IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

zofielinda
21. lis 2014

@evcann Za 3 IVF

kapr
21. lis 2014

@evcann jj devcatka blasta se nikdy nechytla a prvni ctyrbunka byla asi tak ve stresu ze uz ma dozajista 2 cm 😀 asi z toho leknuti 😉 a mimochodem....nesnasim pocty, ale bodejt by nemeli vyssi uspesnost, kdyz si to takhle hezky vyselektuji a inkasuji.

kapr
21. lis 2014

@zofielinda 3hradi pojistovna, ne?

zofielinda
21. lis 2014

@kapr to bylo jen za příplatky ISCI, mražení, pK, KET......

zofielinda
21. lis 2014

Úplně se bojím co mi ráno řeknou

evcann
21. lis 2014

@kapr no pravda, zavedou jen ty luxusní a to se pak děla statistika :(

@zofielinda to věřím, ale bohužel jinak než osud to brát nejde, budu držet palce a myslet na tebe a držet všechno co mam

zofielinda
21. lis 2014

@evcann a jak se cítíš?

evcann
21. lis 2014

@zofielinda nijak, ja uz to obrecela a vybírám dovolenou

zofielinda
21. lis 2014

@evcann ještě doufej

kapr
21. lis 2014

@evcann prosim te co blbnes??? Vzdyt uz je u tebe. Dej mu sanci. Vybojoval si to tak ho podpor 😉

gasha
21. lis 2014

@zofielinda Tak to držím palce!!! Kolik jich budeš chtít zpátky?

gasha
21. lis 2014

@zofielinda Souhlasím s Podolím. Má to výhodu v tom, že tě tam pak nechají celé těhotenství a udělají všechny testy. Já při prvním těhotenství měla všechno v pohodě a po porodu bum a už se to na nás valilo. Chodila jsem k obvodnímu gynekologovi, který si dělal všechna vyšetření sám a nepoznal ani do očí bijící problém. Teď už jsme se s tím srovnali, ale jednoduché to nebylo. Takže já jsem určitě pro Podolí!!! 😉

gasha
21. lis 2014

@lejla29 Budu držet palce na další pokus. Ono se to povede. A chlap tomu nerozumí 😉 Já tě naprosto chápu, taky bych to ještě zkoušela. A mimochodem, taky máme Sofinku 😀

gasha
21. lis 2014

@zofielinda Teprve teď jsem dočetla dnešní den. Tak to mě mrzí, ale ještě přece není nic ztracené. I jedno může vydržet. Já jsem při prvním IVF dostala 3denní embryo a chytlo se - výsledek spí vedle v pokoji. Takže pokud ti zbylo jedno, nečekala bych na PK. Taky si myslím, že mu u tebe bude líp než v laboratoři. A stihla jsi aspoň ET včas? Moc držím na zítřek palce.

evcann
22. lis 2014

@kapr ale to ja mu šanci dávám, rohodne ho vyhazuju, ale proste to na me v tu stredu nejak prislo, ze to nevyslo a brecela jsem, od ty doby jsem takova vic v klidu, jasne, ze kdybych ty dve carky pristi tyden videla tak budu nejstastnejsi 🙂

@zofielinda já ještě doufám, doufáme všechny do poslední chvíle, ale uvidíme,ale je mi tak lip jsem s tim tak nejak částečně smířená takze nejsem ani tak ve stresu. Co ty dneska? reknes jim, ze si ho nechas driv nebo bude pk co nejdyl?

zofielinda
22. lis 2014

@evcann uvidím co mi dnes řeknou po 9

evcann
22. lis 2014

@zofielinda teda ty me napinas, palce mam umackane a furt to tu sleduju 🙂

kapr
22. lis 2014

@evcann no jak myslis, chapu ze ti je lepe, ale na druhou stranu.....vis jak ...ja bych ho urcite podporovala. Ja jsem s malou taky povidala. At se ukaze. 😉

zofielinda
22. lis 2014

@evcann nikdo to hodinu nebere

zofielinda
22. lis 2014

@zofielinda tak se hezky vyvíjí a transfer v pondělí ve stádiu moruly, pokud tu cestu ujde

evcann
22. lis 2014

@kapr ale jako jo to ja obcas reknu nebo si i pohladim bricho a rikam si treba tam broucek je a setrim se, nedelam nic cim bych mohla uskodit, to jako ja myslim pozitivne, to jako jo, ale jinak jsem vic v klidu a to si myslim, ze je lepsi nez stresovat

evcann
22. lis 2014

@zofielinda joooo tak ten je jasnej vyvolenej 🙂, jasne, ze to ujde, ja mela taky jen jednoho uplne top nej a dosel do stadia moruly

evcann
22. lis 2014

@donia a jak jsi na tom ty? nemela jsi vcera kontrolu? 🙂

zofielinda
22. lis 2014

Pořád o tom přemýšlím měla jsem si vybrat transfer zítra nebo v pondělí. Jak si to mám rozhodnout...,

evcann
22. lis 2014

@zofielinda to je těžký sama bych taky vubec nevěděla, možná když je jedno tak bych volila driv, ale jak bych se rozhodla nevím

mery41
22. lis 2014

@zofielinda 100000kc? ☹ mě IVF jako samoplátce stálo celkem 28000kc,měla jsem jen minimálku a naštěstí se zadařilo 🙂

evcann
22. lis 2014

@mery41 28 za samoplatce jo? tak to je hodne dobra cena, ale tak jeslti staci nejak minimalne leku a zadny veci okolo tak to je taky o necem jinem, ja to mit za tuhle cenu tak jdu hned do 4 IVF 🙂

donia
22. lis 2014

@evcann ne ne, ja mela kontrolu jen ve stredu jak jsem psala, ze mi bylo desne blbe - vysoky tlak. Od te doby je mi lepe, ale ok to neni. 2 dny jsem prolezela a ted to mam stridave, musim vse pomalu, mota se mi hlava, i kdyz tlak uz mam v norme. To holt patri k tomu, jak jsem cetla vedlejsi ucinky. Tak doufam, ze to ustoupi. Vcera jsem pichala posledni Gonal a jeste jednu injekci a dnes jen Ovitrelle na nacasovani ovulace. V pondeli mam OPU.

zofielinda
22. lis 2014

@donia budu držet palečky

evcann
22. lis 2014

@donia a jooo uz si vzpominam, ze jsem to cetla, tak to budu drzet palce 🙂