IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

evcann
18. lis 2014

@kapr tak muzes uz to tu ridne, jeden nováček za druhým dneska co tak pozoruju

kapr
18. lis 2014

@evcann já tam mám být ve 12. Tak třeba už budeš po 🙂 dej vědět 🙂
jj máme všechno na kluka, ale v tom trabl nevidím. Švagrová má holky 2 a já jí pořád říkala ať mi věci schovává, že budeme mít jednou holku. A ona mi věří 🙂 takže věcí bude habakuk. Zase mi bude líto, že nebudu moc nic kupovat 🙂))) a obzvláště na holčičku!!!
Musím spíš předělat pokojíček. My tam máme nábytek z naši kdysy garsonky. Jako IKEA úplně v poho (mám to snad i někde v albíčku) ale s 2 ma dětma...zatím se tam vejdou, ale do budoucna, cca do 2 let to budeme muset předělat. Vezmeme si designerku. Mám s tím velmi skvělé zkušenosti. 😉 tak jen řeším kdy. A asi stačí cca v květnu, malá bude stejně asi rok u mne v ložnici, aby nerušila Kubu 😉

evcann
18. lis 2014

@kapr jo tak, tak to my mame byt velký tak klidne muže mimco přijít 🙂. Tak jsem hotova a ted mam ještě ležet. Co ty?

hanule80
18. lis 2014

Ahojky, já si dala výjezd neplánovaně k dr. kvůli krvácení ☹ na utz jsme viděli dva bobísky s tlukoucími srdíčky, odpovídají 6+4tt a pak tam mám hematom 14mm. tak se uvidí, pokud se to zhorší a poteče jasná krev, tak do nemocnice, do CAR už ani nejezdit a pokud to bude po trochách tmavá krev, tak to odtéká hematom a to tak plašit nemusím a na kontrolu v pondělí. Ten jeden bobísek má hodně atypický ten váček, jako hříbek vypadá mimís je jakoby v té noze toho hříbku, tak jestli on tam nedělá neplechu...no každopádně ted se dá jen čekat co bude nebo nebude.

hanule80
18. lis 2014

@evcann držíme palce! at se bobískům u tebe líbí! 😉

kapr
18. lis 2014

@evcann ty já jsem už zpět....... 😒 já na tel. normálně nemám net..... tak nám asi nezbude nic jiného než ten park 🙂

kapr
18. lis 2014

@hanule80 drž se, já věřím, že ten jeden to dá 100% 😉 druhý musí bojovat, je to na něm. Ale pokud je něco špatně (myslím u toho jednoho) tak víš jak 😒

missym
18. lis 2014

Takže u nás už se něco děje, můžu podat nové zprávy. Od 7. listopadu, kdy bylo hcg 218, jsem místo na nule zpátky na hodnotě přes 400. Holky, co se to děje? Já nechci do nemocnice, doktorka je z toho špatná, ve čtvrtek fičím na ultrazvuk, budou tam na mě dvě a řeknou mi ortel, ale nevypadá to teda vůbec dobře ☹ ☹ ☹

donia
18. lis 2014

@missym hm, nic moc ☹ a rekla ti k tomu neco konkretniho dr.?

donia
18. lis 2014

@hanule80 drzim palce, at je to brzy ok

kapr
18. lis 2014

@missym počkej, tak nějaké možnosti čím by to mohlo být snad zmínili, ne?

evcann
18. lis 2014

@hanule80 no jeste takovy starosti :( a jak je to u dvojcatek kdyz se jednomu nedari? muze odejit a ten druhy bude v pohode?

@kapr ja odchazela nekde ve 13:15, jinak jsem tam dnes byla na to nejlip, ta z toho patku co byla se mnou tak mela 14 vajicek a zbyly dve a pak tam byla jedna a taky mela 15 vajicek a transferovali po 3 dnech dve embryjka a nic ji nezbylo. No a me rikala, ze to jedno je moc hezky, spikove kvality a to druhe je pry taky dobre, dobre kvality a pak tam jsou jeste tri a na ty si mam zavolat ve ctvrtek jestli mrazili. A transfer byl dnes proto, ze uz vedi ktery z nich jsou nejlepsi a ze kdyz se ty ostatni zacnou jakoby kazit tak vylucuji neco co by mohlo ovlivnit ty dobry, takze v nejlepsim transferuji. Ze pry dnes muzou byt jednickovy kvality, ale zitra to muze byt uplne jinak prave jak je muzou ovlivnit ty horsi.

@missym a ze by to bylo tehotenstvi je nesmysl?

zofielinda
18. lis 2014

@missym nemůže to být mimoděložní?

missym
18. lis 2014

@donia @kapr Zatím doktorka nic neví. Měli dneska nějaký problémy v laboratoři, takže mi zrušili ten ultrazvuk, tak musím počkat do čtvrtka, co bude. A já už i přestala špinit, břicho přestalo bolet, tak jsem tam dneska jela s tím, že to už bude všechno v pohodě, vyfasuju léky na MS, před Vánocema si zajedeme s mužem na lyže (hm, jsem ráda, že to už máme zaplacené) a místo toho to vypadá, že půjdu pod kudlu. Fakt na pytel ☹

missym
18. lis 2014

@evcann Těhotenství je vysoce nepravděpodobný. Od MS po tom nevydařeném ET jsme spolu spali jen s kondomem, tak leda chyba materiálu. Ale to by byl sakra zázrak s manželovým spermiogramem a mojí nulovou ovulací a ještě s vadným kondomem.
@zofielinda No mimoděložní mi vyloučili už před tím, když se růst hcg zastavil, koukali přes UTZ a nic a že prej to bych poznala ty bolesti.

evcann
18. lis 2014

@missym no to je fakt divny co by to mohlo byt :( kazdopadne budu drzet palce. Muzu se zeptat proc spolu spite s kondomem? Kvuli bun. imunite?

@zofielinda co ty u doktorky? dnes jsi byla na kontrole ne?

@donia kdy ze ty mas kontrolu?

kapr
18. lis 2014

@missym a proč pod kudlu? kvůli těm srůstům? a je fakt, že mimoděložní bys poznala....asi tedy

kapr
18. lis 2014

@evcann no tak vidíš......tak to já byla už pryč.....takže ode dneška počítáne? 🙂 první test příští úterý? hele a asi si tedy nekupuj mama, dr max je citlivější 🙂 že jo kočky🙂

missym
18. lis 2014

@evcann Normálně spíme naostro, ale já po té MS pořád dost špinila, ale zase mi to pomáhalo, že se to tím prošťouchlo a sraženina šla do háje (nebo ne??? to uvidím), tak jsem to brala z čistě estetického hlediska. No a jak jsem přestala špinit, hupsli jsme na to o víkendu bez. Ale to by muselo být superdítě, aby z nedělního sexu byla dneska hodnota hcg přes 400 😀

donia
18. lis 2014

@evcann kontrolni utz zitra, jak reaguji na stimulaci, vcera uz jsem zacla i pichat dalsi injekce, aby nedoslo k predcasne ovulaci, tak jsem zvedava co mi zitra povi a ukaze

missym
18. lis 2014

@kapr No já nevím, možná pod kudlu ne. Pokud můžu se srůstama aspoň chvíli koexistovat, tak bych to nechala až po horách (takže na příští rok). Ale netuším, co teda zpúsobuje to hcg a bojím se, aby mě nechtěli kuchat a hledat ☹

kapr
18. lis 2014

@missym jseš stejně výborná 😀 se opravdu nasměju ty superdítě 😀

missym
18. lis 2014

@kapr No co už, vybrečela jsem se v práci na záchodě a jinak tomu asi nepomůžu. Teď už je to jen na ... na čem vlastně??? Osud, Bůh, ... ať si každý doplní. Ale superdítě by se hodilo, bych třeba porodila ještě do Vánoc 😉

evcann
18. lis 2014

@missym aha, tak to uz chapu, me jde o to, ze jsem dnes zrovna premyslela o Prednisonu a chranenym styku vis a tak me to napadlo, hele tak snad to bude dobry nebo alespon ne zadna hruza

@donia ahááá tak drzim palce a dej vedet

kapr
18. lis 2014

@missym No tak to by se hodilo i mně🙂 než nervovat 9 měsíců, mít to za sebou klidně i dřív 🙂 vůbec by mi to nevadilo

lipanek2
18. lis 2014

Ahoj holky, zdravím vás! 🙂
@evcann dneska byl transfer? Tak budu moc držet pěsti.
@kapr mamatest nebo dr. max, oboje bych řekla, že nastejno. Nehledě na to, že při hodnotě Hcg 1339 ta druhá čárka byla pořád slabší než kontrolní. Nejlepší byl ten, co jsem dostala v CARu. Ten co jsem si pochcala celý 😀 Tam byly 2 // krásně vidět už 6.den.
@missym to mě mrzí takové komplikace. Asi bych se nehla od doktorky, dokud by mi neřekla, co to může být a nebo bych to hledala pořád dokola na netu...
@hanule80 já měla taky u prvního těhotenství hematom. Ale vůbec jsem nešpinila ani nekrvácela.

Jinak mně zbývá 17 dní do UTZ, to je hrozná doba! Naštěstí teď vždy na několik dní v každém týdnu něco mám, tak ty dny utíkají trochu rychleji.

zofielinda
18. lis 2014

Já dopadla dobře, opu čtvrtek a odhad 10.

donia
18. lis 2014

@evcann ze pises o Prednisonu, take ho beru a cetla jsem, ze styk s ochranou, ale me to treba ani jedna dr. (imunologie, CAR) nerikala, takze to neresime

evcann
18. lis 2014

@zofielinda no parada, ja jak mela tech 19 foliku, vajicek 18, tak 13 bylo zralych to mi dnes rekli, to docela jde, budu na tebe myslet

@donia no my tenkrat museli chraneny prave a pak znova na kontrolu a ted jsme byli na imunu jinde a tam dokonce rikala nasadit ho jen tak tri tydny pred transferem nebo IUI a nic o chranenym styku taky nerikala, takze to taky neresime, ale dnes jak jsem tam lezela a cekala nez pujdu domu me to napadlo

@kapr jj utery, ale bude to sedmy den neni to brzo?

kapr
18. lis 2014

@evcann 7 den by tam měl být duch 😉 prostě měl 🙂)))
@lipanek2 a pamatuješ si jak se jmenoval?
Já jen že jsem tu tak vypozorovala, že kdo měl Dr. Maxe měl vždy silnější čárku než na testu mama. To je celé.