IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

petulke
1. čer 2010

ahoj holky? tak aspoň napište jak vám je? zítra vás čekají velké dny, hihi. pěkně ty mimísky načesejte, ať se před foťákem krásně blejsknou! 😀
delf, máš zítra krvičku, tak ať to dobře dopadne. 😉

delf14
1. čer 2010

ahojky petule a jak se máš ty?povídej no jsem zvědavá kolik budu mít myslíš,že by se dalo poznat podle krve zda to budou dvojky

petulke
1. čer 2010

no budu doufat, aby jsi měla kolem 700 a vic. 😀 Mě kdyby neřekli, že jsem těhotná, tak to ani nepoznám. Přiznaky pomalu vymizejí, tak nevím! A začínám mít obavy! Nejraději bych chodila na utz každý den a sledovala jestli je vše ok! 😔

dasty79
1. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Jak se všechny máte??? 😉

petulke - ještě jednou velká gratulace ke 2 srdíčkům 😵

delf - je ti už špatně?to brzo.Jak ti je holka moje?Už zvracíš????

A co ostatní?Něaké novinky?Jdu vás dočíst.....

delf14
1. čer 2010

hurá dasty se vrátiila jupí tak šup šup povídej co a jak.no uvidíme petulko,snad tam bude dost abych neplašila,že by to bylo to biochm.těhu.
no jo dasty nemí m zrovna dvakrát dobře,ale zatím to jde koupila jsem si i ty tablety na nevolnost tak budu zvědavá,jestli by zabrali,mám je pro případ nouze teda,dnes mě zas pobolívá dost bříško jako na krámy snad to bude ok.

dasty79
1. čer 2010

delf - buď ráda, že ti začínají nevolnosti, aspoň víš že jsi těhulka.Jak se těšíš na zítra??????
Manža mě včera držel na sedačce a až dnes mě na chvilku povolil koníka 😀
Ale je mě nějak divně - asi na mě něco leze.Tak snad nebudu teď nemocná.Ale bolí mě hlava a dnes cítím bříško.

delf - v kolik zítra jedeš na krvičku?Budu na tebe myslet a celej den držet pěstičky 😵

delf14
1. čer 2010

ráno v 8:00 mám jít.no radši bych byla kdyby mi bylo dobře teda 😀 jo tak bříško jsem cítila taky jeden den dobrý a pak zas a s hlavou mi ani nemluv taky pořádně zabolela už párkrát už se mi to dlouho nestalo,akorát je k prdu,že si nemůžeš vzít prášek na bolest 😅

dasty79
1. čer 2010

tak to budu celý dopolko držet vše co mám,pak pošly sms 🙂 ale tipuju hcg na dvojčátka 🙂
Taky tě bolela hlava?potřebovala bych jít na chvíli asi na vzduch, ale dnes si připadnu taková oblblá.Snad na mě neleze nějaká chřipka 😒 Já prášky neberu od ty doby ,co se snažíme o mimi .... vždycky jsem si říkala, teď bude ovulka, to se vytvářej vajíčka - to by se si prášek neměl,pak zas okolo snažení - taky ne, co když se mimi zavrtává,,,,atd.A přitom k prdu.....
Ale dnes mě ta hlava asi odskočí....

petulke
1. čer 2010

ahooooj dasty! 😵 😵 😵
Já Ti gratuluji, k zavedeníi třech! hihi to bude prča, jestli se ujmou všechny, 😀

dasty79
1. čer 2010

ahoj petulke - gratuluju ke 2 srdíčkům 😲 😲 - to je nádhera 😵
díky - no uvidíme....Tys měla blastocysty?

petulke
1. čer 2010

jojo, a nemůžu si stěžovat. ujmuli se 😉

delf14
1. čer 2010

tak tu budeme mít i trojčátka paráda 😝 taky mě bolela hlava hlavně mě teda bolela myslím,když jsem byla 4 nebo 5 den od ET a dva dny teda no naštěstí jsem si zvedla dávku čaje a byla venku na čerstvém vzduchu to dělá taky hodně.

petulke
1. čer 2010

dasty aspoň máš strááášně velkou šanci! 😉

delf14
1. čer 2010

to má teda šanci a pořádnou

dasty79
1. čer 2010

Kéž by to tak bylo 😎 Strašně se těšííím a taky bojím.
Ale už by jsme si to oba moc přáli.
Musím se jít napít - snad to bude lepší...

delf14
1. čer 2010

jo jo pij at máš dost tekutin,třeba hlava přestane bolet

lenca78
1. čer 2010

ahoj holky, zdravim vas dneska trochu driv, ale stejne zase budete uz vsechny pryc 🙂

@delf14 @petulke tak jsem se poprala se scannerem, ale po hodince je fotecka ulozena v mym fotoblogu. Doufam, ze se vam taky budou libit jako me. Nicmene, pokud tam nic neuvidite, nic si z toho nedelejte, ja to tam taky moc nevidim 🙂

@dasty79 me dneska taky silene boli hlava, proto jsem si i vzala pul dne dovolene v praci a ted lezim. Piju jak o zivot a stejne mi to zatim nepomaha :( Drzim palce, at se hezky embrya zavrtavaji. Napis, jak moc mam drzet palce -treba jestli chces aby se uchytili vsechny tri, tak budu drzet vsechny palce. Pokud jen dve, tak treba jen na rukou 🙂

@delf14 tak zitra na krev, vid? Jsem zvedava, jeslti taky budes mit dvojcatka, to by bylo fajn. Zalozime dvojcatkovy klan 🙂

delf14
1. čer 2010

@lenca78 no páni ta fotečka je nádherná to jsou tak blízko u sebe aspon si mohou povídat vid 😀

petulke
1. čer 2010

ahoj Leni jůůůůů 😵 to je bezva!!!! To je fakt, my tady budeme mít samé dvojčátka a jedny trojčátka, hihi 😀

lenca78
1. čer 2010

@delf14 no nevim, jestli si povidaji nebo co tam delaji. Kazdopadne dostat je oba dva na jednu fotku byl pro MUDr velky vykon, docela to bolelo, ale co bych pro mimina neudelala, ze? 🙂

Doufam, ze budou v pohode. Dalsi kontrola az za tri tydny, tak snad se do te doby nic nestane.

petulke
1. čer 2010

lenca a právě proto já nemám foto. mojí doktorce to taky nešlo dostat oba, tak nemám fotečku ☹

delf14
1. čer 2010

no když je foto po spolu je to nádherné 😉

petulke
1. čer 2010

delf, budu zítra držet palečky, at máš co největší hodnotu, kdy budeš znát výsledek?
ahojkyy se dneska vubec neukázala ☹ a to má zítra utz 😠
jo a marmar už tady taky dlouho nebyla ☹

delf14
1. čer 2010

no jo nějako nás holky flákají a nové holky taky nepřijdou ach jo jen staré páky tu sou 😀 😀 😀
to jo ahojkyy má zítra utz jsem zvědavá zda donese taky fotečku

petulke
1. čer 2010

měla by jinak dostane na dupu 😀

delf14
1. čer 2010

to jo teda

dasty79
1. čer 2010

@lenca78 - to je nádhera 🙂 🙂 🙂 Moc krásná fotečka.Gratuluju.
Jak hodně mě máš držet palečky?Co nejvíc to půjde 😀 Seš hodná děkuju 😉

ahojkyy - držím palečky na zítřejší kontrolu 🙂

delf - tobě taky držím palečky 🙂 a pak hned písni sms.To ti neřeknou hned?To tě zase budou napínat a nás taky a pak tam budeš volat?Tak tfuj,tfuj,tfuj -ať je krásné HCGéčko 😵

delf14
1. čer 2010

budu tam asi volat odpoledne pak

lenca78
1. čer 2010

@dasty79 děkuji za gratulace. A tobe drzim vse co mam🙂)

ahojkyy - taky drzim palce na utz, zitra napis - jsem zvedava, jestli budou take dvojcatka

dasty79
1. čer 2010

delf - ok, tak až přijedete, tak písni v kolik máš volat - budem tady napnutý jak kšandy 😀
Určitě to budou další dvojčátka 😲 😲

lenca - děkuju 😉