IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

zofielinda
16. lis 2014

@evcann až zítra? Kupovala jsem autosedačky pro Adama Rodifix, máme 2 auta.

evcann
16. lis 2014

Jo tak 🙂 no az zitra prave :/ potrebuju dneska neco dělat at to utece

zofielinda
16. lis 2014

Myslím, že to bude dobré

kapr
16. lis 2014

@evcann zacni hackovat 😉

evcann
16. lis 2014

@kapr no to jsi fakt trefila :D tyto ruční prace beru obloukem to mi nejde, ale kupodivu nejak nervni nejsem nevěřím, ze by tam alespoň jedno nevydrželo

zofielinda
16. lis 2014

@evcann to víš, že jich bude víc

evcann
17. lis 2014

ahoj holky, tak jsem tam volala, ale jelikoz je svatek tak je prace jako o vikendu takze mi jen na recepci rekla, ze transfer bude utery nebo streda, nic vic, ptala jsem se kolik jich je a nerekla, takze zase volat zitra rano, od rana uz mam vyzehleno, zasity veci co mi tu lezeli jak dlouho, uklizeno a stale neco vymyslim at to utece 🙂

zofielinda
17. lis 2014

@evcann ahojky, hmm to taky tedy informace nanic. U nás se volá přímo embryologům.

evcann
17. lis 2014

@zofielinda no to u nas taky, kdyz neni vikend nebo takhle svatek, ze je provoz jako o vikendu, tak jediny co me tak nejak tesi je, ze je tam vubec nejaky jsou a zrejme vic jak jeden kdyz transfer dnes neni

kapr
17. lis 2014

@evcann neboj, jeste zbude na mrazacky. Hele jestli nemas co delat skoc k nam 😉 ja mam kopec pradla a neuklizeno. A kdybych nahodou nevedela co by tak z gruntu jsem neuklizela tez 3 roky 🙂 a preci jen je znat, ze vecer jen lezim a nic nedelam....

lipanek2
17. lis 2014

@evcann To bude určitě dobré! Bude na transfer i na zmražení 😉

evcann
17. lis 2014

@kapr no tak jsem k tobe chtěla jít, ale zrovna mi do toho neco přišlo 🙂. Tak jsem se jela cournout na Cernak. Krásná vánoční atmosféra začíná.

kapr
17. lis 2014

@evcann tak tam jsem byla vcera 🙂 dozehleno a nahrubo uklizeno. Uz cekam na chlapiky az prijdou ze zabavy 😉

evcann
18. lis 2014

tak jsou tam 4, jedno jednickove kvality a tři dvojkové, transfer je dneska a zitra volat jak se vyvíjeji ostatní a popr. se zamrazi

donia
18. lis 2014

@evcann no super, tak to mas dneska co delat 😀

evcann
18. lis 2014

@donia tak jako už tu projizdim net, trochu me tesi, ze nekdo doporucuje zavadet moruly, ze jsou min nachylne nez blastocysty atd a zadarilo se, ta morula je pry krasna, tak verim, ze je to to vyvoleny mimnko 🙂

donia
18. lis 2014

@evcann a zustanes tedy u zavadeni 2 jak jsi chtela?

evcann
18. lis 2014

@donia určite, jeste jsem zvazovala, ale co mi dneska rekli, ze je jen jedno jednickove a ostatni dvojkove tak urcite dve i proto pry je transfer dnes, kdybych chtela jen jedno tak jeste pockaji do zitra, tak verim, ze ztracene to neni

donia
18. lis 2014

@evcann tak drzim moc palce

evcann
18. lis 2014

@donia díky 🙂

lejla29
18. lis 2014

@evcann Já mám za sebou 5 IVF u prvních 4 IVF vždy zavedeny 5.den blastocysty a z 2.IVF mám holčičku. U posledního 5.IVF zavedeny dvě moruly 4.den kultivace a chytly se obě. Takže za mě určitě lepší 4.den morula. Blastocysta je více náchylná. 😉

evcann
18. lis 2014

@lejla29 jééé díky za povzbuzení, super, tobe gratuluji 🙂

kapr
18. lis 2014

@lejla29 🙂 Ty si tuhle větu musíš dávat do Ctrl C a Ctrl V 🙂))))))))) ( v legraci 🙂

kapr
18. lis 2014

@evcann tak gratulejšn🙂 Hele já jdu na 12tou k Marice a už naposledy, tak to bychom se mohly potkat 🙂

zofielinda
18. lis 2014

@evcann Supér, asi záleží jak kdo. Mně se morula právě nechytla zatím nikdy.
A budu držet palecky, tfu, tfuj

A myslím, že je to jedno jaká fáze, když je embryo dobrý, tak se chytne a nepustí. Prý je rozhodnuto 15 minut po transferu. Asi tak bych "věděcky" k tomu přistupovala, když to tam je, tak mimi bude.

kapr
18. lis 2014

@zofielinda
@evcann a co já a moje 4 buňka?

evcann
18. lis 2014

@kapr no to más pravdu, proste jestli je dobry tak se chytne, ja si to myslim taky. Jo a pry nas tam bude na transfer vic, ja ti kdyztak pisnu, budu na netu 🙂. Jasne, ze tam jdes naposledy, co bys tam taky dal otravovala :D ty si jdi pomalu chystat vybavicku

kapr
18. lis 2014

@evcann tak třeba půjdeš zase první na řadu. V kolik máš nástup?
Jo výbavičku, to ještě potrvá a beztak nevím jak to uděláme 🙂)))

evcann
18. lis 2014

@kapr no mohla bych, nástup v 11. Jak nevíš jak uděláte? Mate všechno na kluka vid? 🙂

evcann
18. lis 2014

@evcann ty snad prijd az v jednu, tolik lidi jsem tu v životě neviděla. Plny všechny sedačky a ještě různé stojí, by me zajímalo co se deje