IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

martiina_k
26. říj 2014

@78marcela už jsem měla nutkání testovat dneska, ale ještě jsem se přesvědčila, že nechci. Na začátku jsem si říkala, že budu testovat až ráno před krví, ale asi budu testovat zítra, je 13. den, ještě nevím. To víš, zvědavá jsem, ale nechci se ani zbytečně stresovat, ani si vsugerovávat plané naděje...

elysion
26. říj 2014

Já teda netestuji nikdy...test si dělám až v den krve,abych věděla co asi tak můžu z toho telefonátu očekávat.Mě testovat ani neláká 🙂

@martiina_k Držím ti pěsti 🙂

evcann
27. říj 2014

@elysion týýý jo tak to ti závidim, to jsi asi jediná, nikoho takového neznám :D, ale chtěla bych to mít jako ty

@martiina_k tak co? jak to vypada? 🙂

evcann
27. říj 2014

@kapr a jak to máš ted? jdeš za ty tři týdny na ultrazvuk jo? kolikátý jsi vubec den? já si pamatuju, že v den testování jsem měla přes 300 jednotek, ale ty jsi nějak dřív vid?

martiina_k
27. říj 2014

@evcann vypadá to bíle ☹ ve středu jdu na krev, ale myslím, že je to jasné ....

evcann
27. říj 2014

@martiina_k a v středu to bude 14 dni od ET jo? jééé to je škoda, ale třeba tam dušík ještě vymkoukne ne? 🙂

martiina_k
27. říj 2014

@evcann ve středu je 15. dní od KET. Dneska je třináctý den. Při minulých pokusech jsem měla dvě čárky vždy od 12. dne, ale ve výsledku šlo HCG stejně potom dolů ☹ Teď už tam dušík nevykoukne, už to je 1,5 hodiny od testování... tomuhle pokusu jsem věřila, ale holt nám to teď ještě není souzené no...

evcann
27. říj 2014

@martiina_k tak to je mi líto :( a máte ještě nějaké mrazáčky nebo IVF?

martiina_k
27. říj 2014

@evcann Tohle byl poslední mrazáček z prvního IVF... no měla jsem v plánu, v případě, že to nevyjde změnit práci, protože v téhle byme na další pokus nenašetřili, takže se budu teď min. půl roku věnovat budování kariéry a pak začneme spořit dál ... takže se teď upnu na práci...

hanule80
27. říj 2014

Ahojky,
včera mi bylo odpoledne špatně, "vyhodila" jsem oběd, měla jsem pořád žízeň, tak jsem to dnes testla... výsledek na fotce, 8 den po ET, 11 den po OPU, naskočila v limitu....tak snad bude sílit 🙂

hanule80
27. říj 2014

@martiina_k to mi mrzí, ani jsem sem tu mojí fotku nechtěla dávat, ale zas je to povzbuzení holky to nevzdávat a bojovat!

martiina_k
27. říj 2014

@hanule80 však není důvod ji sem nedávat. Je to super, že to někomu vyjde. Jak jsem psala, budu se teď soustředit na kariéru a tak za rok - rok a půl do toho půjdeme znovu. Však se nevzdáme 🙂

hanule80
27. říj 2014

@martiina_k tak to je fajn, já po revizi po 3 IVF, ono už to budou 3 roky, tak jsem se taky vrhla na práci...Tohle už byl poslední pokus, z poslední dávky spermií po Tesa/mese, a minimálka jako samoplátci...Syna máme z prvního IVF z prvního pokusu a bylo by hezké mít druhé dítko z úplně posledního pokusu 😉 ale cesta je ještě dlouhá a bojím se těšit se....

evcann
27. říj 2014

@martiina_k tak první IVF to je dobrý, to máš před sebou ještě dost možností 🙂, já jdu teď na třetí a to bude bud tak a nebo tak, protože jako samoplátci bychom to asi taky nedali nebo možná spíš se mi nechce kvůli tomu jít na nulový stav účtu, tak držím palečky at se v práci daří, je dobré se odpoutat pokud to jde

evcann
27. říj 2014

@hanule80 tak držím palečky, ještě je to hodně slabounké, ale at je silnější a silnější, většinou špatně bývá když je už poměrně hodně jednotek ne? to tohle vypadá na úplný začátek, ale vypadá to slibně 🙂

hanule80
27. říj 2014

@evcann špatně mi mohlo být i z jiných důvodů, oběd udělala tchýně hodně mastný a pak jsem si dala bílý kafe 😀 uvidíme uvidíme, jak píšeš, úplný začátek a vše je nejisté...

missym
27. říj 2014

@martiina_k Jej, to mě mrzí, že tam čárka není. Držela jsem moc pěsti, aby to vyšlo. Tak s novou prací držím pěstičky a ať potom vyjde miminko. Nevzdávat se!!! 😵

kapr
27. říj 2014

@martiina_k v pátek jsem byla 13. den. 😉

kapr
27. říj 2014

@soleilll hele nevím jak to vlastně zjistili. Já mezi tím vším chodila na IUI a vždycky jsem měla vajíčko a vše OK. Takže když jsem se na to ptala, jestli mi dají clostil, říkali že ne. Že to není potřeba. Tak jsem to neřešila.

kapr
27. říj 2014

@evcann No tak paráda 🙂 Tak se už těším 😵

kapr
27. říj 2014

@evcann no já jsem z těch hodnot také zmatená jak lesní včela. 😲 vyčetla jsem, že hodnota by měla být kolem 300. Já šla 13tý den a 130, jenře zrovna ten 14 by to určo poskočilo, jelikož jsem se jala vysledovat jak to u mne stoupá i z minulého těhu. A minule i nyní mi test zesílí vždy 3tí den. Takže myslím, že je klidně možné, že kdybych šla v sobotu měla bych 300. No ale byla jsem dnes znovu. Sestřička říkala, že vůbec netuší, jaké číslo mám očekávat, jelikož se normálně chodí ob den. ale já jsem ob dva. mně to vychází, že by to mohlo být nad 300. Aby to do pátku vylezlo nad 1000 a to už bude na UTZ vidět gestační váček. Podle mé super kamarádky gynekoložky. Takže v pátek jdu k ní a příští pátek na UTZ do Caru. 😉 podle MS bych dnes měla být 4+3tt

78marcela
27. říj 2014

@martiina_k tak to je na pytel, věřila jsem tomu že ti to teď vyjde. Co říct... Je to na pytel. Přesně to, co teď máš v plánu ty, jsem udelala i já, soustředila po na kariéru, na práci. Jen to nenech moc dlouho. Já měla pauzu 3,5 roku (z rozjetého kariérního vlaku se vystupuje moc těžko) a teď toho docela lituji. Už začínám byt stará. Nevím kolik je tobě, tak to u tebe třeba nemusí hrát roli. Ale já lituji toho čekání. Teď je moji prioritou dítě a nic jiného.

kapr
27. říj 2014

Tak holky dnešní HCG 508

martiina_k
27. říj 2014

@78marcela příští rok mi bude 30. Práci změnit musím, protože tady v té zvýšení platu je naprostá utopie a z toho, co mám na další pokus nenašetříme. Jen vajíčka stojí 40 000... takže mi to vyřeší za a) myšlenky na to, že to nevyšlo a za b) i finanční situaci.

78marcela
27. říj 2014

@kapr tak to je krásné, jen tak dal, ať je vše ok.
@martiina_k tak to je vážně masakr, když se k tomu přičte všechno ostatní, tak to je teda fakt suma. Tak ve třiceti je ještě čas. Já začala ve 32, skoro rok jsme byli v caru, tři pokusy, pak pauza 3,5 roku a je 36 roku raz dva. Držím ti moc moc pěsti ať se ti vše vyplní co nejdříve. A ještě se zeptám, veskera vyšetření máš hotová?

kijokena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martiina_k
27. říj 2014

@78marcela no veškerá... nevím jaká máš na mysli. Genetiku dělají hned na začátku, resp. nevím jestli se někde dělá důkladnější, ale u nás jsou to krevní rozbory. No a potom mi dvakrát dělali tu histeroskopii (nejdřív na začátku a teď před tím třetím pokusem). Jinak asi nic dalšího. Na imunologii jsem se ptala, ale bylo mi řečeno, že sice může lecos ukázat, ale že beru nejvyšší dávku toho medrolu, takže by víc stejně udělat nemohli. Nicméně jestli mi vyjde všechno tak, jak chci, tak se budeme stěhovat a to nevím, jestli pak nezačnem jezdit do jiného centra, protože tohle bude dost daleko...

78marcela
27. říj 2014

@martiina_k aha, a kam byste jezdili?

martiina_k
27. říj 2014

@78marcela no asi nejblíž (i když pořád dost daleko) bude Praha... no uvidíme, to je všechno hudba daleké budoucnosti (nejdřív za rok)

zofielinda
27. říj 2014

@kapr super hodnota