IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
27. dub 2010

S tou sobotou nevím no, lékaři nemají rádi když jim pacient nějak nabourá "plán". Ale vyplašená nebuď bude to v pohodě uvidíš, samotný ET je otázka 10min,ani to skoro nejde cítit.Já pak hodinku ležela na pokoji a jeli jsme domů. Jj dvojčat je spousta a klobouk dolů všem co to tak bezvadně zvládají hlavně taky finančně,protože to není žádná sranda. Víš trochu se bojím zklamání proto jsem si test ještě neudělala čekám až do poslední chvilky. Co jsem si všimla tak v každém Caru mají jiný postup i vetně užívání léků,ale tak snad vědí co kdo a kdy potřebuje.

fazde
27. dub 2010

Taky doufám. Zatím jim věřím. Jsem ráda, že jsem našla spřízněnou duši. S testem určitě nepospíchej. Moje kamarádka si dělala test, protože nedostala menses, měla zpoždění dva týdny a byl negativní. Když to nedostala ani po 3 týdnech, šla k lékařce a teď je už v 5 měsíci...

liny
27. dub 2010

No to je další věc s tím testem, moje nej kamarádka si ho dělala dvakrát a byl negativní a druhý den zjistila,že je ve druhém měsíci.... takže je to síla. jj je fajn mít s takto s kým popovídat, mě to moc pomáhá 🙂

fazde
27. dub 2010

Právě přišel domů manžel, tak je zvědavý , to víš chlap. Budu muset na chvíli odejít. Budeš tu kolem 19,30? Mohli bychom se tady pak sejít.
Mám hrozně moc dotazů, to víš, poprvé 😀
Zatím ti držím pěsti a odpočívej, ať se mimi drží.

liny
27. dub 2010

Snad jo čekám na sestřiny děti budu je hlídat tak uvidím jestli mě nechají 😀 . Zatím se měj moc hezky a držím pěsti ať je Ti dobře. PAAA 🙂

eustoma
27. dub 2010

ahoj holky, tak definitivne IVF v dubnu nebude. kedze ms meska a meska. uz som 9 dni po vyvolavacke a stale meska. krvny test bol negativny, 5 dni pri mesakani. takze zajtra tesntem ci nahodu nesom tehu, co asi ne, aj ked v kutiku duse dufam. no a pojdem na dalsiu vyvolavacku.

dasty79
27. dub 2010

eustoma - to je nějkaý divný????To fakt vypadá na těhu 🙂

liny
27. dub 2010

Ahoj eusoma no hele fakt je to divný když ani po vyvolávačce nic,to raději test udělej , i když pravděpodobnost je nízská to by zjistily z krve...ale pro jistotu....

lenca78
27. dub 2010

fazde - ahoj, tak to mozna budes mit jako ja, jen s tydennim zpozdenim. Odber byl v utery a transfer v sobotu. Neboj, vetsina center pracuje v sobotu uplne bezne a nekdy jsou tam i v nedeli. Nam dali termin oni, proste v patek rano zavolali, ze to bude v sobotu a hotovo. Drzim palce, at se ti dobre vyviji.

lenca78
27. dub 2010

eustoma - zkus si udelat ten test, moc bych ti tehotenstvi prala.
Ja mam takovou zkusenost, ze jsem to loni dvakrat nedostala po prvni, ale az po druhy vyvolavacce s dvojnasobnou davkou. Ale ja mam fakt velke problemy s zenskyma hormonama, tak to spis bylo z tohoto duvodu. Co ti pichli? Agolutin? Radsi se testni a skoc si treba i na krev, ta je presnejsi.

eustoma
27. dub 2010

urcite testnem zajtra a podam info

liny
27. dub 2010

držím pěsti 😵

eustoma
27. dub 2010

pichli agolutin.
inak presnejsie v cislach:
Dnesny den, je to 44 den cyklu, 9 den po pichnuti agolutinu, ms meska 15 dni.
Krvny test 33 DC negativny. 36 DC pichnuty agolutin.

princeznax
27. dub 2010

Ahoj holky, když jsem se tu začetla, přemýšlím, jestli sem vůbec mám psát, protože vůbec nemám tolik informací jak Vy. A to už jsem po 2 bezúspěšných inseminacích a teď najíždím na IVF. Stále jsem žila v představě, jak to bude jednoduché a snadné.. A zatím koukám, že ne.. Je pravda, že jsem nikde moc nehledala informace, dala jsem jen na informace lékaře a ten na mě působil velice kladně...

eustoma
27. dub 2010

ahoj princemax, no informacie je niekedy lepsie nevediet 😉. ja niektore veci radsej ani necitam.

liny
27. dub 2010

ahoj princeznax je to boj viď, a ty jdeš na první IVF?

liny
27. dub 2010

eustoma chjo akorát se Ti to tím prodlužuje viď snad ta mrška jedna brzy přijde 🙂

princeznax
27. dub 2010

Určitě máš pravdu, ale až teď si uvědomuji, jak moc jsem to brala jako samozřejmost, že vše půjde jako nalinkovaný sešit. Hodně naivní...

princeznax
27. dub 2010

liny, ano jdu na první IVF a vlastně jen vím, že v lednici mám spoustu injekcí, které do sebe musím cpát..

liny
27. dub 2010

princeznax takže máš "dlouhý protokol" ? Injekce Gonal?

eustoma
27. dub 2010

n ja ked citam, kde holky po svadbe pisu. ze este babo nechcu, ze najprv praca, ak rok, potom domcek, dalsi rok a potom babao. keby vedeli, ze ono to neni lusk a babo je, ale je to niekedy dlha a aj trnita cesta.... no ale treba verit tomu, ze sme uz zdarne na konci 😉 a coskoro bude mimisek 😉

liny
27. dub 2010

eustoma no byla jsem na tom hodně podobně, tedy mě držela pořád jen práce a práce no a teď si vyčítám,že jsem se do toho nedala už tak před dvěma lety ☹ ,ale věřím že to vyšlo a mimísek se udržel a bude to bojovník 😵 a všem držím pěstičky aby nám to vyšlo

princeznax
27. dub 2010

liny, já ani nevím, jak dlouho trvá dlouhý protokol. To jsem s doktorem neprobírala. Mám za sebou 6 injekci Decapeptylu a koncem měsíce května bych měla mít vše za sebou. Vždyť jsem psala, že se začínám stydět, jaké jsem trdlo, které nic neví. Jen poslouchám doktory. ☹

liny
27. dub 2010

v pohodě nic se neděje, někdy je lepší nic nikde nečíst,ale na druhou stranu se takto dá přijít na spoustu věcí, každý má jiné "zážitky" a člověk se může poradit i jen tak bez doktorů 🙂 když to není opravdu něco nutného

princeznax
27. dub 2010

liny asi proto jsem se odvážila sem přijít, abych nějaké ty informace získala a něco se dozvěděla.

liny
27. dub 2010

a co je moc fajn tak opora a porozumnění,které jsem tu našla i já 😉

eustoma
27. dub 2010

opora je perfektna 😉, holky su tuna skvele 😉

fazde
27. dub 2010

Lenca78 - Ahojda, jsem už zpátky. Tak to je super, že vás je tady tolik. Dík za podporu, taky ti budu držet pěsti.
Jinak taky souhlasím s liny, že je někdy lepší nic nečíst, ale rozumím i princeznax, protože já jsme teď taky plná dojmů a ráda se dovídám, že je vše v pohodě. 🙂

princeznax
27. dub 2010

liny zeptám se je ten měsíc normální délka přípravy a prodělání IVF nebo ne? Teď co si píchám tyhle první injekce, ty způsobují co, když potom má přijít MS a také mě překvapilo, že MS také nemusí přijít, když jí normálně dostáváš?

fazde
27. dub 2010

Holky, můžu se Vás optat, zda nějaká nevíte "babskou radu" co a jak aby se to mimčo (embryo) pak udrželo? Někdo píše, že je nutné 14 dní ležet, ale někdo zase, že ne. Vím, že je to individuální, ale znáte to - chceme udělat vše pro.