IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

evcann
3. pro 2014

@78marcela jj to znám, taky když píšu z mobilu tak mi to tak debilne upravuje slova a ani si toho kolikrát nevsimnu, mela jsme dve jednu jednickovou morulu a jednu horsí, já myslím, že bude jedno, já co si tak vybavuju tak i s klukem jsem mela vyssí hodnutu, ze mi rekli, ze to vypada na dve a byl sám, v patek jdu na kontrolni krev tak uvidíme. Včera jsem byla 14 den od ET.

lipanek2
3. pro 2014

@evcann já měla 14.den od Ket hodnotu 1339 a taky čekám jedno 😉 u prvního jsem měla 13.den 880...

cermi77
3. pro 2014

@evcann gratuluji, to je krasna hodnota, vubec bych neresila, urcite bude vsechno jak ma a jestli se chytly obe by byl bonus. Ja mela 14. den po ket pres 2000 jednotek a je tam jedno, je to individualni, nekdo min, nekdo vic, dulezity je vysledek 🙂. Je to super, tak jsi se bala vid, jeste jednou gratuluji 😵 !!!

evcann
3. pro 2014

@lipanek2 no vidíš takže je to jedno 🙂, já práve u prvního nevim kolik, ale taky vím, že to bylo hodne

evcann
3. pro 2014

@cermi77 děkuji, ty jo tak to jsi mela teda hodne hodne 🙂, ale je tu jedno holcina a ta ma 4 000 jednotek, to už vážne min. na dvě vypadá 🙂

cermi77
3. pro 2014

@evcann to je pecka, ta asi chudak blindi cely den 😀, mne taky upozornovali, ze je mozne, ze se to jedno rozdelilo a ze by se na to mohlo prijit treba az ve 12 tt 😀. Tak kdyz uz, tak uz, ze jo 🙂

evcann
3. pro 2014

@cermi77 no jako ja u prvního chtěla dvojčata, ale ted už bych popravdě raději jen jedno, ale hlavně, aby to dobře dopadlo, to je nejdůležitější, kdyžtak teda beru obě :D to je jasné :D. No to jo to jí asi musí byt hodne blbe, mě zatím nějak není, tenkrát to taky přišlo až tak v 8tt tak uvidíme

cermi77
3. pro 2014

@evcann taky budu stastna kdyz dopadne dobre jedno, hlavne zdrave a bez komplikaci, kdyz by nahodou, tak to by byl opravdu dar 😀. Ja si rikam at objimam misu treba cely den, hlavne at mimco roste, prospiva, nekrvacim, nespinim. S dcerou jsem byla schopna prospat cely vikend a kazdou chvili, kdy se po praci dalo, ted vstavam v noci abych do neceho kousla jinak letim zvracet, nevim proc se tomu rika ranni nevolnosti 🙂, ale jak rikam, jen houst 😀, dekuju za to 🙂.

kapr
3. pro 2014

@evcann 😀 jsi mne pobavila 🙂 tos udelala dobre. To uz bude srdicko. Ja jdu 22. Na 1. Skreening. Prosim te jinak jsem dnes 9+5 mimi jsem videla naposled 7+4 a jsem na nervy zda tam je a v poradku. Na utz jdu az v utery tj 10+4 se zblaznim do te doby....

evcann
3. pro 2014

@kapr tak to jdeme zase kousek od sebe co? Budem to mit spojene az do toho parku 🙂 a pak pokračovat dal. Ja jsem zvedava v pátek i na tu krev. Hele nevíš musim jít v místě trvalého pobytu nebo kdekoliv? Je to desna doba co :/ jindy to leti ted se to vlece.

zofielinda
3. pro 2014

Tak jedu z hor domů. Na krev půjdu asi ve středu za týden, no stejně nějak nic necítím.

kapr
3. pro 2014

@evcann bez do iscaru. Udelaji ti to tam. Nres to 😉 mne to vleceni uz nejak nevadi, jen bych chtela vedet, ze je tam v poradku. Je to strasne dlouho pro mne.

78marcela
3. pro 2014

@cermi77 tak tady mi teď taky něco asi uteklo, gratulace, ani nevím kdy jsi byla. Super🙂

cermi77
3. pro 2014

@78marcela jsi moc hodna, ja to radeji chvili nechala ulezet, ani ted samo neni vyhrano, ale clovek se ma radovat kdyz je proc, byla jsem v rijnu, tak snad to tentokrat vyjde 🙂 A moc preju at jsou letosni Vanoce u vas doma hodne vesele, drzim pesti !!!

gasha
3. pro 2014

@evcann Tak uvidíš, co ti řeknou 19/12. To už by mělo být vše hezky vidět na UTZ 😉

gasha
3. pro 2014

@cermi77 Koukám, že se řady těhotných začínají rozšiřovat! Gratuluju a ať je vše v pořádku.

78marcela
3. pro 2014

@cermi77 díky moc. Hezky si to uživej, a moc přeji ať vše dopadne úplně nejlépe, však ses taky načekala. Tak je to pěkné, když se ti povedlo, snad se taky tedy dočkáme.. Přeji vše nej 🙂

cermi77
4. pro 2014

@gasha dekuji moc 🙂
@78marcela dekuji, s tim cekanim, vsak sama bohuzel moc dobre vis, ale ted je rada na Tobe, moc Ti preji, at jsou tahle embryjka ta prava, uz zadne komplikace a na konci leta plnou naruc stesti 😵

evcann
4. pro 2014

@kapr no to se mi prave nechce, protoze tady mam ty odbery primo vedle baraku a jsou tam od 6h takže krasne stihnu jet do prace, kdezto Iscar je jinym smerem a jsou tam az od 7. Takze bych radeji sla tam u nas a v klidu

kapr
4. pro 2014

@evcann tak jdi vedle 🙂 🙂 🙂

evcann
4. pro 2014

@kapr zkusim to, myslim, ze bydliste jim bude jedno 🙂. Me by taky nevadilo, že se to vleče kdybych věděla, že je všechno v pořádku. U prvního jsem to takhle vubec nevnimala, vubec jsem si nepripoustela, ze se neco muze stat, ted to budou nervy. K doktorovi az za 14 dni :/.

kapr
4. pro 2014

@evcann počkej za chvilku vymyslí nějaký čip, ten naimplementují do embrijka a budeš ho online pozorovat 😀 😀 😀

evcann
4. pro 2014

@kapr týý jo to by bylo príííma, to bych si pak to těhotenství i užila užasně když bych věděla, že je vše ok a popř. pod kontrolou

kapr
4. pro 2014

@evcann myslím, že to ale narazí na jiné problémy🙂 ale prima by to bylo.
Nemysli si, já jsem také pěkně netrpělivá. Už aby bylo úterý...

evcann
4. pro 2014

@kapr no mě je to jasný, že jsme na tom stejne a jaky utery? ty jdes na kontrolu 22 ne?

kapr
4. pro 2014

@evcann jo jenže 9.12. musím na krev pro ten screening, takže se na mímo určo podíváme🙂
a pak 22.12. výsledky z krve + velký UTZ

evcann
4. pro 2014

@kapr jo tak to jooo, já uz jsem taky premyslela, že bych se mohla jeste v mezi case jako objednat ke svoji doktorce a pak jdu do toho Iscaru, ale zase si rikam, to utece a ke své doktorce se objednám hned po svátkách, prosíííím at to utece :D

kapr
4. pro 2014

@evcann já zase přemýšlím, jestli bych poznala, že se děje něco špatného, pokud by mimčo nebylo v pořádku. Uklidňuji se tím, že blbě je mi každý den, prsa mne také bolejí stále, unavená jsem též a roste mi břuch.....tak snad je ok

gasha
4. pro 2014

Ahoj holky, tak jsem po kontrole a v pondělí jdu na KET! Snad to bude s lepším koncem než minule 🙂

cermi77
4. pro 2014

@gasha hodne stesti od zacatku do konce a pod stromeckem poradnou naloz dvoucarkovych testu 😉