IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

dashi
6. led 2015

@evcann já šla na krev asi v 10 tt a rovnou na glykémii, měla jsem zvýšenou hodnotu a druhý den to samé, takže rovnou k dietoložce a bylo jasno z týdeního měří glukometrem. Ale máme to v rodině, moje mámča jí taky měla u 3 dítěte a už jí zůstala no a taky vyšší věk 😒

evcann
6. led 2015

@dashi jo takhle, tak to drzim palce at to zvladnete co nejlepe

suzik161
6. led 2015

@dashi valčím v pohodě, teď mám nějakou velkou rýmu, tak snad se mě brzo pustí. U nás vybíral jména manžel, ale teď jak jsme byli na tom utz, tak prohlásil, že se musí podívat do kalendáře ještě. Tak uvidíme jak to dopadne 🙂 to tě obdivuji, já bych to nevydržela 🙂 aco ty?

78marcela
7. led 2015

Holky takže shrnutí:
11.den- hcg 30,6
15.den- hcg 230,6
19.den -hcg 1017
Myslíte že se můžu začít pomalu radovat? Zpočátku jsem byla klidná a teď začínám byt nervózní.

catchulinecka
7. led 2015

@78marcela JUPÍIÍÍ!!! To už prostē musí vyjít!!!

evcann
7. led 2015

@78marcela no holka kdybych jsem nenakoukla tak to ani nevim, skoda, ze kdyz se nekdo neoznaci, ze to i tak nehlasi, ze tam neco pribylo. Já myslím, že se můžes radovat, stoupa to jak má 🙂
Strach a nervni uz ted bude porad, já jsem taky.
Jinak já dnes byla na kontrole a mimi odpovida 10tt a vse jak ja ma byt, jen neslo moc dobre zachytit na fotku, ale srdicko blikalo, ruce, nohy má, doktorka rikala, ze je spokojena, takze ja taky 🙂 Průkazku jsem uz dostala.

missym
7. led 2015

@78marcela Tak to je paráda, moc gratuluji 🙂

kapr
7. led 2015

@evcann jj tak už vidím 🙂

kapr
7. led 2015

@78marcela a kdy jdeš na ultrazvuk? 🙂

suzik161
7. led 2015

@78marcela superrrrr, gratuluji!! Bude to dobré neboj! Jak tedy, budeš doma?

majda21
7. led 2015

Teda holky , dlouho jsem tady nebyla a nestačím se divit! Strašně moc vám to všem ze srdce přeju a blahopřeju.
@hanule80
@kapr
@78marcela
@suzik161 no ani mi všechny těhule nejdou označit 😀

78marcela
7. led 2015

@suzik161 dnes jsem si volala na výsledky, tak řekla paní doktorka, že mě chce vidět v pátek, tak asi v pátek mi dá neschopenku. Včera jsem tam byla a řekla, že je to jasné a že bez diskuze ji dostanu.
@kapr asi v pátek, dělala mi i včera ale nic tam nebylo, tak snad v pátek už bude vidět náznak něčeho..

suzik161
7. led 2015

@78marcela Super, budeš si to užívat doma, v klidu. Je to dlouhé, ale nějak se zabavíš, neboj. V pátek, tak super, budu držet palce, moc 😵

kapr
7. led 2015

@majda21 však ty jdeš koukám do finále 🙂 to snad není ani možné? si pamatuji jak jsem se třásla jak ti to dopadlo a to bylo chvilku před námi.... 😨 🙂

kapr
7. led 2015

@78marcela a jaký jsi týden?

78marcela
7. led 2015

@kapr podle ms bych měla být 5+3, na KET jsem byla 18.12. Ale vzhledem k tomu, že ještě 11. den po KET bylo hcg pouze 30, tak myslím, že budu o týden nějak posunutá dozadu. Nevím, co se tam bobeš tak dlouho flákal 🙂 🙂 🙂

kapr
7. led 2015

@78marcela aha🙂))

hanule80
7. led 2015

@78marcela krásné hodnoty to jsou, vim, že jedna kamarádka mela tu startovací hodnotu po ivf taky nízkou a dopadlo to ok.holt si nemohl najít to pravé místečko 🙂

@evcann krásná fotecka! Gratuluji k prukazce! 🙂

Holky já mám šílenou virózu, tak mám o bobisky strach, snad to ustoji, i mi jeden den dost tvrdlo břicho, vždy když mi šla horečka nahoru.Tak az se ztoho vyhrabu tak asi skocim k mudr aby mi mimisky zkontroloval.

78marcela
7. led 2015

@hanule80 no jenom aby si to pravé místo nenašel někde ve vejcovodu..ale snad ne, stopá dobře na to aby to bylo mimoděložní...

berusinka1
7. led 2015

@78marcela Tak sice raději ještě potichoučku, ale moc moc gratuluju 🙂

dashi
8. led 2015

@suzik161 já mám taky pořád nějakou vyrozu ☹ jj, já si říkám, když jsem na mimčo čekala tak dlouho, že těch "pár" měsíců vydržím a nechám se překvapit 😉 jinak v pondělí razím na genetiku, na odběr plodovky 😒 sice mám testy ok, ale já si říkala,že to podstoupím už kvůli věku 😉

suzik161
8. led 2015

@dashi budu držet palce, aby bylo vše v pohodě. Já mám v pondělí další ko, a v úterý druhou část genetiky, ale bude to dobré. Minulý patek jsme byli na vlastní náklady v Budějovicích na genetice 🙂

dashi
8. led 2015

@suzik161 určitě to bude ok, já mažu taky do ČB, docela se těším, aspoň navštívím rodiče a kamarády 😉

majda21
8. led 2015

@kapr Ono to hrozně rychle utíká... Než se otočíš, je tady nový týden a další a další...
Hlavně, aby nám to všem dobře dopadlo, když už jsme kvůli prckům ušli takový kus cesty 😉
Teď je takový klid před bouří 😀

evcann
8. led 2015

@majda21 to ráda slyším, že to utíká, mě totiž zatím vubec 🙂, ale myslím, že až za sebou budu mít ten 12tt a screening tak budu o poznaní klidnější a nebudu se tak pozorovat a začne to utíkat 🙂

kapr
8. led 2015

@majda21 já zrovna hledám nějakou hezkou těhu košilku myslím na spaní a do porodnice. A je to tedy prekérka. Většina s infaltiníma obrázkama, nebo nechutné střihy a délky. 😒
Jelikož už mám tu zkušenost, tak vím co chci a něco sehnat je běs. Jako na nošení s břichem ok. i k porodu. To košilka na ramínka se sukýnkou do půlky stehen v pohodě. Ale k chození na chodbě kolem cizích lidí? To bych si přišla jak nahá 🙂

evcann
8. led 2015

@kapr tak se nebudeš promenádovat na chodbě jen tak v košilce a vezmeš si přes sebe třeba župan, no jenže ted mi došlo, že to šlo u mě když jsem rodila v mrazech, ale v červenci asi ne 😀

kapr
8. led 2015

@evcann jo frajerko, já mám stejný termín jako se synem a já si ty vedra dala 😉

kapr
8. led 2015

@evcann bez větráku nad hlavou se nedalo existovat. Všechny mimina dehydrovaná...vzduch se ani nehnul. A já sebou ten klasický tlustý župan🙂 Takže jasně že se dívám i požupánku. Ale též tedy žádná sláva. Jak pro staré-mladé. Nic šik. 😀

evcann
8. led 2015

@kapr jaj tak to se mám na co těšit, dalo mi to fušku i v mrazech natož v létě, jeste mám čas, ale taky se budu muset pak po nějaké poohlédnout, dej pak tip až seženeš