IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

gasha
3. lis 2014

@missym Držím palce, aby to všechno už bylo v pohodě a mohli jste začít znovu.

@zdenka35 Souhlasím s Evcann, taky bych čekala, že už budou obě čárky podobně silné, já testovala po ET 14. den a byly skoro obě čárky stejně silné. hCG jsem v té době měla 280. Ale může to být individuální. Někdo má po 14 dnech od ET nízké hCG a pak roste. Důležitý je ten trend, který se ale pozná hlavně z krve. Držím palce!

@lipanek2 Tak u Gennetu bych zrovna hádala, že to budou dělat... Musím se zeptat ještě u nás.

@mery41 To vypadá hodně nadějně! 😉 Držím palce!

hanule80
3. lis 2014

Ahojky všem,
jsem doma z kontroly. tak 15.den po ET je HCG 1423 😀 takže to vypadá, že se chytly obě embryjka, ale je to jen začátek, vše může být jinak, utz až příští týden v pondělí a zas budeme vědět o kousek víc...

lipanek2
3. lis 2014

@hanule80 moc gratuluji!

lipanek2
3. lis 2014

@gasha když zjistíš, kde to dělají, tak mi děj prosím vědět 😉

kapr
3. lis 2014

@hanule80 no takže dvojky jak vyšité 🙂)))))) já si to říkala už podle testu 😉

missym
3. lis 2014

@gasha Díky moc. Nějak to na mě dneska padlo, už abych byla z práce doma. Držím pěsti, aby vám KET vyšel.

gasha
3. lis 2014

@hanule80 Velká gratulace! Tak ať se hezky drží u maminky! 😉

gasha
3. lis 2014

@lipanek2 Chodím do Podolí, tak se zeptám. 😉

gasha
3. lis 2014

@missym Já teď doufám v další pokus. Tento nevyšel - bylo z toho biochemické těhotenství. Ale psychicky mě to dostalo. Nedělala jsem si doma test a šla na krev s tím, že jsem těhotná - všechny příznaky jsem měla jako v minulých těhotenstvích, jen mě moc nebolela prsa. No a pak ten šok, když jsem měla hCG jen 9,8. Dneska jsem si na krev zašla sama a koncem týdne mám jít do CARu. Pokud to bude 0, tak snad budeme moct jít hned tento měsíc na další KET. MS jsem dostala hned 2. den po vysazení Utrogestanu, ale fakt si to "užívám". Takhle blbě mě už dlouho nebylo. Evidentně to bylo všechno připravené na mimino. Ale co se dá dělat, doufám, že to vyjde příště. Takže hlavu vzhůru, musíme jít dál a dočkáme se! 🙂

hanule80
3. lis 2014

Holky děkuji všem moc! manžel neomdlel, i vtipkoval, tak snad to bude dobré. ještě nedávno si tvrdě stál, za redukcí, ale ted vypadal smířeně 😀 jen u těch dvojek bych měla strach jak ta má epilepsie, zda to ustojím... 😒

missym
3. lis 2014

@gasha Tak tfuj tfuj, ať se do toho můžete ještě tento měsíc pustit a vyjde to 😵 Já na sobě žádný příznaky nepozorovala, ale čárka sílila, hcg bylo 14. den 246, ale doktorce se to nezdálo a do týdne to sice vylezlo, ale pak se hcg zaseklo a konec. Strašili mě, jak budu mít po vysazení utrogestanu silnou MS, ale kde nic tu nic. Silná je jako obvykle, jen trvá dlouho. Dneska 8. den a pořád trochu špiním, už mě to nebaví. Navíc mám strach z té sraženiny, abych nemusela na revizi. Chtěla jsem do Vánoc ještě ten KET, ale s takovou to vypadá, že nic nebude. No, to budou letos Vánoce. Ale nezbývá než vytrvat v boji!

missym
3. lis 2014

@hanule80 Gratuluju moc k takové krásné hodnotě 😵 Ať mimča krásně prospívají.

hanule80
3. lis 2014

@missym Děkuju, vím, že to musí být těžké, že to u Vás nedopadlo a pak číst úspěchy jiných. tak moc bych všem tady přála, budu přeposílat těhu bacily jak jen to půjde 😉

missym
3. lis 2014

@hanule80 Lehké to není, ale všem to tady moc přeju a říkám si, že když to vyšlo vám, nám se to taky povede. Tři zmrzlíci ještě čekají, tak snad se alespoň jednomu bude u nás líbit.

zofielinda
3. lis 2014

@gasha taky chodím do podolí

kapr
3. lis 2014

@zofielinda a když holky chodíte do Podolí, máte nějakou protekci při registraci? 🙂

delinkka
3. lis 2014

Ja dnes 15 den po et 82 tak nevim....

zofielinda
3. lis 2014

@delinkka Důležitý, aby hcg rostlo. A co v car na špinění?

zofielinda
3. lis 2014

@kapr je to normálka registrace po netu. Někdy ano

lipanek2
3. lis 2014

@delinkka tohle jsem někde našla, takže to zřejmě bude v pohodě, ne?
doba od oplodnění vajíčka hladina hCG (mIU/ml)

3 týdny
0 - 5
14 dní
28 dní (4 týdny)
3 - 426
21 dní
35 dní (5 týdnů)
18 - 7,340
28 dní
42 dní (6t)
1080 - 56,500
35 - 42 dní
49 - 56 dní (7-8t)
7,650 - 229,000
43 - 64 dní
57 - 78 dní (8-11t)
25,700 - 288,000
57 - 78 dní
79 - 100 dní (11-15t)
13,300 - 253,000
17 - 24 týdny
Druhý trimester
4060 - 65,400
Od 25 týdne
Třetí trimester
3640 - 117,000

delinkka
3. lis 2014

@zofielinda spineni je pry normální.pokud to neni krvácení.

delinkka
3. lis 2014

@lipanek2 no podle teto tabulky je to dobry..nevim proc mi doktorka nerekla co a jak..
Ja uz ted to nedavam a zase cekat do stredy bude mazec.ale ja verim tomu malemu ze tam je a zvladne to
..

hanule80
3. lis 2014

@delinkka ahojky, mně se to teda nezdá, dohledala jsem zpětně, že jsi psala, že jsi 8 den po ET měla hcg 45 a ted máš 82, hodna by se měla co 2 dny znásobit...což nesedí, ale nevím, nejsem doktor, uvidíš ve středu, to by hcg teda mělo být cca okolo 160?? cca asi tak. teda to si myslím já...nechci tě nějak lekat nebo plašit... každopadně držím palce!!!

missym
3. lis 2014

@delinkka Moc držím pěsti, aby hCG pěkně rostlo a bylo vše v pořádku. Přesně tohle čekání mám za sebou a bylo to mnohem horší, než kdybych rovnou věděla, jestli jo nebo ne. Tak moc přeji, aby jsi byla úspěšnější než já a prcek tam byl 😵

delinkka
3. lis 2014

Děkuji a taky doufam a uz chci tohle čekání a trápení mit za sebou
..vy víte jake to je...

gasha
3. lis 2014

@delinkka Držím palce, ale také to příliš optimisticky nevidím ☹ Na tom začátku to má fakt "letět nahoru". Je to vidět třeba na hCG u Kapr. Snad se ve středu dozvíš něco pozitivního.

gasha
3. lis 2014

Já byla dneska na krvi a mám hCG 6,5 - do nuly to zatím moc nejde. Tak jsem zvědavá, jestli nám povolí další KET v tomto měsíci. Upřímně se mi nechce čekat, když vím, že se říká, že po biochemickém těhu je ta šance ještě větší.

gasha
3. lis 2014

@kapr 🙂 Já jsem v Podolí zažila s první dcerou ještě sezení na chodbě od 5 ráno, což v tom těhotenství, kdy mi bylo neustále blbě fakt stálo za to. Naštěstí tam měli aspoň židle. Teď už je to trochu jednodušší...

gasha
3. lis 2014

@zofielinda A k jakému chodíš MUDr?

zofielinda
3. lis 2014

@gasha K Darebnýmu.