IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

kapr
25. zář 2014

holky tak asi všeobecně k těm neschopenkám. jen napíši jak jsem to dělala já. Každá se samo zařiďte jak to cítíte 🙂
já byla jen jeden den doma a to v den OPU. po narkoze jít do práce....asi blbost. A pak už jsem byla vždy v práci. A myslím si, že jestli sedím na zadečku u pc, nebo na zadečku na gauči není pro mimčo asi podstatné. 🙂 Jako samozřejmě že vám v CARech doporučí klid. Také co vám asi tak mají říci? Běžte skákat s padákem? 😀
Hele v dobrém, samozřejmě každá dle sebe a dle své práce. Asi když budu dělat fyzickou práci, bude to jiné, než v kanceláři. Pokud jem pod stresem, je to asi také jiné 🙂

zluva
25. zář 2014

@kapr ja si taky brala PN tak na dva tri dny + v tom byl vetsinou vikend. ale snad nikdy jsem nebyla doma celych 14 dni, jak se driv doporucovalo. Ted to mam naplanovano stejne tak, abych byla doma cca 5 dni i s vikendem. Beztak mam doma 5ti letou holcicku a ten lezing na gauci se u nas nekona 😀

bibianca
25. zář 2014

Holky, tak já už se konečně dočkala MS a už jsem objednaná na hormonální profil. 14.10 jsem nás objednala na konzultaci výsledků do CAR, kde by nám měli říct co a jak... Už se nemůžu dočkat. Už aby to tu bylo. Jsem zvědavá jestli nám už navrhne termín nebo nasadí stimulaci a naplánuje odběr vajíček atd.... Nevím, co nás čeká .... 😒

dashi
25. zář 2014

@zluva tak polívku uvařit to jo, ale žehlení bleeeeeeeeee 😉 já si skál do Kiku pro nějakou noční košili, no nepořídila jsem, ale měli tam takový tričko šaty, tak si říkám taky dobrý neee....všeude maj košile s nějakýma obrázkama viz medvídek, žirafa....a ech krajkový se mi brát nechce 😅

dashi
25. zář 2014

@kapr jj, asi to taky tak beru 😉 a pač mám OPU zítra, tak se snad přes víkend dám dohromady 😎

zluva
25. zář 2014

@dashi :D no já doma spím v tričku a kalhotkach a v lete jen v kalhotkach, takze nejsem uplne kosilovej a pyzamovej typ, ale mam jednu takovou erarku 😀 vcera jsem ji mela na transferu, myslim, ze ma na sobe nejakou takovou aplikaci jako zirafa nebo hroch nebo medved, jen sem zapomnela, ze ma dlouhy rukav 🙄 tak jsem to před transferem rolovala, pre meli na pokoji desny vedro 😀

lentikalena
25. zář 2014

@zluva já jsem udělala kuř.polévku a řízek s bram.kaší.A jdu odpočívat pak umeji nádobí.Na žehlení se vykašli to ti neuteče 😀

evcann
25. zář 2014

@kapr ahááá hm tak nic no 🙂, tak pred nama je další měsíc a uvidíme, ty brdo já chci vánoční dárek :D

dashi
25. zář 2014

@bibianca tak já to měla v CAR docela rychlý, začátek srpna 1. konzultace, zač. září 2., tak jsem řekla DR., že bych chtěla už stimulovat (výsledky ok), tak jsem hned vyfasovala léky a čekala na MS 😉 . POdle mě čím dřív, tím líp, aspoň se něco děje a nemusíš pořád nad něčím dumat 😉

zluva
25. zář 2014

@lentikalena no prave, ale pomalu nemame co nosit 😝

lentikalena
25. zář 2014

@zluva Tak to potom žádné lenošení a šuk k žehličce. 😀

dashi
25. zář 2014

@zluva tak to já taky nejradši tričko, čím víc vytahaný tím líp 😅 já jsem v tomhe hrozná, pořád si říkám kup si nějaký pěkný pyžamo a pak vše sháním na poseldní chvíli 😉 . Já jednou šla i na transfer v tričku policie, dal mi ho můj dobrý kamarád pro štěstí, Dr. se chytnul a vtip za vtipem , celej personál se tlemil 😅 No bylo to takový odlehčený 🙂

zluva
25. zář 2014

@dashi ja myslim, ze kdyz v tom tricku nejsou diry apod, tak je to jedno 😉
My jsme tam vcera taky laskovali s dr. a embryologem, byli docela vtipni, tak jsem se pridala a jak rikas, ta atmosfera byla takova odlehcena, nakonec vtipkovala i sestra. Nakazala jsem jim, ze potrebujeme brachu, protoze nase mala si pod stromecek preje jedine brasku 😀

zluva
25. zář 2014

No a ted uz je to na nasem blastocystovym Maxikovi! Premlouvam ho, at to da, ze se na nej tesime... 😉 Chlapi jsou prece jen vetsi babovky nez my zensky...

dashi
25. zář 2014

@zluva jj, no jsem na to zítra zvědá kolik se nás sejde a tak, no ani nemám moc nervy, ostatně vím do čeho jdu a budu docela ráda, že už mi je odsajou 😉 jj, to by bylo dobrý pane Dr. chtěla bych holčičku a příště kluka 🙂 😉 . Já bych brala holčičku u nás jsou samý klucí 😉

zluva
25. zář 2014

@dashi mne to je sumafuk, jednu holcicku uz mam a klidne bych brala druhou. Holky drzej s mamkou 🙂 U nas jsou to souboje nas dvou proti tatkovi.. Ale kdyz to bude ten chlapecek, tak bude mit mala radost, ze se ji to splnilo. 😎 Hlavne aby to neco vubec bylo.

dashi
25. zář 2014

@zluva neboj určitě to vyjde, hlavně odpočívat, teda v rámci možností 😉

catchulinecka
25. zář 2014

Ahojte holky 🙂 vsechny moc zdravim, uz jsem se dlouho neozvala, jen jsem poctive cetla 😉 zitra me take ceka OPU @dashi , tak ti moc drzim pesti pro stesti! At to mame rychle za sebou s co nejlepsim vysledkem 😎 Jinak ja bych to v praci neprozradila ani za nic, takze tajim a stale neco vymyslim...zitra jdu napriklad proste k doktorovi a mela bych se vratit, tak uvidim, jak mi po te narkoze bude 😕

zluva
25. zář 2014

@dashi no pred chvili jsem zavedla utros tak jeste ctvrt hodky a dam se do toho zehleni..

zluva
25. zář 2014

@catchulinecka drzim pesti at ti to dobre dopadne.
a co v praci delas? administrativa?

catchulinecka
25. zář 2014

@zluva moc diky!!! Tobe taky!!! Uz brzy // 😉 a jinak ano, u pc, ale zitra by mel byt i klidem, sef ma dovcu, tak prave pokud mozno nechci plytvat dovcu, chci si vzit az pristi tyden po transferu, pokud to dobre dopadne...

dashi
25. zář 2014

@catchulinecka jj, taky držím palce ať Ti to dobře dopadne, fíha tak to bych po OPU asi nedala jít do práce 😉 Do jaký CAR chodíš? No my přestavujeme barák, takže zítra jsou to topenáři 😅

dashi
25. zář 2014

holky tak co se mi před chvilkou nestalo, jdu si pro něco do auta a slyším mňoukání, tak si říkám kotě někde na stromě a nemůže slézt....no přijdu blíž k auto a ono to mňoukání vylézá z mého auta, otevřu motor a tam schvoaná asi tak 2 měsíční kotě 😅 Takže až přijedou kolegové na firmu, bude zachraňovací akce, pokud nevyleze 😨

zluva
25. zář 2014

Je, to je hezky 🙂tak si ho nechte jako maskota firmy 😉

dashi
25. zář 2014

@zluva jj, možná tu zůstane, možná si ho někdo vezme domů 😉 🙂 no já, že chudinka mohlo dopadnou jinak nastartovat to auto, nevím nevím 😅

zluva
25. zář 2014

@dashi no to by asi bylo i peceny 😀

kapr
25. zář 2014

@evcann to já též 🙂 bylo by to jako s Kubou 🙂

kapr
25. zář 2014

@zluva no to u nás se 4letým též ne 😉 😀

zluva
25. zář 2014

@kapr no nasi male bude 5 az v rijnu...ale uz pisu 5ti leta 🙂

kapr
25. zář 2014

@zluva a nasemu bylo 4 v cervenci a porád píši 4 letým 🙂