IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

zofielinda
3. lis 2014

@gasha Co to biochemické těhu přesně je?

gasha
3. lis 2014

@zofielinda Máš pozitivní těhu test i krev, ale zanikne to dřív než je vidět srdíčko. A asi to bývá hned na začátku. Aspoň takhle jsem vyčetla. Doktorovi se chystám volat zítra, abych měla představu, co dál. Chodíme ke stejnému 😉

zofielinda
3. lis 2014

@gasha V pátek odlétá, je jen ve ČT a má plno. Pak tu nějaký čas nebude

zofielinda
3. lis 2014

@gasha Sakryš, to je taky síla

evcann
4. lis 2014

@kapr tak za chvilku tě určite dozenu a v lete funime spolu 🙂, věřím tomu, ms neodešla ani se nezastavila coz by se v mem případe ted dalo očekávat, ale pokračuje :D takže dnes začínám a v pondělí se objednám na kontrolu, se tam zase mineme 🙂

kapr
4. lis 2014

@delinkka já myslím, že je sice slabší ale ne špatné. Pokud máš pochybnosti běž za 2 dny znovu. mělo by být 2x tak vysoké. takže něco okolo 200 😉 pak běž klidně zase za 2 dny. To je jediné měřítko podle kterého se dá poznat, zda mimi prosperuje. U mne to fungovalo vždy 100% Bohužel i v negativním případě. Zatím nic nevzdávej 😉

kapr
4. lis 2014

@zofielinda ten net mne úplně flustruje. Radši bych tam zase stála frontu od 5ti ráno. člověk aspoň věděl na čem je. Odpočítal se a bylo 🙂

zofielinda
4. lis 2014

@kapr Taky jsme stála od 5.45 ráno v roce 2009
Jinak u mě test bílej

kapr
4. lis 2014

@gasha tak než jsem si to dočetla už jsem reagovala 😀 hele bylo to jako na jednu stranu hrozné, ale zase jsem si spočítala že jsem osmá a věděla jsem, že to klapne 😉 takhle být nastartovaná na netu a rychle ťukat.... loni se registrovaly 2 mé kamarádky a obě říkaly jaký to byl fofr. Měly napsanou adresu a jen ctrl C 🙂 a v 8:01 bylo vymalováno.

kapr
4. lis 2014

@evcann a to je dobře nebo špatně? 🙂

kapr
4. lis 2014

@zofielinda 😀 já v lednu 2010 😉 myslím že 4.1. 🙂 ono mi to teď vychází stejně. jen o 2 dny dřív než se synkem 🙂 tak jsem na to zvědavá. okolo silvestra...

zofielinda
4. lis 2014

@kapr Kolik registrují 12?

kapr
4. lis 2014

@zofielinda jj myslím, že to zůstalo stejné...ale zatím jsem to nezjišťovala

delinkka
4. lis 2014

@kapr dekuji za naději. Mam prijit zitra na krev znovu a rikali ze by se mela hodnota zdvojnásobit pokud by to melo vyjit...tak zitra tam snad budu schopna dojed.jsem uz psychicky vazne v koncích. ..

gasha
4. lis 2014

@delinkka Snaž se to brát pozitivně, buď to vyjde - a na to bys měla být pokud možno v klidu - a nebo ne a pak to tak prostě mělo být. Víc s tím teď už neuděláš. Vím, že to není úplně lehké, ale člověk zvládne všechno, dokonce i to, o čem si myslí, že ho naprosto položí. Vím o tom své, věř mi. Ale většině holek se podaří otěhotnět dříve nebo později, tak buď to vyjde teď a nebo jindy. Hlavu vzhůru!

hanule80
4. lis 2014

@delinkka Drž se, držím palečky! U mých neúspěchů m vždy pomáhalo si vytyčit nové cíle, a myslet dopředu. když to nevyšlo, když jsem musela na revizi, prostě ok, stalo, ale jedu dál, nemá cenu se v tom babrat...se mi to píše viď? Ale zatím tu naděje je, tak žádné závěry!

evcann
4. lis 2014

@kapr no jasně, že dobře, že to stále mám, ale že se tam mineme je škoda 🙂

kapr
4. lis 2014

@delinkka já měla u syna 89. Ale je tedy pravda, že ten se vyloupl mezi IVF přirozeně a teď už jsem si jistá, že musel vzniknout později než 12 tý den. A vleklo se to s ním vlastně celý 1. trimestr.
A HCG jsem měla pak za 4 dny 1200 a něco....

Drž se!!! vím jak je to náročné. Ale musíš to dát. Budeš vědět na čem jsi 😉

kapr
4. lis 2014

@evcann tak já jsem nevěděla 🙂 No tak doufám, že už se tam nepotkáme 🙂 myslím v dobrém. Já v pátek na UTZ, pak si asi ještě vyprosím jeden a budu propuštěna 😉 A už mne tam v životě neuvidí 😀 To přísahám 🙂
Takže pak se budeme potkávat v parku 😎

evcann
4. lis 2014

@kapr j jpřesne to si taky rikam, jeste jedno a už me tam nikdy neuvidi, takže jako co by jim to udělalo když pak budou mít klid 🙂, no jasnačka park to jistí

kapr
4. lis 2014

@evcann bože ať už jsou Vánoce 😀

gasha
4. lis 2014

@zofielinda Dík za info. Volala jsem do Podolí, nebude tam 14 dní, ale prý tento měsíc nic - musím mít hCG 0. Mám přijít na krev za 14 dní. Další pokus tedy bude až za měsíc. Škoda, doufala jsem, že bychom to mohli zkusit hned, ale asi má pravdu a musím počkat. 🙂 A co ty?

gasha
4. lis 2014

@kapr Já bych nikdy neříkala nikdy, třeba si to pak ještě rozmyslíš a budete chtít třetí 😉

gasha
4. lis 2014

@kapr To je pravda, že dřív jsi musela jen brzo vstát a dojet tam a pak už to bylo vlastně jisté. Teď je to trochu jinak, takže do poslední chvilky nevíš, jestli se to podaří 🙂

kapr
4. lis 2014

@gasha tak s třetím máme jasno 🙂 Jako pokud nám ho pan bůh nadělí, určitě ho nevyženeme, ale uměle už nee 🙂
a s tím Podolím...jj přesně. 😉

gasha
4. lis 2014

@kapr 🙂

mery41
4. lis 2014

dnes jsem 14 dní po ET a byla jsem dnes na krev,mám hcg 902. 🙂 moc bych si přála,aby mi to tentokrát vyšlo až dokonce

zofielinda
4. lis 2014

@mery41 nádhera

kapr
4. lis 2014

@mery41 to tam máš 2? 😀

suzik161
4. lis 2014

@lentikalena ahoj, tak zítra budu čekat na dobré zprávy a hlavně ti budu drzetbvsechny palce!!!!!