IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

donia
15. říj 2014

@nikaa666 na paleni zahy jedlou sodu a nebo mleko 😉

suzik161
15. říj 2014

@lentikalena jsem jak kšandy 🙂

lentikalena
15. říj 2014

Tak holky dnes další kontola v Jihlavě.Vše probíhá velmi dobře.Udělal mi utc.A dokonce mi vytiskl obrázek,je to sice jenom tečička,ale musím se na to pořád dívat.Jsem neskutečně štastná!!!Ješte jedna kontrola 5.11 a jestli to bude vše v pořádku a bude tlouc srdíčko,tak mě přeložeji ke svému gynek.Holky všem vám přeji ať se vám to podaří a taky jste všechny šťastné!!! 🙂 Hlavně ty Zuzi tedˇse ti to musí konečně podařít.Moc ti to přeji a moc na tebe myslím 😉

suzik161
15. říj 2014

@lentikalena mám z tebe radost holka a držím ti palce!! Už to bude jen lepší 🙂 dávejte na sebe pozor!!

lentikalena
15. říj 2014

@suzik161 Moc děkuji!! Ale to víš pořád tam je stach.A tedˇjak jsem psala se to musí podařit tobě 😉 Moc ti to přeji,ať jsi taky šťastná!!! 😉

rf6shkr
15. říj 2014

hezký večer děvčata, jsem taky snažilka 2. den po ket........ čtu si tady vaše příspěvky a hledám nějaké indície, které by mě uklidnily, že to teď vyjde 🙂, nejhorší je to čekání...... už nevím co bych měla vymyslet, ať se soustředím na něco jiného....... zatím mám jen pocit, že každou chvíli příjde MS

martiina_k
15. říj 2014

@rf6shkr byla jsi včera? To je super, že jsme tu min. dvě 🙂 já vyrábím šperky, takže celý den vyrábím a vyrábím :D dělám si zásobu na vánoce, takže zatím hlava je naprosto v klidu. Ale on ten neklid přijde až tak po osmém dni... (jako myslím u mě)

rf6shkr
16. říj 2014

@martiina_k no byla jsem v pondělí (ten den nepočítám...)., já se právě zase věnuji scrapbooku, ale u toho teda myslím jen na to..... jak budu dělat alba pro prcky, jak bych chtěla dělat alba pro prcky atd., dneska už jsme v práci..... potřebovala jsem nějak zaměstnat, doufám, že dělám dobře..... minule mě právě taky dost bolelo břicho a 8. den mi přišla MS a teď mám pocit, že je to to samé, ale co čtu tak to tak mají všechny.... pocit jako před MS..... jinak jako necítím nic jiného, že by bylo něco jinak a ty jsi po kterém pokusu?

kapr
16. říj 2014

@martina_k
@rf6shkr
Je holky to jsem ráda, že s těma pocitama nejsem sama 🙂 Taky mne pořád něco pobolívá a píchá tu a tam a je to jako před MS 🙂

kapr
16. říj 2014

@lentilkalena mooooooooooooc gratuluji 🙂 Hele a jak ti bylo po ET? Cítila jsi něco? 🙂

rf6shkr
16. říj 2014

@kapr jako před MS akorát víc bolí? a jinak Ti není nic jiného?

rf6shkr
16. říj 2014

@kapr a jsi který den po? nejraději bych byla připojená na nějaký monitor, a aby mě někdo hlídal, jestli něco nedělám špatně, aby mě pak alespoň někdo ujistil, že to je příroda a já nic nezvrzala..... potřebovala bych nějaké sezení s doktorem..... mám pocit, že mě nikdo nepřipravil na to co s umělým oplodněním souvisí 🙂

kapr
16. říj 2014

@rf6shkr a co chceš probrat🙂 Mám to za sebou už po 4té vcelku se hodnotím za profíka 🙂
No je to trošku jiné. pravý vaječník mne bolí od doby OPU a z levého mi odsávali, tak ten cítím rovněž pořád. Trochu mne popíchává v děloze, což jsem tedy měla vždy při těhu ale i při netěhu 🙂 Takže pořád nějaké píchy píchy 😀 jinak jsem dnes 5tý den 🙂 a monitoring by byl super, to bezesporu🙂

martiina_k
16. říj 2014

@rf6shkr já jsem měla jeden ET, jeden KET a teď druhý KET. Tak do třetice to snad vyjde 🙂

rf6shkr
16. říj 2014

@martiina_k chtělo by to nějaký pozitivní impuls a dvě čárky na testu, to by bylo ono, že 🙂, ale dostat se k tomu dni a nezblbnout 😕

rf6shkr
16. říj 2014

@kapr 5.tý den, kruci, tam budu až za 2 dny 🙂, ale zase můžeš dávat echo co a jak....... vydržíš do odběrů? nebo testuješ dříve?

kapr
16. říj 2014

@rf6shkr no o 2 dny dříve, ale zase jsem neměla prodlouženou kultivaci 🙂 takže si myslím, že jsme na tom stejně. Testuji vždycky dřív, nejsem frajerka co to vydrží 😀

nikaa666
16. říj 2014

já teda cítím vaječníky i dělohu...píchá mi tam a stačí jeden rychlej pohyb a cítím to víc. Předevčírem jsem vytírala a asi jsem to přehnala, protože pak jsem musela nejmíň hodinu ležet, aby se to uklidnilo. Ale není to jako před MS, tak nevím, jestli je to dobře bo zle. Dneska se mi i nějak houpe žaludek.

kapr
16. říj 2014

😀 takže samé píchání 😀 také se mi houpe žaludek, ještě jsem nesnídala a už je mi hlady zle🙂

maggie4
16. říj 2014

ahoj holky, koukám, že jsme na tom všechny podobně... píchání, pocit jak před MS a nervozita. Já jsem 10. den po ET. Testovat mám podle Dr. v sobotu. Ale strašně moc se bojím, že uvidím jen 1 čárku.

martiina_k
16. říj 2014

@maggie4 já měla pozitivní testy vždy až 12. den, takže já dřív testovat určitě nebudu. Jinak já mám žaludek jak na vodě už asi dva dny před KET, takže tím to asi nebude, možná mi nějak nesedí ty hormony nebo nevím... ale není to zrovna příjemné 😖

lentikalena
16. říj 2014

@kapr Ahoj moc děkuji,ale to víš pořád se bojím,je to přece jenom vše na začátku. ☹ Po ET mi nebylo vůbec nic.A ani hlava se mi nemotala a chtěla jsem hned vztát z postele,že,už ležet nebudu.Ale když jsem přijela domu,tak pak večer jsem to začala cítit,ale ráno to bylo vše v pohodě.A co ty?Je nás tady hodně a,už ztácím orientaci 😉

hanule80
16. říj 2014

Ahojky, tak s pocitama píchání na vaječníkách se můžu přidat 😀 jsem po OPU, tak z těch 8 foliklů po minimálce bylo 8 zralých vajíček!! takže spokojenost maximální, se tam tomu všichni docela divili, nikdo takový výsledek nečekal, zítra budu volat, jak se jim daří. Spermijky po rozmražení prý teda nicmoc, ale že se uvidí...

delinkka
16. říj 2014

@hanule80 a mas taky prodlouženou kultivaci ? Kdy mas jit na Et ? Ja volala dnes a zbyly nam jen tri embrouscia zatim to vypada ze dnsnad vydrzi do soboty, kdy mam prijit na et..porad mi radi at si necham zavest jedno ale mam strach ze to nevyjde ☹

snailka
16. říj 2014

Ahoj holky 😉 dneska jsem 6. den po KET pětidenního embryjka. 3. a 4. den jsem měla docela velké bolesti až jako píchání, pálení na pravé i levé straně až do třísel a tlak v celém podbřišku a zádech. 5. den to už nebylo tak hrozný a dneska jen občas jako tlak a píchání hlavně vpravo. Jsou to teda nervy to čekání😀 nejradši bych už testovala.
Všem držím pěsti, ať máme // 😉

delinkka
17. říj 2014

@snailka tak to drzim pesticky 🙂 ja si pro sve pětidenní embryjko jedu zitra. Uz aby bylo u me 🙂

snailka
17. říj 2014

@delinkka moc ti držím palečky, aby to vyšlo 🙂

Jinak já teda dneska nevydržela a ráno testla a je tam 😀 Dušík, ale krásný. Růžová čárečka, ale hned byla vidět 🙂 Doufám, že bude sílit. Na krev jdu až 23.10., tak snad to bude všechno v pohodě 🙂

kapr
17. říj 2014

🙂 to je krásné jak nás všechny píchá 🙂 já si to odůvodňuji takto🙂 píchá mne na vaječníku z OPU a bolí mne prsa a jsem unavená z utroše, jelikož je to těhu hormon. 🙂 a mám vymalováno. dnes jsem 6. den, asi testnu zítra.
@lentilkalena já vím jak je to těžké a že jsme teprve na začátku. 😒 snažím se na to dívat tak, že musíme jít krůček po krůčku. předemnou je krok // před tebou srdíčko 😉

Jinak holky všem přeji, abychom našim blízkým přichystaly krásné Vánoce 😉

martiina_k
17. říj 2014

@delinkka tak tfujtujtfuj...
a nám, co už ho máme v sobě přeju hodně síly s tím "přečkáním" času do testování.

delinkka
17. říj 2014

@snailka tak to je super 🙂 kazda carka se počítá. Ikdyz slaba.tak at jen sili 🙂