IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

evcann
30. lis 2014

@lenkasaf to bůhuzel nevím, většinou znám všechny s jinou léčbou, klasika prášky a tak

evcann
30. lis 2014

@hnedoocka83 řekla bych, ze je to normální, úplně normální 🙂

gasha
1. pro 2014

@hnedoocka83 Také jsem to tak měla, ve 4tt jsem vypadala jako v 5.měsíci. Ale pak se to zlepšilo a břicho se zmenšilo. Je to všechno v důsledku stimulace a odběru. Pokud máš pozitivní test, tak držím palce!

evcann
1. pro 2014

Tak jsem koukala do poradny a tam je dotaz:
Dobry den, v patek 21.11.14 jsem byla u vas na odsati vajicek, mela jsem 11 folikul a z toho 7 vajicek. V sobotu jsem volala do laboratore jak dopadlo oplodneni a tam mi rekly ze6 jich nebylo zralych a to jedno ze vypada ze se neoplodnilo. V nedeli mi to potvrdily.
odpověď:
Bohužel se to někdy přihodí, že nedojde k embryotransferu a někdy se nemusí přijít na příčinu.

Tak a je to přesně to o čem jsme se bavili, nikdy nic nezjistíte. Nic neřeknou, třeba i když udělají chybu tak s tím my jako klienti nic neuděláme a nikdy se to nedozvíme. Neříkam, že to tak musí být v tomto případě, jen mě to u toho napadlo.

terezapetrova
1. pro 2014

@evcann Vojtikovi budou necele 4 az dostane sourozence jestli vse vyjde 😉 i jsem si rikala jestli to není moc velky rozdil ale snad ne 🙂

evcann
1. pro 2014

@terezapetrova podle mě není, u nás bude věkový rozdíl 8 let a já jsem tak spokojená 🙂

zofielinda
1. pro 2014

@evcann držím palce na krev.
zdravím z hor, náročný, ja půjdu na krev za týden

missym
1. pro 2014

Ufff, tak dnešní hcg 30. Takže revize zdá se pomohla. Konečně jsem mluvila s doktorkou, která se strašně divila, že mi v pátek nedal doktor termín na kontrolu a výsledky histologie. Takže za tři týdny k nim na kontrolu, do té doby snad bude už všechno dobrý. Nejen tělo, ale hlavně hlava a dušička. Dostává teď zabrat, ale snad se to jednoho krásného dne zlomí. Díky moc za podporu, holky 😵

evcann
1. pro 2014

@zofielinda dekuji, relaxuj na horách 🙂

evcann
1. pro 2014

@missym tak to uz se snižuje, hezky to do Vánoc vyřeš at v novém roce prijde mimco ;) hezky mu to příprav

kapr
2. pro 2014

@evcann myslím na tebe, jsem dnes zase na cestách. Tak případně písni sms jak jsi dopadla 🙂 Můj tip znáš 🙂 nevím jak budu připojená. Jsem 2 dny na služební cestě. papa

A ostatní kočky tržte se !!!! 😉

evcann
2. pro 2014

@kapr mam to za sebou, byla jsem u ty na drogach :D, byla takova nadsena :D presne jak jsi vypravela ty, pisnu ti sms at vis, jezdi opatrne, Praha jde, ale za Prahou pry mazec

kapr
2. pro 2014

@evcann my se včera vraceli z Ovy☹ jeli jsme 8 hodin........ No beru to jako adventní výlet zimní krajinou, mám na to celý den 🙂
A už se těším na zprávičku.
Btw. Máš to jasný, i se mi o tom zdálo.....takže bez pochyby v létě v parku 😀

terezapetrova
2. pro 2014

@evcann urcite, chápu ono nikde není psano tohle a tohle je nejlepší 🙂 a taky si myslim, ze dost zalezi na povaze dítěte jak si sedne se sourozencem a naopak 🙂

evcann
2. pro 2014

tak hlásím HCG 666, to vypadá nadějně 🙂

evcann
2. pro 2014

@terezapetrova přesně tak
@kapr vypadá to dobře co? jeste, aby to rostlo, další krůček za mnou

missym
2. pro 2014

@evcann To je teda hezký čísilko 😉 Tak ať pěkně roste, držím moc pěsti.

evcann
2. pro 2014

@missym díky, já doufala tak ve 240, bala jsem se, že bude do 100 a nakonec mi řekla 666 tak jsem se až trochu lekla zda spravně slyším a zeptala jsem se ještě jednou 🙂 takže v pátek mažu na další krev at mam jistotu, že to roste

missym
2. pro 2014

@evcann Je to krásná hodnota. Tak hlavně, ať pěkně skáče nahoru. V pátek budu držet všecko, co mám, aby to tam bylo. Tak tfuj tfuj, ať už se dočkáš 🙂

evcann
2. pro 2014

@missym díky moc, jsi hodná, po vánocích takhle budeme držet pesticky tobě 🙂
@zofielinda tak jak je na horách? nadhera vid? už vstupuješ do druhého týdne 🙂

@kapr jo víš co mi naspeedovaná řekla? že mám přijít za měsíc na kontrolu, se snad úplně zbláznila nebo co 😀 takže jsem se rovnou objednala k Marice na 19.12. Pry za měsíc, no kdo to kdy slyšel 😀

evcann
2. pro 2014

@78marcela tak jak jsi na tom? vše podle plánu?

missym
2. pro 2014

@evcann 😵 Díky. Doufám, že se k vám brzo přidám.

zofielinda
2. pro 2014

@evcann včera večer jsem měla splín, pnutí hlavy, prsa přestala bolet...

Tvoje hodnota nádhernà.

78marcela
2. pro 2014

@evcann u mě jo, ms dorazila, příští čtvrtek na utz a 19.12 počítám s Ketem.

missym
2. pro 2014

@78marcela Tak moc budu 19. prosince držet pěsti, aby se tam mimi zakouslo a pustilo až za devět měsíců 😵

gasha
2. pro 2014

@evcann Velká gratulace. To by mohly být i 2, ne? 😉

evcann
2. pro 2014

@78marcela tak to bude magické, ja jdu 19.12. Na utz takže to musí dopadnout oběma 🙂

evcann
2. pro 2014

@gasha to uz jsem koumala na netu a u dvojčat je prý hodnota nad 1000 většinou, takže snad jen jedno ;)

78marcela
2. pro 2014

@evcann tak já v práci rychle jen louka na upozornění, skočilo mi to jen na tu zprávu co jsi psala, tak jsem rychle odpověděla a úplně mi uteklo, co jsi psala nad tím. Takže teď koukám jak blázen, super, to je krasna hodnota. Kolikátý jsi den po KET? Mě to přijde tedy dost vysoký. Navíc když jsi sedmý den nic neměla na testu a teď za pár dní takové číslo. Měla jsi dvě embrya?

78marcela
2. pro 2014

@missym Díky moc, budu potřebovat držet vše co máš. Já pak na oplátku potom tobě🙂

@evcann v předchozí zprávě překlep, místo louka mělo byt koukla. Blbý mobil.