nakoniec som bola rada, že sa ich oplodnilo toľko. Proste si myslím, že embryológ vie, čo robí.

dasty79
24. kvě 2010

ahojkyy - dík 🙂 Peníze řešit nebudem,ale mám strach,aby se oplodnily, když má nějaký leukocyty.před měsícem měl vše ještě ok a najednou....aach jo.... Tobě se blíží 1. utz,viď?Někdo má srdíčko v 5tt a někdo až v 7tt.Určitě budou dvě srdíčka 🙂

marmar79
24. kvě 2010

dasty - to je teda veliká úroda🙂 Není možné, aby se některé neoplodnilo. Musíš věřit.

petulke
24. kvě 2010

dasty - to je supeer uroda. ale nikam nespěchej a necchej si je kultivovat na 5 dní. protože vydrží jen ti nejlepší 😉

dasty79
24. kvě 2010

Holky jste zlaté 🙂 Věřím tomu,ale strašně se bojím - nikdo z vás se s tím nesetkal - s těma leukocytama ve spermiu?
Začnu se asi modlit 😉 Dnes asi neusnu - zítra v 9h mám volat...

dasty79
24. kvě 2010

garp - kdepak jsi?????

dasty79
24. kvě 2010

alenta - nesmutni, určitě to 1 vajíčko bude ten největší bojovníček a zvládne to 🙂

dasty79
24. kvě 2010

delf - tak kdy budeš testit????zítra???

petulke
24. kvě 2010

@garp776 kdepak jsi? co je stebou? 😕

petulke
24. kvě 2010

holky když použijete zavináč před login, tak se tomu dotyčnému ukáže, že se o něm bavíme a nebo že ho sháníme. Super napád! 🙂

dasty79
24. kvě 2010

Fakt petulke?To jsem nevěděla, že se to pak tomu druhýmu ukáže, to je dobrý 🙂

dasty79
24. kvě 2010

@garp776 asi vyhlásíme celostátní pátrání...

petulke
24. kvě 2010

je tu super @dasty79

dasty79
24. kvě 2010

@petulke - to je fakt dobrý 🙂

@delf14 kde jsi?

@alenta10 - nesmutni, zase bude dobře 🙂

petulke
24. kvě 2010

hihi 😀

dasty79
24. kvě 2010

petulke, to jsi mě něco naučila 😀

Ne,ale ta garp tady opravdu dloho nebyla 😉

Jdu si lehnout - pobolívá mě bříško a furt jsem na wc, ta plínka by se fakt šikla 😀
Pak na vás ještě mrknu 😕