IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

evcann
20. lis 2014

@kapr dík, ja si vzdycky rikam tobe to vyslo s jednim tak proc treba zrovna me by to taky nemohlo vyjit, vcera jsem se asi potrebovala vybrecet, obcas to tak mam, ze to na me padne a rvu a dostanu to ze sebe a jede se dal, jeste neni nic ztraceneho 🙂

lejla29
20. lis 2014

@evcann taky jsem vděčná za svoji malou princeznu. Chodila sem za mnou každý den do nemocnice. Ona mě opravdu drží nad vodou. Neboj, určitě si to ještě rozmyslíš, ještě máš čas. Jsou ženský kterým se to povede až po čtyřicítce. A taky nikde není psáno, že se nestane zázrak a otěhotníme přirozeně, i když furt tvrdí, že máme 1 procento šance. Ale i takové případy se stávají. Držím palce, já už musím letět už mi připravují propouštěcí papíry, tak jdu...

lejla29
20. lis 2014

@evcann joj teď čtu, že máš jednoho bojovníka u sebe. Tak neboj. Většinou zůstává jedno nebo dvě dobrá embrya. Tak to bude určitě favorit. Nevzdávej to!!!

ea09
20. lis 2014

@evcann byla jsem na 1 ivf pořád bylo dost času a už je pozdě nejsem nejmladší ,ale taky jsem si opravdu myslela že se to podaří na poprvé to jsem byla asi moc naivní a taky by mě nenapadlo že nebude nic na zamražení.No a o těch centrech si taky myslím že je to asi jedno že je to všude stejné těm co se zadaří tak to centrum chválí a co ne tak ho většinou haní

kapr
20. lis 2014

@lejla29 kočičko já vím, že jsme byly kousek od sebe. je mi to fakt líto. Mne to zase zmrvili doktoři u prvního IVF. Od té doby si trochu jedu po svém. Prostě se nebojím si říci o cokoli. I o to co si nepřeju.
Drž se!!!
Já mám taky strach. Ale nesmím si ho připouštět. Jinak se zblázním. Věřím, že všechno se děje tak jak se má dít. A vše pro něco. Tak snad to mimi co mám v bříšku má svůj osud napsán na dalších 100 let.....

kapr
20. lis 2014

holky já jdu na další kontrolu až 9.12. 😨 😒 ufff uveďte mne do komatu a 8.12. vzbuďte 😉 zlaté centrum

donia
20. lis 2014

@evcann to rikala dr. taky, ze je spokojena a ze je dulezita kvalita nez kvantita. Tak uvidime jak to vyvine.
Ten tlak mi ten spodni furt moc nejde pod 100 😠 tak lezim a doufam, ze zaberou prasky na tlak, kdyz mam misto jednoho brat 3.Volala jsem s obvodakem.

evcann
20. lis 2014

@donia no to jsou fakt radosti tohle, achjo jakoby to samotne nestacilo co? fakt musime bojovat se vsim

zofielinda
20. lis 2014

@evcann bojuj, hlavně žádné deprese
Já 7 folikulů, 5 vajíček, šesté nezralé. Tak to budou nervy do zítra.
Transfer sobota až úterý.

evcann
20. lis 2014

@zofielinda dneska jsem na tebe myslela jak to asi mas, taky mas urcite kvalitu nad kvantitou, drzim palecky moc, to jsou tak hrozny nervy, ja jsem z toho taky uplne hotova, budeme bojovat spolu, jsme v tom tak nejak na stejno 🙂

evcann
20. lis 2014

@kapr na jednu stranu se chce rict, ty bud v klidu tehotna jsi a uz jsi mela i utz, ale verim, ze to nejde, clovek se furt boji, ale jsi tady na tom z nas tak nejak nejlip tak tim se utesuj, nekdo tu tehotny byt musi, kdyz mi tak blbe bojujeme 🙂 takze kliiiidek vsechno bude ok 🙂

missym
20. lis 2014

😀 😀 😀 Holky, já asi budu slavná. Paní doktorka mi řekla, že to je skoro na vědecký článek 🙂 Takže pro upřesnění: úterní hodnota hcg 396, dnešní 427. Cysty nejsou, ale hle, něco je v děloze. Vejraly na to obě dvě a shodly se, že to je gestační váček a v něm jakási tečka. No tak mi řekněte, kde se tam vzal gestační váček, když tam být nemá??? Takže v pondělí znova krev a znova ultrazvuk a pak případně u nich revize. Ptala jsem se na ty naše nešťastný hory, jestli můžu v klidu v prosinci odjet a že jasně, bez problémů. Tak já už nevím. Už z toho ani nejsem smutná. Prostě příští rok bude náš 🙂

evcann
20. lis 2014

@missym a aby to bylo prosperujici tehotenstvi to asi teda ne ze jo? i dost pomalu roste hcg, no ty mas taky veci 🙂

missym
20. lis 2014

@evcann No to právě asi ne. Bylo by divný, kdyby prosperovalo a přitom to hcg nerostlo, jak by mělo. Ale já už u sebe fakt nevím 😀 Jsem prostě nějakej exot.

kapr
20. lis 2014

@missym a hle superdítě🙂

kapr
20. lis 2014

@evcann a taky se chce říct já vím a děkuji, však já si to pěkně odkroutila a odchodila 🙂 Ve všech diskuzích předtím jsem byla v té polovině co to nevyšlo...... 😒
Ale prostě obavy jsou stále. Už ať sebou mele ať vím, že tam je i bez ultrazvuku 🙂

donia
20. lis 2014

@missym holka, holka, kde ty tos tam vzala 😀
tak hlavne at te hlidaj a je vse jak ma byt

evcann
20. lis 2014

@kapr no jasne tak jsem to myslela, ze i presto, ze se to povede po takovy sileny dobe tak si to nejde uzivat, ale furt mas strach a bude az do konce :/, zvlast kdyz clovek vidi co se muze stat, jak to tu tak ruzne cte

zofielinda
20. lis 2014

Je to i důvod proč chodím do Podolí. Po první IUI mě pak předali k mému gyndaři, revize v našem městě, už nikdy více. V Podolí je možnost zůstat u nich až do porodu. Teď mi tam dělali revizi v Podolí, doktor ke kterému chodím do car. Můžu tam jet i na pohotovost.

hanule80
20. lis 2014

@lejla29 ahojky, téda jsem si pročetla, čím sis prošla a vlastně proč se to takhle semlelo, no to je taková bezmoc tohle, člověk doktorům věří, že ví, co dělají...no asi mnohokrát moc ne. 😒 chjo...

hanule80
20. lis 2014

Při prvním IVF jsem si vůbec nepřipouštěla, že by se to nepovedlo...povedlo se hned, vůbec by mne nenapadly nějaké komplikace během těhu, měla jsem pohodové těhu, pohodový porod, no prostě paráda, tak moc jsem si přála, aby i po druhé to bylo taky tak, ale to už jsem narazila, než se zadařilo na x tý pokus, ted ten hematom, musím věřit, že se z toho vyhrabem, dvojčetně těhu nebude asi taky procházka růžovým sadem, no často na mne padá úzkost, jak tohle zvládnu, když už problémy jsou teď na úplném začátku...

hanule80
20. lis 2014

@missym no a u tebe je to teda taky záhada 😲

kapr
20. lis 2014

@zofielinda to Podoli ti fakt zavidim 🙂 ale to uz jsem psala....to bude stres hned poSilvestru. Asi zapojim vsechny ve svem okoli....a pokud se nezadari tak fakt nevim 😒

hanule80
20. lis 2014

@kapr a o jakou registraci, jakože pořadník do porodnice? se omlouvám za neznalost, to u nás není, nebo tedy nebylo...

zofielinda
20. lis 2014

@kapr rodila si tam? Registrují na den 12. Ale doktor může učinit i registraci navíc. Nebo Ti gynekolog přepíše datum porodu... Máš přeci známou gyndařku ne?

missym
20. lis 2014

@kapr no asi už to tak vypadá, že se mi povedlo superdítě 😀
@donia jo, to kdybych věděla...ani já ani manžel se k tomu nehlásime 😀 tak v pondělí už to snad rozseknou a bude to
@hanule80 záhada nad zahady , takhle jsem ještě doktorku neviděla se tvářit 😀

Každopádně jsem se z těch zpráv přestala hroutit, žádné slzy, žádné splíny, budu za vysněného prcka bojovat 🙂 uděláme si s manželem krásné Vánoce a v roce 2015 se snad dočkáme 😵

kapr
20. lis 2014

@hanule80 jj v praze se musis registrovat. Kazdy den berou 12 rodicek. Registrovat se musis presne ve 14+0tt

kapr
20. lis 2014

@zofielinda no takovejdle svindl mne nenapadl 🙂 a ano, rodila jsem tam. Max spokojenost.

hanule80
20. lis 2014

@kapr tak to je síla teda...už takhle dopředu...s tím přepsáním datumu to je pravda, den sem, den tam 😀
já když rodila před těma 6,5lety, tak to byl tedy boj o porodnici taky, skoro každý den byly hlášeny stopstavy a muselo se jinam...tak to byl taky adrenalin, ale takovýhle teda ne...

hanule80
20. lis 2014

@kapr ... stopstavy ale v moment příjezdu už rodit...
ted myslím takové návaly už nejsou...