IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

suzik161
13. lis 2014

@kapr lehnout a odpočívat!!!!! Já jsem taky špinila, mám hematom, být tebou bych šla na gyndu, můžou ti dat utogestan

kapr
13. lis 2014

@suzik161 utrogestan beru. Zitra dojdu do caru. Ted vecer nic nevymyslim. 😒

suzik161
13. lis 2014

@kapr je to jasná krev nebo hnědá???

evcann
13. lis 2014

@kapr neboj, všechno je urcite v poradku, tohle je bežné, hned mi zitra dej vedet jasny! Taky na tebe budu myslet 🙂

suzik161
13. lis 2014

@kapr držím palce, ale věř že to bude dobré!!

kapr
13. lis 2014

@suzik161 hneda,ale zkousela jsem tampon a trochu cervene tam bylo 😒

kapr
13. lis 2014

@evcann tak ja tam naklusu hned rano. Ty evi, mohla bys mne tam objednat? Budes tam driv...

kapr
13. lis 2014

@evcann jako ze bys rekla ze prijdu, aby se mnou pocitali?

kapr
13. lis 2014

Verim,nadeje preci umira posledni....nic jineho ted neudelam....

evcann
13. lis 2014

@kapr jasny reknu, tak mi písni do zpravy jméno, nahlasim te

zofielinda
13. lis 2014

@kapr hlavně ležet, utrogestan polkni, nemáš ascorutin?
Hlavně ne teplejší sprchu. Bude to dobré, ze mě krev lila a mám Adama

kapr
13. lis 2014

@zofielinda tak utrogestan mi gyn rekla ze okamzite zavadet. Lezim. Jsem na nervy. A je normalni ze najednou z niceho nic? Co kdyz uz tam zitra nebude srdicko....

kapr
13. lis 2014

Jako kdybych tam mela hematom ok,ale kdyz tam nic nemam....nebo nemela minuly tyden...

zofielinda
13. lis 2014

@kapr ležela jsem 3 týdny, jen na WC jsem vstala

suzik161
14. lis 2014

@kapr tak už je to pryč??? Doufám, že ano

kapr
14. lis 2014

@suzik161 no pryč to není, ale miminko měří 8 mm a buší mu srdíčko tak jak má a všechno je v naprostém krásném pořádku. Takže jdu domů hají 😉 Děkuji za podporu!!!

suzik161
14. lis 2014

@kapr tak šup pod peřinu a odpočívat!! Stejně má být o víkendu ošklivě 🙂 čím to je ti neřekli?

kapr
14. lis 2014

@suzik161 neřekli. Nikde nic nemám, vše je čisté, ukázkové a tak jak má. Prý se to děje a prý špiním opravdu malinko. ptala jsem se asi 3x proč tedy..... 🙂 řekli, že se nemám čeho bát, že je to normální.

catchulinecka
14. lis 2014

@kapr tyyy jo, tak to musely byt nervy teda! Hlavne ze je vse ok 😉 a ty mas ted neschopenku?

evcann
14. lis 2014

Tak mam to za sebou. 19 folikulu z toho 18 vajíček. Klasika zitra volat jak to vypadá. Ostatní tak polehavaji a ja uz mam hlad a šla bych domu. 🙂

zofielinda
14. lis 2014

@evcann super výkon

zofielinda
14. lis 2014

@kapr lepší zprávu sis nemohla přát

evcann
14. lis 2014

@zofielinda a co ty na kontrole?

kapr
14. lis 2014

@catchulinecka celou noc jsem nespala. tedy asi 2 hoďky. od 2:45 už ne. Kupodivu nejsem ani nijak unavená. Neschopenku mi samo chtěli dát, já ji mohu mít kdykoli...jsem riziková kvůli tromb. mutacím, ale zatím není potřeba. Chtěla jsem jít dom, ale odchytl mne ředitel, který samo nic netuší, tak musím ještě něco dodělat. Ale mám povolené kalhoty a jsem v polosedě - pololeže u pc.......ještě hoďku to dám. Možná jsem tady víc v klidu než doma.... 🙂

kapr
14. lis 2014

@evcann takže máme obě dobrý den 😉 sestřička říkala, že sis nějak nemohla poradit s mým příjmením 😲 😀

kapr
14. lis 2014

@zofielinda 🙂 ano nemohla. bečela jsem v ordinaci štěstím🙂

evcann
14. lis 2014

@kapr jo řekla jsem ho blbe 🙂 ale jen malinko jsi mi taky mohla napsat jak se to čte :D

kapr
14. lis 2014

@evcann no to mne napadlo až když mi to sestřička řekla 😀 jsem si řekla chuděra, určitě stála s telefonem v ruce a hláskovala 🙂 No a vtipnější bylo, když já nevím jak se jmenuješ - kolegyně 😀

evcann
14. lis 2014

@kapr no jako vtipny jsme asi byt musely, protoze ja ji rikam, ze jsi moje znama a pak nevim jak se cte tvoje prijmeni :D to musela vypadat divne, ale hele bylo mi to nejak jedno, vyridila jsem co jsem mela a pak jsem supajdila nahoru

catchulinecka
14. lis 2014

@kapr tak to jo a docela si me rozesmala, ja jsem na tom v te praci dost podobne 😀 nikdo to nevi, tak si tajne za stolem rukou odhrnuju kalhoty, at me to tak nestahuje a kdyz muzu, tak se vyvalim na zidli, ze vlastne lezim 😀