IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

missym
15. led 2015

@78marcela Paráda 🙂 Tak ať to dotáhnete spolu až do konce 😉

dashi
15. led 2015

@78marcela jjj 😉 mě taky každej říká užívej si, jenže naše cesta k mimču je holt trnitá 😉 taky mám pořád strach, v pondělí jsem byla na plodovce no zatím vše ok, ale nemám ještě výsledky 😒 Moc ti to přeju, hlavně odpočívat a "užívat si to" 😉 🙂

catchulinecka
15. led 2015

@78marcela jeee, to jsou moc dobre zpravy, opatruj se!

pjja
17. led 2015

Ahoj holky, nemáte některá z vás doma v lednici přebytečný gonal? sháním urgentně .. děkuji

evcann
21. led 2015

@kapr
@donia
@suzik161
@hanule80
@78marcela
@catchulinecka
@missym
Podávám info :(, ted jsem se vratila z , pohotovosti, odpoledne jsem zacala hodne krvacet cerstvou krví, z ničeho nic, takze sok jako blazen, diagnoza je hrozici potrat, miminko odpovida, je cile, krasne se tam hybalo, to je vsechno v poradku, delozni hrdlo je v poradku, ale v tomto obdobi je placenta stale jeste nizko u delozniho cipku a to nedela dobrotu, nastesti se zatim neodlucuje, nic udelat nemuzou je to na osudu, takze od zitra zustavam na neschopence doma a budu se modlit at to mimi zvladne :(.

missym
21. led 2015

@evcann Božínku, to je šílené. Moc moc moc držím pěsti, ať to dobře dopadne.

78marcela
21. led 2015

@evcann ach jo, snad ti tedy neschopenka pomůže, asi budeš muset ležet, vid..
Držím palce ať to zvládnete.
U mě nastává kriticky týden, kdy jsem minule potratila. Takže mě strach úplně žere. Od neděle navíc necítím vůbec nic, ani bolest v podbřišku, žádná citlivá prsa, žádná únava ani hlad, nic. Takže mám taky blbý pocit a z páteční kontroly mám šílený strach..
Tak ať to obě zvládneme s našimi mimisky..

evcann
21. led 2015

@78marcela no prý tohle ma hodne ženských a je to 50 na 50. Je to hruza :(. Taky ti držím palečky at to v pohode preckate 🙂
@missym diky 🙂

cermi77
21. led 2015

@evcann pane bože, držím všechny pěsti, ať to miminko zvládne. Já takhle byla na pohotovosti v 8. a 10.tt, krvácela jsem jasnou krví, na placentě nějaké sraženiny, ale miminko to dalo, musela jsem ležet a doufat, brát mega dávky utrogestanu, špinila jsem do 12 + 6, strašně moc přeju, aby to ustalo a bylo všechno jak má, ale miminko je už dost velké, věř tomu, že to bude dobré !!!

78marcela
21. led 2015

@evcann člověk by si řekl že ve 12.týdnu je už skoro vyhráno a ono tohle. Držím ti pěsti.

evcann
21. led 2015

@cermi77 trochu jdi me uklidnila, diky me je furt divny, ze to neprestava a to to mam od odpoledne a když píšeš, ze jsi to měla tak dlouho a mimi to preckalo
@78marcela presne to jsem si taky říkala a ted tohle :(

catchulinecka
21. led 2015

@evcann kurnik ☹ to je mi moc líto...ale hlavní je, že je mimino v pořádku, teď holt vypneš, nohy hore a ono to dopadne! Když se tam mrskalo, tak to přeci nebude žádné tintítko 😉 Moc držím pěsti pro štěstí!!!

cermi77
21. led 2015

@evcann šla jsem kvůli tomu na neschopenku a jsem na ní dodnes jak jsem byla vylekaná, v červenci jsem totiž potratila kvůli hematomu a masivnímu krvácení, které trvalo tahem 13 dnů, ale to jsem byla teprve v 7.tt a denně ze mě padaly kusy sraženin, fakt moc držím pěsti, přesně vím jaký je to šok. Dr. říkal, že od 10.tt by to mělo mimčo díky placentě zvládnout. Drž se. Moc přeju, ať to má šťastný konec.

hanule80
21. led 2015

@evcann drž se! Já krvacela jasnou krvi cca od 7-11tt, měsíc jsem jen ležela. Měla jsem prvně 1 hematom a pak byly vidět 3. Naštěstí prý byly dal od placenty. Vždycky když se krev spustila jsem hodinu čekala, když neustavala jela jsem, pak jsem si zvykla, jasná krev hodinu, 3 dny spineni a tak dokola dokud ve 13tt nebyly hematomy fuč. Držím palecky!! Prý jak funkci převezme placenta, tak je to na dobré cestě. 😉

hanule80
21. led 2015

@evcann bereš ascorutin? Já ho brala a ten utrogestan k tomu...

evcann
21. led 2015

@hanule80 ja hematom prý nemam, přisuzují to ty placente. Prave az na to krvácení je to všechno v naprostém poradku. Ve zprávě je napsáno hlen s čistou jasnou krvi.
Jj beru ho. Uz jsem ho vysadila v 8tt a ted znova 2-2-2.

hanule80
21. led 2015

@evcann aha, tak to jo.. tak odpočívej, je to na budku, tak hlavně ze se placenta neodlucuje!

suzik161
22. led 2015

@evcann ježíš, držte se s prckem!! Nohy nahoru, positivní mysl a odpočívej!! Bude to dobré, mimčo to zvládne!

evcann
22. led 2015

tak noci jsem se hodne bala, ale zatim jen spineni hnede krve, tak jsem zvedava jak to pujde dal

donia
22. led 2015

@evcann moc na tebe myslim a drzim palce. Hlavne lez a odpocivej, vic pro to bohuzel udelat nemuzes.

donia
22. led 2015

@78marcela drzim palecky na patek a dej pak vedet, jak jsi dopadla. To MUSI byt dobry. 😉

hanule80
22. led 2015

@evcann ahojky, tak to je dobré znameni, tmavé spineni, to už to ustava! Tak teď už jen aby byl klid. Kdoví co to způsobilo...akorát je pak člověk zralý na chocholouška do blázince 😀 takové šoky! Drzte se!

evcann
22. led 2015

@hanule80 no to mi povidej, to byl sok, nic uz mi bylo celkove dobre a pohoda a najednou jdu na zachod a tohle, nic tomu nenasvedcovalo, takze prijel pritel, abysme jeli na tu pohotovost a rika mi, nemysli na to spatny, urcite bude v pohode, nooo jemu se to rika, kazdy hned vidi tu katastrofu, hrozny nervy

hanule80
22. led 2015

@evcann no já jezdila se sbalenou taškou na příjem 🙂 a mám ji nachystanou v pohotovosti pořád. Synovo tašku případně k babičce taky 😀 blázen no.

evcann
22. led 2015

@hanule80 já se ti nedivim, ja taky vysiluju 🙂

suzik161
22. led 2015

@78marcela tfuj, tfuj, zítra držím palce!!!!

78marcela
22. led 2015

@suzik161 děkuju. Snad to bude ok.

evcann
22. led 2015

@78marcela taky držím palečky, dej hned vedet 🙂 a to uz jdeš ke své nebo do caru?

78marcela
22. led 2015

@evcann
Už jdu zítra ke své. Tak uvidíme. Snad to dobře dopadne. Díky moc všem, holky.

evcann
23. led 2015

@78marcela
@suzik161
@hanule80
@donia
@cermi77
@catchulinecka
@missym
@dashi tak holky, dneska jsem byla na kontrole a mimčo je v pohode, odpovida přesně jak má, nikde nevidí nic špatného, krvácení ustalo,tak snad to tak zustane. Zustala jsem doma a budou me vic hlidat, na dalsi kontrolu jdu ve stredu.