IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

78marcela
27. srp 2014

@evcann
@maggie4
@dashi
@kapr
@p1983k
@berblin
Ahoj holky, dnešní hcg bylo 81, nestoupá závratně rychle, ale vzhledem k tomu, že všude píšou, že má stoupat obden dvojnásobně, tak to splňuje...tak uvidíme, jak bude mimísek pokračovat. snad to nějak vybojuje.
Koupila jsem si dnes digitální clear blue, mám tam plus 1-2 týdny, což ukazuje také asi na týdenní zpoždění, měla bych tam mít už třetí týden. Ale pořád doufám, že budu následovat ty maminky, které jsem tady našla, co měly taky hcg v podobných hodnotách jako já a nakonec to vybojovaly až do konce...

berblin
27. srp 2014

@78marcela Marci, hlavně v klidu 🙂 dej tomu trochu čas. Raději si zajdi na pedikúru a další rozmalovací kúry 🙂 a jen si užívej. především nestresuj 🙂

78marcela
27. srp 2014

@berblin no teď se začátkem školního roku budu mít i jiné starosti. Ale ke kadernici bych mohla.

evcann
27. srp 2014

@78marcela já myslím, že to bude vázne dobré, ja uz cetla taky vic pripadu kdy to bylo presne takhle, hlavne, ze stoupa a preci jen dej mu cas a uvidis za tyden uz to bude krasa 🙂 vzdyt je to chvili po Ketu

dashi
28. srp 2014

@78marcela no vidíš, hlavně neblázni, kažád jsme jiná, určitě to doženeš 🙂

kapr
28. srp 2014

@78marcela super🙂 mně měnili týtny myslím až do 9tt. Jediné štěstí bylo to, že jsme se nikdy nedopočítali, kdy prcek vznikl. Takže jsme nestresovali. jen u Apolináře mi sestřička vynadala, když jsem jí tam 2x šla měnit termín na první UTZ, jelikož ten se má dělat mezi 12-13 tt 😉 doslova mi řekla, že nechápe co si s paní doktorkou vysledujeme, když mne každý týden kontroluje.

78marcela
28. srp 2014

@kapr já se taky uklidnuji tím, že takových případů je spousta, jenom se o tom neví, u přirozeného početí se to prostě nehlídá, protože se myslí, že to vzniklo později. To akorát my, IVF-adeptky, si to musíme vyžrat🙂)
zatím čárka výrazně nesílí, ale neslábně, furt tam je, tak uvidíme, jak se to moje bejby drží...nevím, jestli jít znovu na krev zítra nebo to nechat až na pondělí.

eviv
28. srp 2014

Holky, držím vám všem palce! Sama jsem vloni prodělala 2x IUI (u nás spermiogram nebyl problem) a pak 2 cykly kompletní stimulace a ET, poprvé jedno embryo, podruhé dvě, ale bohužel vždy neúspěšně. Pak jsem trochu v depresi oslavila 40 a po všech těch zklamáních jsem si řekla, že na to kašlu a budu se věnovat životu a svému zdraví, změnila jsem i práci... a letos v únoru jsem otěhotněla přirozeně, teď jsem v 7. měsíci. Takže zázraky se dějí a možná je dobrý se na to všechno tak moc nesoustředit a místo doktorů žít 🙂)
Při tom druhém cyklu mi v CAR napsali nějak moc těch stimulujících hormonů, tak kdybyste některá jako samoplátkyně potřebovala, mohu za příznivou cenu přenechat kompletní balení Puregon 900 (mám ho pořád v lednici a pero ve skříni, ale už je asi nevyužiju).

dashi
29. srp 2014

@78marcela no vidíš, hlavně, že tam ta čárka je 😉 já bych do pondělí nevydržela, vždyť je to v pátek 14den, neee 😉 🙂

78marcela
29. srp 2014

@berblin
@kapr
@dashi
@evcann
Milé ženy. Dnešní odběr hodnota hcg je 122,1. Říkala sestřička, že se to nedá porovnávat s hodnotou naměřenou jinde, že ma každý jinak nakalibrovane přístroje. Zároveň řekla, že hodnota je nižší ale ne tak nízká aby se musela v pondělí opakovat. Tak snad je to na dobré cestě.

dashi
29. srp 2014

@78marcela potichounku gratuluju 🙂 no vidíš 😉

evcann
29. srp 2014

@78marcela drzim palecky at to dopadne 🙂

78marcela
29. srp 2014

@dashi
@evcann díky moc holky. Je fakt že se mi ulevilo když řekli že se to nemusí opakovat. Ale strach je pořád a pořád se může stát cokoliv. Pokud to dopracujeme k srdicku, tak se zase trochu uleví.

petross
29. srp 2014

...tak pojištovna nam to po 14 dnech schválila, tak si jdu příští týden pro injekce a léky a přesně za měsíc začínáme stimulovat/krátký protokol. Je tu někdo, kdo chodí do pražského Pronatalu? Jakým způsobem a kdy se zde hradí tyto léky, popř další věci, zákroky. Díky.

78marcela
31. srp 2014

@petross tak to bohužel nevím, chodím do Brna. Každopádně ti přeji moc a moc štěstí.

gapm
31. srp 2014

holky když byste potřebovaly...zbyla mi 1x cetrotide...platnost do konce září 2014 (lze i 6 měsíců po platnosti použít - dle dr)

catchulinecka
1. zář 2014

Holky dobre rano, tak mam za sebou prvni injekci Dipherelinu a musim rict, ze to fakt bolelo, zlate pero Gonalu ☹ kdyby tech injekci nebylo aspon tak moc...ach jo, co se da delat...rozhodli jsme se bojovat, tak do toho 😕 a
@78marcela preju krasnou hodnotu dnes! Tesim se na dobre zpravy 😉

kapr
1. zář 2014

@gapm možná budu potřebovat, chystám IUI 😉 za kolik?

78marcela
1. zář 2014

@berblin
@dashi
@evcann
@kapr
@catchulinecka
@maggie4
tramtadadáááá HCG dneska je 435,4, jde to nahoru a já jsem štastná, jakej udělal ten můj malej vikouš krásnej skok, holky já jsem štatsná, takhle daleko jsem se ještě nedostala, já už věřím, že JSEM TĚHOTNÁÁÁÁÁÁ

maggie4
1. zář 2014

@78marcela to je super! jen tak dál! držím pěsti!

maggie4
1. zář 2014

@catchulinecka Taky jsem si ho píchala. Ta plná igelitka jehel a stříkaček vypadala děsně, ale zvládla jsem to. Pak mi taky pero Gonalu připadalo jako odměna 🙂 Neboj, to zvládneš. Mě to někdy bolelo, někdy vůbec - asi záleží na tom, kam se zrovna trefíš. 🙂

78marcela
1. zář 2014

@maggie4 děkuji, jsem strašně štastná...určitě je pro nás tento pátý pokus konečně ten pravý...

soleilll
1. zář 2014

@78marcela Ještě negratuluju, ale moc držím pěsti. Kdy jdeš na UTZ na zjištění srdeční akce?

78marcela
1. zář 2014

@soleilll 12.9. Já jsem ted zrovna v euforii a věřím, že srdíčko bude...nějak mám pocit, že když se to konečně povedlo, že ted zvládneme všechno, říkám si, že už tu smůlu mám vybranou a že ted už to bude do konce.

soleilll
1. zář 2014

@78marcela Ježiš to je ještě doba..!!! 🙂 Jednou se ta smůla obrátí v úspěch, to je jasný. Tak se drž.

78marcela
1. zář 2014

@soleilll chtěli ve středu, ale já nemohu z práce, takže v pátek..ale ty dva dny už nebudou hrát roli, to spíš já že se budu nervovat. ale určitě to dobře dopadne.

berblin
1. zář 2014

@78marcela držím všechny čtyři palce i ťapky kocoura, aby to vyšlo 🙂

lentikalena
1. zář 2014

Ahoj holky, v nejbližší době půjdu na první IVF v Jihlavě.Pokecá někdo se mnou kdo to má,už za sebou. 😉

78marcela
1. zář 2014

@berblin
jsi moc hodná a doufám že příští měsíc budu já držet tobě. Klidně si seženu taky n akého kocoura, když to pomůže 🙂 teď zrovna vůbec nelituji že jsem zůstala tam kde jsem. Doufám že i tobě se zadarí.
Dnes se vznáším na vlnách euforie a vůbec si nepřipouštím, že není vyhráno, že vyhráno bude až mimi budu držet v náruči. Věřím že to tak prostě bude. Dočkáme se všechny.

78marcela
1. zář 2014

@lentikalena klidně se přidej. Přeji hodně štěstí.