IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

gabca84
18. zář 2014

@dashi chodim do českých budejovic do ART. 8 den budu zítra od zavedeni byla jsem na ET 12.9

dashi
18. zář 2014

@gabca84 no uvidíš, chce to pevné nervy 😉 Já do Artu taky chodila, 1.ivf, 2x ket ale bohužel neúspěšně ☹ Teď stimuluju na 2.ivf, ale v Brně 😉 . Držím palce 😉 🙂

gabca84
18. zář 2014

@dashi tohle je moje 1 ivf po 3 potratech a 3x iui jsmese rozhodly skusit ivf .Kez by to vyslo mam obavy.

dashi
18. zář 2014

@gabca84 jediná rada je čekat, čekat a čekat 😒 fakt, čím víc to budeš rozebírat, tím to bude horší, beztak nic nevymyslíš 😉 Ale každá jsme jiná, koukni na různý alba, někomu se duch objevil až třeba 10.den 😉

gabca84
18. zář 2014

@dashi jsem rikala ze skusim zítra rano a pak az v pondělí uvidim beru to sportovne bud a nebo

lentikalena
18. zář 2014

@suzik161 Ahojky včera jsem prodělala opu proběhlo to vše v pohodě.Po narkoze mi nic nebylo byla jsem v pohodě,ale až večer,když to přišlo k sobě tak jsem to cítila,ale ted je to dobrý.Dnes jsem si tam volala tak použitých vajíček máme osm a máme tři pěkná emria.Zítra tam budu zase volat tak se docela bojím,aby to bylo v pohodě.A co ty? Je u tebe něco nového.Jo a jsem nastidla jako hrom mám rýmu jako prase tak to musím vykulírovat 😀

suzik161
18. zář 2014

@lentikalena Já vím, proto jsem ti psala. To je pěkné, zase nebudeš mít velkou úmrtnost. Neboj se, jeden správný bojovník zůstane!!! Hlavně odpočívej, ať jsi na prcka připravená. Máte prodlouženou kultivaci?? U mě se nic neděje, v úterý jsem byla na krvi, zda nemám gen pro cystickou fibrózu jako manžel a pokud ne, tak v listopadu bude KET, dvou prcků, teda pokud zvládnou rozmražení. Jinak pomalu finišujeme se stěhováním, snad v neděli už budeme na baráčku, takže s internetem budu na čtýru,ale nějak tě budu sledovat, neboj!! Ale už se těším do našeho 😀

dashi
19. zář 2014

@gabca84 ahojky, tak co testila jsi 😉

evcann
19. zář 2014

@kapr ahojky, tak jak je? u me nic a ani nemam takovou tu manii jako driv jak jsem mela nutkani testovat :/

dashi
19. zář 2014

@lentikalena ahojky, mám dotaz jak dlouho u praktickýho trvá předoperační vyšetření, tj. kdy má hotový výsledky

berusinka1
19. zář 2014

Ahoj holky, tak 13.9. jsem byla na ET, 1blastocysta po 5 denní kultivaci,takže dneska jsem 6.den po.Mate nějakézzvláštní pocity já nemám nic,také bojím,ze to nevyšlo,je to moje 1IVF,bohužel to přirozené už nejde, jsem po MA, manžel špatný spermií a já mám zjištěnou trombofilii...
@dashi Ahoj,záleží,jakého mas lékaře, já šla jeden den na krev,a druhy den jsme udělali EKG a vše sepsali do zprávy.

colita.22
19. zář 2014

Ahojky holky...já byla také na ET dnes už jsem v 15 tt a čekám dvojčátka 🙂 všem Vám přeji at Vám to výjde 🙂

dashi
19. zář 2014

@berusinka1 díky za info, už jsem vklidu, volala jsem si do car, a udělají mi ho tam 😉 jinak držím palce 😉 ,vím, to čekání je nejhorší ☹ mě snad příští týden čeká opu

berusinka1
19. zář 2014

@dashi Tak to budu držet palce,ty dny po OPu mi přišli nejhorší, bylo mi fakt blbe a trvalo to celé 4 dny,tak snad to budeš snášet dobre.To čekání je fakt strašný,nejdřív jsem byla přesvědčena,ze to vyšlo,ted ale zacinám pochybovat....

berusinka1
19. zář 2014

@colita.22 Ahoj,a bylo to Tvé 1.IVF?Všude slycham,ze s úspěchem u prvního pokusu nemám počítat, navíc námddoporučili transferovat jen jedno, kvůli moji trombofilii a máme tedy schované 4 sněhuláčky. A cítila ses tehdy dobře nebi jinak při čekání?A kdy jsi testovala?Omlouvám se za ty otázky...

dashi
19. zář 2014

@berusinka1 jj, snad ano, i když po ránu se mi navaluje, ale to jsou ty hormony 😉 no zítra razím na další utz, tak dofám, že mi folíci dozrávaj tak jak maj 😉 no já uvidím, ale asi si po opu vezmu dovolenou. Věř, určitě to vyjde, myslím že tak 8. den už bys mohla na testu něco vidět, ale každá jsem jiná 😉 🙂 A do jakýho CAR chodíš?

berusinka1
19. zář 2014

@dashi chodim do gennetu,doporučila me to tam moje gyn dr.

kapr
19. zář 2014

@evcann Ahojek, no u mne asi také nic. Trochu cítím vaječníky a to cítím vždy týden před MS 😒 takže si nedělám moc naděje. Asi se tomu nativu nevyhnu 😒 a testování mne vůbec nenapadá, jelikož těch IUI už mám za sebou tolik, že už to nijak neprožívám. Říkám tomu organizovaná soulož 🙂 a ještě k tomu v obědové pauze 😀 a když testuji, tak vždycky když mám zpoždění 😎

maggie4
19. zář 2014

Ahoj holky, tak jsem dostala tentokrát krátký protokol. Čekám na menses a začnu píchat Gonal. Jsem ráda, že to bude kratší a rychlejší. Takže někdy v říjnu jdu na to 🙂

evcann
19. zář 2014

@kapr jj také to mám tak, taky už jich mám hodně a nikdy to nevyšlo, ja prubnu holt to poslední IVF no, tak nám to třeba zase vyjde časově stejně ten další pokus

kapr
19. zář 2014

@evcann to by bylo prima 😉 a ještě kdyby to vyšlo 🙂

dashi
19. zář 2014

@maggie4 ahojky taky mám krátký protokol, nejhorší je to čekání 😉

evcann
19. zář 2014

@kapr tak já už to mám sečtené, dnes 7 den po IUI jsem dostala menstruaci, takže me tušení bylo opravnené, nikdy jsme to tedy nedostala takhle brzo, ale tak co se dá dělat ☹

kapr
19. zář 2014

@evcann no na druhou stranu sis to tak přála. 😒 takže začínáš zítra stimulovat?
já to do 7 dnů zase dostávala po ET

evcann
19. zář 2014

@kapr tak ne, že bych si to vyloženě přála, kdyby to vyšlo nebranila bych se, ale tak nejak jsem to čekala no, nemůžu začít stimulovat, je pry moc brzo, mam velkou dávku hormonu, takže si musím dát měsíc pauzu, takze zase další čekání

kapr
19. zář 2014

@evcann aha ☹ tak to se nepotkáme ☹

evcann
19. zář 2014

@kapr ty jdes asi pristi mesic hned na dalsi vid?

kapr
19. zář 2014

@evcann jj. Tak já už to odsouvám od března 😒 takže jsem slíbila poslední organizovanou a 10tý den cyklu na Utz a cca 12 - 14 půjdu na odběr, bez narkozy a uvidíme. zase bojím, že když bude 1 vajíčko, že nedojde k ET. Ale na druhou stranu jestli to má být, tak to bude. jestli ne tak ne. 😒

lentikalena
19. zář 2014

@dashi ahojky já jsem,už sebou měla výsledky krve,které jsem dostala v sanusu.Jinak u obvodáka to tvrvá chvilku tak do patnácti minut to máš hotové.Ale vzhledem tomu,že mě naměřil vyšší tlak a v krvi jsem měla cukr na hranici tak mi to nenapsal a musela jsem ješte jít k internistce.Ta mi dělala EKG a měřila mi znova tlak a pak mi to napsala.Ale jinak se to dá vyřídit během jednoho hne.Přeji hodně štěští 😉

lentikalena
19. zář 2014

@suzik161 Tak to ti věřím,že se těšíš do baráčku.Mi také předěláváme a taky by jsem byla nejraději,už ve svém,ale to bude,až nejdříve na jaře,ale to,už uteče.Já jsem také čekala a musela na krev jestli nemám cistickou fibrozu,dopadlo to dobře.Neboj ty jí mít také nebudeš mi ženské jsme odolnější.Jinak jsem tam dneska volala a povídal mi že máme dvě pěkná mladoučká embria.Tak se bojím co mi řekne zítra,až tam budu volat.Měla by jsem snad jít v pondělí,ale bojím se ,aby do pondělí něco vydrželo ☹ .Jinak jestli budou dvě tak si dá asi v pondělí zavest obě,aby mi dali jedno a druhé zamrazit a pak se to zamrazené poškodilo to se taky doce bojím.Tak vůbec nevím co bude.Opatruj se a pá. 🙂