IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

78marcela
18. bře 2015

@maggie4 rozhodně jdi. Dělá to taky ona a je to perfektní. Stojí sice 150, ale pojišťovna něco přispívá, záleží jakou máš. A všechno tizkontroluje, jestli je miminko wdpatdg a je to přesnější než později tripple testy. Pro nás to byl úžasný zážitek. Na tom utz vše projela, jestli se vyvíjí mozek, jak funguje srdíčko, spočítala všechny prstíky, jak funguje močový mechyr, jak je mimi výživovano, jaké jsou průtoky.. Taky pohlaví řekla když jsem si to přála. Výsledek čekáme zdravou holčičku, riziko down je 1:5600, kvůli tlaku zvýšené riziko preeklampsie, nasadila preventivně léky.. Jsem moc ráda že jsem šla. Úžasná věc. A hlavně jistota že je mimi zdravé.

78marcela
18. bře 2015

@maggie4 stojí 1500,utekla mi jedna nula.

knedlicek86
19. bře 2015

Ahoj holky, dovoluji se přidat do vaší plodné diskuze 🙂 Doufám, že mi to přinese taky krapet štěstíčka 🙂 V neděli jsem byla na ET pětidenní blastocysty a teď čekám a doufám... Vůbec to neutíká....

78marcela
20. bře 2015

@knedlicek86 tak ať ti to brzy uteče a máš hezký výsledek na testu.

knedlicek86
20. bře 2015

@78marcela Děkuji 🙂 Já si klidně počkám, hlavně aby tam ta druhá čárka byla 😀 Na ET jsem byla v neděli a zatím se cítím až moc normálně... teda krom druhého dne, to mě píchalo pořád na jedné straně, ale šíleně...

kapr
20. bře 2015

@knedlicek86 hodně štěstí přeji 😉 jsi ve šťastné diskuzi 🙂

knedlicek86
20. bře 2015

@kapr Děkuji 🙂 Koukám, že ty už miminko čekáš 🙂 To je krásné... Tak hlavně ať jste zdraví 🙂

kapr
20. bře 2015

@knedlicek86 ano ET v říjnu přeci 🙂 první co se za 7 let podařil 🙂

knedlicek86
22. bře 2015

@kapr Páni, tak to obdivuji tvou vytrvalost a vnitřní sílu... Já jsem dne 7.den po ET a testík z rána zatím negativní...

kapr
23. bře 2015

@knedlicek86 to musí být 🙂 vytrvalost 🙂 protože to na světě spolehlivě funguje 🙂 vždycky každý dosáhne toho, po čem touží, pokud si to správně přeje a samozřejmě pokud proto i něco dělá 🙂
7. den je ještě brzy🙂 ikdyž bývá už dušík ale téměř neviditelný. 😉 zkus za 2 dny 😉 držím palec

78marcela
23. bře 2015

@kapr naprosto s tebou souhlasím, moudrá ženo. Hlavní je vytrvat a nevzdat to.

kapr
23. bře 2015

@78marcela no zrovna ty bys měla 😀 😉 🙂

78marcela
27. bře 2015

@kapr ja vím že zrovna já bych měla🙂
Ale hlavně že jsme se po těch letech dočkaly. Včera na kontrole vše ok, malá měří 16cm, váží 150g, je to divoska, ještě na žádné kontrole nebyla v klidu, včera cvičila gymnastiku. Na další kontrole bude velký utz ve 20.týdnu.
A jak se máte vy, už se ti to pomalu krátí, vid..

missym
27. bře 2015

@78marcela To je krásný, že se má maličká tak k světu 🙂

Teda holky, já vám snad normálně závidím 😀
Tak vám všem přeji, ať jsou ti mrňouskové v pořádku a dělají vám jen samé radosti 🙂

knedlicek86
27. bře 2015

@kapr Ahoj kapříku 😉 Už jsem tady dlouho nenapsala... Dnes jsem 12. den po ET a byla jsem na krvi, čekám výsledky. Problém je v tom, že 9. a 10. den po et vyšel test slabě pozitivní a včera negativní ☹ Bojím se, že se nakonec neudržel...

78marcela
27. bře 2015

@missym taky se dočkás. U nás to trvalo pět let (pouze v car, předtím nepočítám), šest transferu. Věřím že tento pokus byl náš poslední a bude úspěšný až do konce. Přeji ti ať se taky brzy podaří.

kapr
27. bře 2015

Znovu opakuji 🙂 za těch 10 let jsem nepotkala nikoho, kdy by se nakonec nedočkal 😉 A když nikoho, tak je to 0 😀

kapr
27. bře 2015

@knedlicek86 Ahojek 😵 tak uvidíš, zatím bych nevěšela hlavu. spíš bych čekala co test zítra a to ještě nemusí být žádná sláva.
Strašně záleží například i na naředění moči. já mám spíše zkušenost, že když tam nebyl, tak nebyl ani duch. Když bal duch, byl tam vždycky. 😉

kapr
27. bře 2015

@78marcela krátí a ještě nic nemám🙂 tedy mimo kočáru 🙂

knedlicek86
27. bře 2015

@kapr To je super 🙂 Snad se i mně příště zadaří 🙂

knedlicek86
27. bře 2015

@kapr Bohužel výsledky z krve byly negativní....

kapr
27. bře 2015

@knedlicek86 no to se zadaří 100% 🙂 proč příště? Teď už to vzdáváš?

kapr
27. bře 2015

@knedlicek86 tak to mne mrzí...... 😒

knedlicek86
27. bře 2015

@kapr Tak dnes je 12. den po ET, duch už byl a zmizel, krev negativní... Prášky už mám vysadit, tudíž tento cyklus je uzavřen...

kapr
27. bře 2015

@knedlicek86 tak koukala jsem, že první pokus.......tak to hlavně nevzdávej 😉 jednou to vyjít musí i matematicky🙂 podívej na mne🙂

knedlicek86
27. bře 2015

@kapr To jo, já se určitě nevzdávám! Bez miminka si to neumím představit... Minimálně musíme využít všechny pokusy... Oklepu se a jdem na to znovu, předpokládám v květnu 🙂

zofielinda
1. dub 2015

@kapr Tak jsem se konečně dovolala a objednale do ISCARE k prim. Hulvertovi. Je to kousek od zastávky tramvaje? Teda na té recepci moc ochotní a příjemní nebyli.

kapr
2. dub 2015

@zofielinda tak super🙂 neboj, bude se ti tam libit🙂 a ano, je to kousek od zastavky. Je to takovy ten"mrakodrap" u libenskeho mostu 😉

zofielinda
2. dub 2015

@kapr Prosím a jaká je to zastávka? Myslím název

kapr
7. dub 2015

@zofielinda Nevím, jestli uže nepíši pozdě🙂 ale byla jsem o Velikonocích mimo. zastávka "Maniny" nebo "Na Maninách"