IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

catchulinecka
9. led 2015

@suzik161
@evcann zdravim a pridavam se k Suzik, mne doktor rekl uplne to same a taky nejsem rizikova skupina, krome teda toho, ze je to ivf 🙂 je to opravdu presnejsi kdyz jsou ve 12 a v 16 ty triple. Snad nam to vsem dopadne dobre!!!

evcann
9. led 2015

@catchulinecka já pujdu na ten jeden, jdu k tomu samému doktorovi co tenkrát a je to 🙂 budou zdravá miminka všechny, to je jasná věc 🙂

suzik161
9. led 2015

@evcann to 100%, když už jsme to dotáhli až sem 🙂

hanule80
9. led 2015

www.mimibazar.cz/foto.php?id=22979944&tab=0. Jak jste tu řešily ty kojící kosilky, tak mně padly do oka tyhle, jako jednuducha, ale zas ta cena je fajn..

kapr
14. led 2015

halo halo, tak je tu někdo? 🙂

donia
14. led 2015

@kapr Ano. Nakukuji porad a myslim, ze nejenom ja 😀
Jak se vede? U me nic noveho, po stimulaci se stale davam dohromady. ☹

kapr
14. led 2015

@donia no tak to jsme dopadly🙂)))
A co tě ještě trápí?
...my jsme v pořádku. na 99% holčička a zrovna včera jsem v práci přemýšlela, jak je to zvláštní. Myslím to "umělé"početí a že jako jestli by se mohlo třeba stát, že by nám miminko omylem vyměnili.....

missym
14. led 2015

@kapr Já tu taky nakukuji, když nemám co na práci 🙂 Ale asi se nikde nic neděje. U nás teda vůbec nic. MS po revizi stále nedorazila, tak já razím příští týden na gyndu. Pak už se třeba začne něco dít.
To je krásný - holčička. Taky bych si jednu prosila 😀

kapr
14. led 2015

@missym já vím.... 🙂 dočkáš se určitě. Každá se dočkala a každá dočká. jen je to prostě někdy delší.
Občas nad tím přemýšlím, jak je to vlastně dlouho co jsme začali a přitom mi to přijde před chvilkou.....

78marcela
14. led 2015

@kapr tak to jsem ráda že jsem se spletla. Prý jsi měla taky zpočátku slabší testy, říkala myslím evcann je to tak? Ptám se proto, že jsem někde četla že když hcg roste zpočátku rychle, je to holka a když pomalu tak kluk. Pamatujes si, kolik jsi měla který den hcg?
To by mě potěšilo, kdybych i přes nízké hcg měla šanci na holčičku, i když mi je to samozřejmě jedno.

missym
14. led 2015

@kapr Já letos věřím tý dřevěný koze 😀 Když už to všude zmiňují, tak to prostě letos musí klapnout. Jen to neustálý čekání je strašně ubíjející. Jsou dny, kdy to dolehne a to pak obdivuju manžela, že to se mnou vydrží. Jsem protivná sama sobě a on to trpělivě všechno snáší a utěšuje mě. Je to prostě báječnej chlap. Ale teď už to snad uteče. Skočím si pro vyvolávačku na gyndu, pak se budu třepat na 16. den, kdy začnu brát duphaston, v tý době do CARu na UTZ a domluvit se konečně na KET. Hurá hurá 🙂 A včera jsem si znovu dobila permanentku na cvičení, takže dvakrát týdně si dám do těla a ono to uteče.

kapr
14. led 2015

@78marcela no tak tomu jak roste hcg a jestli holka nebo kluk, tak to mi přijde jako totální hovadina 🙂 nelogické. HCG roste přeci poměrem, jakým přirůstá ke sliznici....jediné čemu jsem schopna uvěřit je to, že spermie nesoucí chromozom holčičky jsou pomalejší a mají delší životnost. Ale i to je tedy dosti na hraně 🙂
Já měla HCG normální - jako dobré hodnoty, přesto ale na testech žádné dálnice nebyly....ale to je prý druhem testů....koneckonců je mám v albíčku a HCG začínalo 13tý den od ET 130

kapr
14. led 2015

@missym důležité je mít plány🙂 pak to jde 🙂 a netruchli a neplač 😉 těš se a představuj si to jak to poběží jak po másle 🙂

78marcela
14. led 2015

@kapr já právě nevím čím to je, že někomu hcg roste rychle a někomu pomalu. Já měla 15den 230. Tak to by šlo. Skoro srovnatelné. Sama jsem zvědavá. Ale fakt je, že když jsem studovala a maminky měli nízké hcg na začátku tak kromě jediné tak všechny, fakt všechny, měly kluka.

kapr
14. led 2015

@78marcela prosím tě🙂 to mohla být náhoda ty studentko 🙂))))) a co u tebe, všechno v pořádku? 🙂

78marcela
14. led 2015

@kapr zítra mě čeká kontrola v car. Tak uvidím. Jsem na neschopence. V pondělí večer jsem měla děsné křece po desíti minutách, trvalo to více jak dvě hodiny. Dost mě to vyděsilo. V úterý ráno jsem volala do car jestli bych tam neměla prijet hned na kontrolu, místo čtvrtku, co to jako bylo. Prý nic, že pokud nekrvácím tak to tak může byt. Tak se snažím byt klidná.

donia
14. led 2015

@kapr naposledy jsem byla na pohotovosti na Stedry den, stale beru prasky na tlak co by se v tehu nemely a take mi pridali nejake na zklidneni, jak mam furt ten vnitrni tres. Taky je mi zima, nedokazu se zahrat, coz u me neni obvykle, proste to jeste nejsem ja. Tlak i pres prasky mam na hrane. Zitra mam kontrolu u obvodaka, tak uvidime. Ani zatim nevi cim vsim jsem si za ty posledni 2 mesice prosla.

catchulinecka
14. led 2015

ahoj holky, taky moc všechny zdravím! jsem ráda, že se jakžtakž daří všem 🙂 těm, co mají mimi v bříšku a i těm, co si pro něj teď půjdou, moc Vám držím pěsti a je to opravdu tak, že se dočkáme každá!!! prostě to tak je 🙂

@78marcela a Marci, hrozně se těším na zítřejší krásné zprávy!

evcann
14. led 2015

@kapr
@78marcela ano to jsem rikala ja, ze mela 13 den 130 a ja treba 14 den 666, tak jsem to myslela, ale je fakt, ze +4 dny kultivaci taky udela dost. S tim hcg a holka kluk mi to taky prijde blbost, ja u kluka mela vysoke a rostlo rychle a byl to kluk 🙂
jj pokud nekrvacis taky si myslim, ze je zbytecne plasit, ale znam se taky plasim kvuli vsemu takze te chapu, neboj to bude v pohode

jinak já si koupila ten angelsounds a super vec, vcera jsme s nastavajicim tatinkem poslouchali mimnko a bylo to vazne moc hezky i me to uklidnilo, ty kontroly jednou za mesic jsou proste dlouhé :(

kapr
14. led 2015

@78marcela tak to se zítra ozvi.....mohlo to být cokoli.....spíš je divné, že ti neřekli ať přijdeš aspoň pro klid v duši

kapr
14. led 2015

@donia ty jo tak to je taky běsný...... 😒 a kdyby se to mělo srovnat netušíš?

donia
14. led 2015

@kapr to netusim, bohuzel. Dr. mi rikala, ze po stimulaci jsou hormony z tela za 10 dni. Gynekolog rikal, ze i mesic. Ted jsem byla na endokrinologii a tam mi dr. rikala, ze za mesic jsou z tela, ale jeste dalsi 2 mesice mohou ovlivnovat nektere pochody v tele. Takze ja na kapackach v nemocnici pocitala kolikaty den od ukonceni stimulace jsem a nemohla se dockat toho 10-teho, ze uz bude klid a kde by me napadlo, ze se s tim budu potykat jeste dalsi tydny. Ted je to 7 tydnu od ukonceni, tak doufam, ze uz pomalu, ale jiste to bude pryc a ze se mi tim nerozhodilo nic jineho.

78marcela
15. led 2015

Ahoj Holky, dnešní kontrola v pohodě, jsme o týden mladší, ale vše se zda ok. Srdíčko už tuka. Tak mi spadl kámen ze srdce Ahoj Holky, dnešní kontrola v pohodě, jsme o týden mladší, ale vše se zda ok. Srdíčko už tuka. Tak mi spadl kámen ze srdce .
@donia
@kapr
@evcann
@catchulinecka
@suzik161

evcann
15. led 2015

@78marcela paráda, jen tak dál 🙂

kapr
15. led 2015

@78marcela takže všechno sedí? 🙂 gratuluji 🙂

78marcela
15. led 2015

Podle ms jsem 6+5, podle utz 6+1. Takže myslím že v pohodě. Minule jsem byla taky na kontrole přesně 4 týdny po KET a srdíčko sice blikalo ale bylo to Tak malé že to nešlo změřit. Teď máme 6,7mm
@kapr

hanule80
15. led 2015

@78marcela super! Tak ať ten rozjetý vlak dojede do cílové stanice porodnice 🙂

kapr
15. led 2015

@78marcela no tak vidíš 🙂))))) ty kluku jeden 🙂

suzik161
15. led 2015

@78marcela super!! Jen tak dál, bude to dobry! 🙂

donia
15. led 2015

@78marcela super, tak jen tak dal 😵