IVF duben 2012

zezizu
20. bře 2012

Ahojky holky, nikde jsem tu nenašla aktuální debatu. Je tu některá, která jde v dubnu na IVF? Pojďme si dodat odvahu a držet si pesticky 🙂

zezizu
autor
19. dub 2012

@ruzich ahojky, jsem ráda, že píšeš, od toho tu jsme abychom si vyměnily zkušenosti a vše tu probraly 🙂 nechci to zakřiknout ale moc gratuluji ke // 🙂 hlavně ať to vyjde. já dneska stimuluji 3. den, takže asi příští týden odběr. teď mám dlouhý protokol a v listopadu při 1.IVF jsem měla krátký. endiometrioza se mi prej zase začíná dělat, tak proto zvolila dr. dlouhý protokol a i jsem dostala nějaký tělísko do břicha aby se z něj samo uvolňovalo nějaké antibiotikum, tak uvidíme, musíme si držet palečky a doufat, že vše bude OK. hezky hajej a odpočívej a nechcej se hýčkat manžou/přítelem 🙂 ke komu chodíš do Gennetu?

ruzich
20. dub 2012

@zezizu ahojky určitě držím pěstičky a to moc 😉 proč to poprvé nevyšlo nevíš?já na tu endometriozu před stimulací dostala antikoncepci na dva měsíce bez vynechání aby prej usnula 🙂 Ty tam máš proto asi to tělísko ?nevím ještě jsem se stím za celou tu dobu nesetkala.Do Gennetu jezdím do Liberce a chodím k Dr.Petrovi je fakt supr a prej dobrej je řikají ostatní tak uvidíme no.A co ty kam a ke komu chodíš?

zezizu
autor
20. dub 2012

@ruzich já taky moc držím palečky 🙂 hlavně lež, ať je vše OK. já chodím do Gennetu do Prahy k dr. Vykysalé a jsem teda taky moc spokojená. proč se to poprvé nepovedlo ani nevím. ale zjistili mi tu endošku, pak jsem měla neprůchodný vejcovod (ale ten na IVF nemá vliv), a pak na imunologii mi zjistili zvýšené NK buňky ( což jsou prej zabijáci spermií) tak na ty beru ještě nějaký léky. to tělísko bych měla mít právě kvůli tý endiometrioze. taky jsem to neměla, jen 1 den slabě ale 14 dní jsem špinila ☹

zezizu
autor
24. dub 2012

Tak včera na kontrole v Gennetu, dr mi zvedla dávky Gonalu na 300, čtvrtek další ultrazvuk a odběr vajíček buď v sobotu nebo v pondělí 🙂 snad nebudou nějaké komplikace a vajíčka budou narostlá....

deeky23
7. kvě 2012

Ahojky holky asi prichazim s novinkou. Minuly mesic jsem mela menstruaci jen jeden den a jeste slabe. Neresila jsem to,ted zvracim,boli me hlava,prsa hruza a presne tohle jsem mela u prvniho ditka. Poslala jsem chlapa pro testy ale mam velky dojem ze jsem fakt tehu. Drzte mi palecky

visnu
8. kvě 2012

@zezizu Ahoj, chci se zeptat, jak jsi dopadla. Mě čeká zítra OPU. Stimulovala jsem Menopurem 7 dní. Vajíček se urodilo dost, ale zatím to podle velikosti vypadá, že asi jenom 10 bude zralých. Ty už bys teď měla mít embrya zavedená, že?

visnu
8. kvě 2012

Mimochodem taky chodím do Gennetu k dr. Langerové. U Vykysalé jsem byla v pátek na kontrole.

zezizu
autor
8. kvě 2012

@visnu ahojky, mam 2 blastocysty v brisku. 19. Mam testikovat 🙂 strašně bych si přála aby to vyšlo, už je to 2. Pokus. Budu na Tebe myslet 🙂 já chodím k dr. Vykysale a jsem s ni moc spokojena. U Langerové jsem byla jednou a byla nepříjemná. Co jsem o II slyšela, tak pokud tam mas manžela, nebo má kolem sebe sestry, je mila ale jak jsi s ni sama v ordinaci, tak prejj je arogantní. ME dělala obě dvě OPU a 1.ET. teď mi ET dělala Vykysala.

zezizu
autor
8. kvě 2012

@visnu jinak já jsem stimuvolovala s Gonalem 7 dni a pak 2 dny jsem si dopichavala Menopur. Mela jsem dlouhý protokol. Jaky mas ty? A kolikate podstupujes IVF?

visnu
9. kvě 2012

@zezizu Ahoj, je to naše 1. IVF. Právě mám po OPU - máme deset zatím dobře vypadajících vajíček a přítel má výborný spermiogram, tak snad z toho něco bude. Já mám Langerovou ráda, někdy je milá, jindy trochu odměřená, dnes na mě před zákrokem byla velmi hodná. Jsem u ní spokojená a věřím jí. Zajímavé, že já jsem měla podobný dojem z Vykysalé. Byla jsem u ní v pátek na kontrole a byla protivná. Moc ti držím palce. Mě čeká ET v sobotu nebo v pondělí.

kcvrcekz
18. kvě 2012

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla. Takže pícháni Menopuru na pohodu dva dny před odběrem na UTZ 18 vajíče a ve finále 17 oplodněných. Měla jse lehkej hyperstimulák, ale to po tolika vajcích je prý normální. 6. 5. byl ET zaváděli jsme 1 a to expandovanou blastocystu a teď jsem uvědavá co bude. 9. den po ET byl po limitu duch, 10. a 11. den byl sice v limitu, ale slabší dušík jak ten 9. den. A 11. den mi začal jakýsi nahnědlý výtok. Ten 11. den tedy vycházel zrovna na den kdy měla dojít ms. Takže jsem napnutá jak to dopadne. V pondělí jdu na krev. Všem moc přeji hodně zdravíčka a ať najdete //.

visnu
18. kvě 2012

Ahoj, taky jsem měla Menopur. Ale tak úspěšná jako ty jsem nebyla. Z deseti vajíček se oplodnilo bez ICSI jen sedm a za tři dny kultivace se pět začalo opožďovat ve vývoji. Zůstala dvě krásná embrya a obě jsme nechali zavést. Já mám teprve 6. den od ET, ale asi nevydržím a zkusím test dříve. Držím palce, ať ti to vyjde.

simsala11
27. kvě 2012

Ahoj holky!
Dlouho jsem tu nebyla, ale jak to to tak čtu, tak to u Vás vypadá dobře! Takže - raduje se už některá z Vás ze //?
My si teď dáváme chvíli pauzu, pijeme čínský bylinky, tak uvidíme, jestli to pak bude úspěšnější...
Zezizu - jak ti zjistili tu endometriózu?
A holky - myslíte si, že je rozumný po 1. neúspěšným IVF smysl přecházet jinam? Konkrétně bysme šli do Gennetu v Praze... Díky moc za názor a držím vše palce ;)

simca31
4. čer 2012

@deeky23 ahojky tak jak si na tom?

mezlin
27. led 2020

Ahoj holky, mam jit na ivf a uz mam doma stimulacni injekce. Konkretne diphereline a pergoveris, prosim vas, jake jste mely reakce na stimulaci? Ja nikdy nebrala ani HA cili vubec nevim, co mam cekat, v diskuzich zminuji navaly horka, pribirani na vaze, vynechani menzes, cysty aj. Jak jste to prosim zvladaly? Premyslim, zda mohu chodit do prace nebo se mam pripravit na to, ze budu muset zustat doma? Mame spatny spermiogram, ja sama jsem v poradku. Moc diky marci! A preji hodne trpelivosti a stesti