IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

missym
26. pro 2014

@78marcela To je krásná zpráva 🙂 Tak držím moc pěsti, aby čárka pěkně sílila a prďolka se pěkně udržel až do konce 😵

78marcela
26. pro 2014

@missym
@catchulinecka
Díky moc holky. Není vůbec vyhráno, ale je naděje. Tak snad to bude tentokrát dobrý.

evcann
26. pro 2014

@78marcela úplně vidim sebe, obrecela a začala plánovat dovolenou a kuk 🙂 úplně vim jak skvěle ti ted je 🙂

78marcela
26. pro 2014

@evcann to jo. Byli tu naši, jsou nemocní, a tak se bojím aby mě nenakazili. A že byli ve městě v lékárně. Tak jsemzpozorněla, že je otevřeno, a hned jak odešli., tak jsem nastartovala auto a jela pro další testy. Koupila jsem jen tři krabičky abych to nezakřikla. Už se těším na další testování. A ty jsi testovala jak, sedmý den nic a kdy jsi měla dušíka? A kdy pak byla pěkná čárka?

78marcela
26. pro 2014

@evcann já se klidně přiznám,že jsem to ani nečekala. Před transferem jsem už měla blbý pocit a po něm ještě horší. Před ním jsem si říkala, že jsem měla poslechnout doktory a ještě měsíc počkat a ne si prosadit svou. A že to stejně dopadne blbě a že sudy transfery mě nikdy nevyšly a že teď se mi to ani nebude moc hodit, a že na další transfer půjdu až o prázdninách zase..
Po něm jsem měla taky blbý pocit. Že embrya byly mizerný, že se tam doktor nemohl dostat, že kdoví kam mi ty embrya zavedl.. A když pořád nic na testu, tak prostě konec. A plánovali jsme už minulý týden u našich dovolenou. Že by letos chtěli jet někam s námi na dovolenou. Tak jsme to domluvili.
A teď taková hezká zpráva. Ale z rodiny nikdo nic neví. Ani že jsem byla na transferu. A nevím kdy to řeknu.

evcann
26. pro 2014

@78marcela mas to hodne podobně me, fakt, ze jo 🙂 ja 7 den a nic pak 9 den a dusík a pak 11 a to byla uz hezká čárka. Jsi me pobavila s tema testama. To jsme maniaci :D

78marcela
26. pro 2014

@evcann ty moc velký maniak nejsi, když vydržís obden. Já ani náhodou. Testovala jsem i teď, abych se ujistila, že ten dušík nezmizel🙂

evcann
26. pro 2014

@78marcela a nezmizel? :D

suzik161
26. pro 2014

@78marcela no a???

78marcela
26. pro 2014

@evcann
@suzik161 nezmizel. Ale je slabší než ráno. Předtím jsem mívala odpoledne vždy silnější. Ale teď si říkám, že teď to určitě půjde jako podle tabulek, takže ráno bude silnější.

evcann
26. pro 2014

@78marcela prave naopak ráno bude silnější, ja měla slabší i v den kdy jsem v krvi měla 666 jednotek, takže klídek 🙂

78marcela
26. pro 2014

@evcann zatím jsem kupodivu klidná. Věřím že to dobře dopadne. To špatný už jsem si vybrala🙂

evcann
27. pro 2014

@78marcela já si myslím, tak jak dnes? pošli fotečku 🙂

78marcela
27. pro 2014

@evcann fotku pošlu až se mi vrátí chlap asi zítra odpoledne. Mě ten foťák nějak blbne. Zkoušela jsem to včera fotit a nějak mi to dělá rozmazany série. Prostě jednou zmacknu a ono mi to udělá deset fotek naráz. A nevím jak s tím zacházet. Je to na mě moc komplikovaný foťák, předtím jsem měla jednoduchý pro blbce, jeden z prvních digitalu, a to bylo super. Jenže teď, čím víc funkci, tím Je to horší. Takže až dorazí můj drahý, bude fotka. Myslím že to je o něco málo silnější než včera. Když si je dam k sobě, oba testy, a natahnu ruku před sebe, tak včerejšího ducha nevidím, dnešního jo. Ale musím koukat pozorně🙂

evcann
27. pro 2014

@78marcela jooo to znám, jsem stejný talent

78marcela
28. pro 2014

@suzik161
@evcann
@missym
@missym
tak dnešní čárka úplně o ničem. Skoro nejde vidět. Začalo mě bolet v krku, něco na mě leze.

evcann
28. pro 2014

@78marcela a test mas stejný nebo jiny?

78marcela
28. pro 2014

@evcann test mám stejný. Vždy používám dr.max testy.

evcann
28. pro 2014

@78marcela divný, ale tak zkus to jeste jednou, koncentrace moči nemusela být dobrá. Dneska jsi vlastne 11 den že jo? pak pošli ty fotky, srovnám to se svýma a třeba to jen vidíš moc černě

78marcela
28. pro 2014

@evcann dneska jsem desátý den, když nepočítám den transferu. Pošlu fotky, ale nevím jestli ten dnešní stín půjde vůbec vyfotit.

evcann
28. pro 2014

@78marcela zkus ho znova, tim nic nezkazíš 🙂

78marcela
28. pro 2014

@evcann zkusila jsem. Je to stejné jako v ty čtyři hodiny i teď v osm. Ještě zkusím jeden odpoledne kolem třetí. A pak abych jela pro další krabičky🙂

suzik161
28. pro 2014

@78marcela Marcel, nešla jsi předtím aspoň 6-8hodin na záchod? Podle mě to byla špatná koncentrace, taky jsem to teď měla,testovala jsem takhle brzo ráno a pak byla slabší! Uvidíš zítra, hlavně se nenervuj,když máš jít na krev?

78marcela
28. pro 2014

@evcann teď jsem si tady našla na koni fotku, mám to asi takový slabý https://www.modrykonik.cz/blog/suzettew/message...

78marcela
28. pro 2014

@suzik161 byla jsem na záchodě o půlnoci. Pak jsem testovala ve čtyři ráno a teď v osm. Já chodím vždy tak po čtyřech hodinách. I předchozí dny, byla jsem třeba ve tři na záchodě a pak jsem šla v šest znovu a z toho dělala testy včera a předevčírem.

evcann
28. pro 2014

@78marcela no to chodis dost často, to takhle v začatku muze mast, je to sice hodne slabe, ale jeslti chodis na zachod takhle casto tak to se ani nedivim, tak zitra zajdi na krev a mas jasno

78marcela
28. pro 2014

@evcann jo jo, půjdu na krev asi hned ráno.

zofielinda
28. pro 2014

@78marcela držím

evcann
29. pro 2014

@78marcela taky na tebe myslím a držím všechno co mám, tak dej vědět

78marcela
29. pro 2014

@evcann dnešní test opět takový o ničem, stále podobný stín. Teď jsem se dívala do papírů když jsem byla v srpnu těhotná, tak jsem 10.den měla hcg 42 a 12.den 81. Dnes jsem 11.den. Asi si zajdu na krev nějak odpoledne pokud tam budou a když bude hcg kolem 60, tak by to mělo podobný průběh jako minule a budu klidnější.