IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

evcann
24. lis 2014

@zofielinda no hele ony vubec ty castky za vsechny je hodne, jediny co mi neprijde tak hrozny vzhledem k tomu, ze to je jista jistota je mražení a pak každy rok se u nas plati ročně 1000,- to mi přijde velice dobré, ale to ostatní je šílený, prijdou mi ty ceny nepřiměřeně vysoké, ale je to obchod a oni vědi, že to dáme no ☹

nikaa666
24. lis 2014

Holky, který den cyklu se tak chodí na ET při KETU?

kapr
24. lis 2014

@evcann tak jak ženo šetřilko? Už se těšíš na středu? 🙂)))) já moooc 😉

evcann
24. lis 2014

@kapr no já nevim asi ani ne, dneska mam zase sledovaci naladu a vim, ze nic nevysleduju, ale tak zname to vsechny, rikam si, nic mi neni, bricho splaskvala, prsa nerostou tak to se to urcite nepovedlo 😀 Jako ja vim, ze je jeste brzo a tohle jsou nesmyslné závery, ale tak znas to kazdy se chce neceho chytit a doufat. Takže ani nevím jestli se tesim. Bojim se zklamaní.

kapr
24. lis 2014

@evcann ale vždyť já ti rozumím 😉 tolikrát jsem byla přesvědčená, že se nezadařilo. prsa nic, bolest jako před MS, nojo, teď mne bolí už vaječníky........no a teď mne též bolí, jelikož bych to jako měla ve středu dostat.....tak doufám, že nebudu špinit....uff
Budeme spolu funět v parku...... 😀 tos mi slíbila tak makej 🙂

evcann
24. lis 2014

@kapr ty jo vzdyt ja makam jak das, chci moc chci funet v parku :D

kapr
24. lis 2014

@evcann prdlajs, ulevuješ si !!! 😀 to není 100% ďas 😀

evcann
24. lis 2014

@kapr neulevuju, nahodou ne ne 😀 čím vic se blizi testování tím víc na něj myslím

kapr
24. lis 2014

@evcann hlavně si nezapomeň dneska koupit ty testy se 2ma čárkama 😀 oni občas prodávají jen s jednou a to nechceme 😀 😲

kapr
24. lis 2014

@evcann ....ty chtěj zase jiný holky 😎 😀 😀 😀

evcann
24. lis 2014

@kapr no hned po práci pro ně letím, řeknu, že chci ty s těma dvěma a když mi prodají špatný tak jim to půjdu reklamovat a to tak dlouho dokud mi nedají ty spravný, se nenechám jen tak odbýt 😀 To at si zkoušej na někoho jiného 😉

missym
24. lis 2014

Takže ve čtvrtek revize. Je mi z toho smutno, i když vím, že to není těhotenství a nějaký protahování nemá smysl. Ale po cestě zpět do práce to nějak na mě padlo. Tak snad aspoň tohle už bude poslední krok, přes Vánoce se dám snad do kupy fyzicky a hlavně psychicky a v lednu KET. Pevně doufám, že se mým plánům do cesty nic nepostaví.

kapr
24. lis 2014

@missym Drž se a bojuj dál 😉

missym
24. lis 2014

@kapr Děkuju, bojovat budu. Nesmím se vzdát.

evcann
24. lis 2014

@missym určitš bojuj, máš mrazáčky tak to je super, odpočin si a ono to v novém roce určitě klapne 🙂

kapr
24. lis 2014

@missym a ono to přijde, neboj 🙂 😉

missym
24. lis 2014

@evcann Děkuju. Tobě držím moc pěsti, aby to vyšlo 🙂

evcann
24. lis 2014

@missym díky 🙂

catchulinecka
24. lis 2014

@missym jejda, to me mrzi...tak rychle at uz je vse zle pryc a muze prijit to nejkrasnejsi 😉

kapr
24. lis 2014

@catchulinecka tak co ty jedna znovunalezená🙂 jak u tebe? Nějaké novinky? 😉

missym
24. lis 2014

@catchulinecka 😵 děkuju

catchulinecka
24. lis 2014

@kapr tssss, ze znovunalezena 😀 ja jsem tu celou dobu a pekne vas tu spehuju 😀 u me dobry 😉 cekam na ten prvni screening jak na smilovani bozi 😉 hele a jsi taky tak silene unavena? O vikendech prakticky jen spim, ale v praci...to je maso 😀 jsem zvedava, jak to bude dlouho trvat, jinak me vyhodi za spani v sede 😎

kapr
24. lis 2014

@catchulinecka šmírovat není účastnit se 😀 jsme na tom stejně🙂 také čekám.......9.12. krev pro 1. screening a 22. den D. Přes den únava jde, ale odpoledne a večer jsem jasná. Ve 22:30 už pravidelně neudržím víčka. Doma mi všechno stojí.......přijdu z práce, respektive ze školky, obsloužím syna a ležím 🙂

zofielinda
24. lis 2014

Tak je tam, kde má být. Teď jen, aby vydrželo

evcann
24. lis 2014

@zofielinda tak se o něj hezky starej, odpočívat, min. ty dva dny fakt polehávat, ale stejně já si myslím, že jestli se má udržet tak se udrží 🙂

kapr
24. lis 2014

@evcann řekla paní plašan 😀 😀 😀 😀

evcann
24. lis 2014

@kapr no že jo vid? :D taky jsem si říkala, že zrovna já radim, ale na druhou stranu já jsem polehávala, do dneska se šetřím a zase tak šílene neplasim, jen nad tím obcas premyslím, bývalo to horší :D

kapr
24. lis 2014

@evcann tak jestli to s tebou bývalo horší, tak potěž pán bůh 😀 😀 😀

evcann
24. lis 2014

@kapr no jako pamatuju si jedno testovani a to jsem jako dobre stresovala, si říkám, že ještě, že ten muj chlap je tak klidnej, tohle delat on me tak ho snad zabiju 😀

lejla29
24. lis 2014

Tak se chystáme pomalu na další IVF. Kdyby někomu náhodou zbyl Cetrotide, tak dejte vědět.
Už jsem to psala i na fóru Mám-nemám léky na IVF
Děkuji