IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

catchulinecka
21. čer 2015

@suzik161 nazdárek! no jako uteklo! a když si představím, jak jsem ze začátku byla skeptická a opatrná vůbec věřit, tak je neuvěřitelné opravdu, že jsme ve finále 🙂

kapr
27. čer 2015

a už se rodí🙂 bezva!!! 🙂 všem držím palečky a hodně štěstí a zdraví! 😉

catchulinecka
9. črc 2015

zdravíme všechny 🙂 23.6. se nám narodila holčička Izabelka, je úžasná a moc si to užíváme 🙂 a všem co brzy rodí, přeju hodně štěstí!!! 🙂

cermi77
9. črc 2015

@catchulinecka moc a moc gratuluji 😵, at jste vsichni zdravi a Izabelce hodne stesti do zivota 🙂 !!!

kapr
12. črc 2015

+ dnešní nedělní blesk děvčata , to jsme my🙂

78marcela
12. črc 2015

@kapr blesk jsem necetla, ale evcann psala, co se stalo. Tak moc moc gratuluju a preju hodne zdravicka a stesticka, mala je nadherna😉 😉

misaroman
25. črc 2015

Ahoj holky chci se zeptat jsem po ET 16 proběhl embriotransfer a dnes ve 3 ráno jsem zašpinila hněde a malinko mizerně i krev ale fakt malé co to znamená hned to přestalo

suzik161
25. črc 2015

@catchulinecka moc gratuluji!!

78marcela
25. črc 2015

@misaroman muze to znamenat cokoliv, treba i nidacni krvaceni, jak se zavrtava..to ti nikdo zatim nerekne.

misaroman
25. črc 2015

Děkuji a Nezlobte se ze s tím otravuji právě tady

misaroman
25. črc 2015

Snad se unhizduje

zofielinda
26. črc 2015

Holky prosím kdy jste měly pozitivní test po nativu?

martiina_k
17. srp 2015

Holky, po skoro roční pauze bysme se do toho s manžou zase vrhli, ale po přestěhování to máme do libereckého gennetu daleko. Které centrum v Praze byste doporučily a proč?
Jo a k miminkům moc gratuluju. Snad i na nás někde čeká nějaký prcek (nebo dva nebo tři 😅 )

78marcela
17. srp 2015

@martiina_k s centrem neporadim, ale kazdopadne ti preju spoustu stesti♥

martiina_k
17. srp 2015

@78marcela díky moc. Doufám, že po stejném začátku s tebou budu mít i stejně krásný konec. Přeju ti, ať máš mimčo hlavně zdravé a užíváš si ho plnými doušky.

78marcela
17. srp 2015

@martiina_k urcite ano..drzim pesti at mas taky brzy 🚼

missym
21. srp 2015

Kočky, dlouho jsem sem nepsala, protože nebylo moc co. Ze 4 embryjek nám zůstalo jedno, žádný ze tří pokusů neklapnul, ale podle dnešní kontroly to vypadá, že to ten čtvrtý mrňous vybojoval za všechny. Zatím je ještě hodně brzo, ale vše je prý na dobré cestě. Tak snad už i na nás se usmálo štěstí.
Gratuluji všem maminkám, co už mají svoje mrňousky u sebe 😵

berusinka1
21. srp 2015

@martiina_k za me doporucuju gennet Praha Letna a dr.Brandejskou nebo případně dr.Langerovou.Dík přístupu pani primarky Brandejske mi teď spi skoro trimesicni mimco v postýlce 😊.

martiina_k
22. srp 2015

@berusinka1 další kdo doporučuje pražský gennet, tak to už asi nebudu koukat jinde. K mimču moc blahopřeju. Snad i my budeme mít štěstí a nějaký prcek se na nás bude z postýlky usmívat.

zluva
26. zář 2015

Ahoj všem, sama jsem před několika lety absolvovala proces IVF, KET apod...a nyní jsem si téma asistované reprodukce a Center asistované reprodukce vybrala do své seminární práce. Ráda bych těm z Vás, které budou ochotné odpovídat, položila pár otázek. Odpovědi na ně mi prosím pošlete do soukromé zprávy nebo sem do textu, záleží na Vás. Zároveň bych chtěla poděkovat těm z Vás, které se mi rozhodnou se seminárkou svými odpověďmi pomoci 🙂

1/ Po jak dlouhé době od začátku zkoušení počít jste navštívili CAR?
2/ Proč právě po této době?
3/ Podle jakých kritérií jste vybírali své CAR?
4/ Měnili jste CAR? Pokud ano proč?
5/ Po kolika stimulacích, pokusech, letech se Vám podařilo počít a porodit dítě?
6/ Kolik potomků se Vám díky IVF či KET narodilo a v jakém časovém rozmezí?
7/ Jakého pohlaví jsou děti, které se Vám narodily díky umělému oplodnění?
8/ Na jakou finální částku jste se v CAR dostali než jste se dočkali vytouženého potomka?

Ještě jednou předem děkuji za Vaše odpovědi 🙂

kristis
10. pro 2019

@lipanek2 zrovna čtu článek sice už pár let spatky ale dnes mi zavedli B13aa tak mě jenom zajímá jestli to u vás vyšlo.