IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
11. čer 2010

@petulke nebud smutna, mozna je to tak lepsi. jeden se tam bude moci poradne roztahovat a budes to mit treba pohodovejsi cele tehotenstvi. S dvojcatama je to pry zahul, zatim nemuzu soudit 🙂

liny
11. čer 2010

petulke no to je bezva ne i přesto,že zřejmě nebudou dvojčátka je to super 😵

delf14
11. čer 2010

@petulke fákt petulko a je to jisté nemůže se mýlit?no alespon díky bohu za to jednouho bojovníčka,který chce být s tebou

petulke
11. čer 2010

😀 taky jsem moc štastná, vypadá jako medvídek 😵

liny
11. čer 2010

petulke hehe po tatínkovi? 😉

delf14
11. čer 2010

tak to je dobře petule,že nejsi smutá 😉 zdar liny

delf14
11. čer 2010

fotka fakt nádherná to ti povím už se těším na svůj utz,ale taky mám bobky zda se něco neposere a bude jen prázdá dutinka která roste a nic v tom,u první jsem tohle nevěděla,že se to může stát a čím víc člověk je na netu tak se až moc toho dozvíí a to taky není mo dobré ach jo ☹

petulke
11. čer 2010

delf, máš pravdu,ale zase víš nač se ptát doktora apodobně. 😉

delf14
11. čer 2010

no jo je to fakt na jednu stranu to není špatné vědět něco víc

delf14
11. čer 2010

jakpak asi holky dopadla dasty dnes měla jít k doktoj,ale asi to nedopadlo dobřemjinak by napsala asiach jo je to divné,že by se ani jeden nechytil,že?! 😒

petulke
11. čer 2010

to mi nějak uniklo, že měla jít taky, nene neměla jen tu krev???

delf14
11. čer 2010

měla právě a hned pohovor u doktora co a jak dál asi jí písu sms

delf14
11. čer 2010

petulko hod ještě ten utz do tvého fotoblogu prosím občas tam tak stále nakukuji na to

ahojkyy
11. čer 2010

ahoj petulke. Prekvapila si ma.. dúfam, že prídem na UTZ a bude aspoň to jedno moje v poriadku.. ale vyzerá, že to berieš oki, tak je to aj oki 🙂
dasty - ako? Napísmenkuj info.

zdravím všetky a prajem pekný víkend. Ja padám po náročnom dni plnom meraní domov.

ahojkyy

delf14
11. čer 2010

už jsem jí písla sms snad se mi ozve a nebo sem 😉

delf14
11. čer 2010

tak mi napsala,že byla teda u doktora a řekl,jí že když krváela tak málo,že tam šance je že je těhu vzal jí krev,ale výsledky až v pondělí takže nadále musíme držet pěstičky holiky at to tam je,ale prý by měla cítit psa a bříško,o kdž si to vezmu podle sebe tak psa necítí vůbec tak to nemusí být pravidlem teda.

dasty79
11. čer 2010

Ahoj holky.
díky moc, že na mě myslíte 🙂 Výsledky z krve se dozvím v po.Manža dostal antibiotika na ty leukocyty, co má ve spermatu.

petulke - gratuluju ke kontrole.Mrzí mě, že tam je jen jeden.ALe buď ráda za toho jednoho, že je v pořádku 🙂

delf - jak si užíváš sluníčka 🙂

a co ostatní těhulky, jak se máte lenco,ahojky.marmar,.....

liny - tak už víš, jak to bude s tím KETem?

delf14
11. čer 2010

teda dasty až v pondělí to nešlo že by to udělali hned v dnes?a test jsi si zkoušela?

petulke
11. čer 2010

@delf14 fotečku už jsem tam dala hned, mám ji tam v albumu pod názvem ultrazvuk, budu si je tam shromaždovat 😉

@dasty79 ,jůůůj 😵 já jsem tak ráda, že tam je nějaká naděje, neboj v pondělí to dobře dopadne, není možné aby stěch tří se neujmulo aspon jedno. 😵 neboj dopadne to dobře

@ahojkyy no jo no, ale děkuji za toho jednoho, už jsem jednou přišla o oba, a nerada bych aby se to opakovalo. ☹

delf14
11. čer 2010

jo jo já si nevšimla 😅

petulke
11. čer 2010

Holky stejně je to zvláštní, že do mě vložila 200% embryjka a oba měli v šestém týdnu srdíčka. Myslela jsem že už je všechno stopro a ono ne. 😒 Ale prý už se nemusím bát o tohle 😵 tak si ho budu mooooc hyčkat.

delf14
11. čer 2010

že jo je to zvláštní taky jsem myslela,že když už je srdíčko,že už to je na 100%vyhrané že budou obě a ono zase prd

petulke
11. čer 2010

ale dr říkala, že ten 8 tt je rozhodující 😨

delf14
11. čer 2010

ahá to jsem nevěděla já myslela do těch srdíček,no aspon jsem zas chytřejší

delf14
11. čer 2010

a zas se mohu obávat dál.
kdepak jsou ostatí holky nějáko na nás kašlou

dasty79
11. čer 2010

Jo jo to je pravda 8tt a 9tt je rozhodující 😲 To můžu potvrdit i já - taky v 8+4 MA.Ale ty už se petulke neboj, tobě krásně bliká v 9 tt 🙂 Kdy máš další kontrolu?

delf14
11. čer 2010

dasty a netestila jsi už?

dasty79
11. čer 2010

delf - počkám už do po 😉

delf14
11. čer 2010

to já bych nevydržela to jsi dobrá dasty teda tak držím vše co mám holka 😉

dasty79
12. čer 2010

ahoj všem 😵
delf - když bych něco na sobě pozorovala, tak test udělám.Ale v tyhle situaci není co řešit.
V po už jdu zase do práce a k obvoďačce ukončit neschopenku.
Pěknej víkend všem