IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

evcann
7. lis 2014

@zofielinda presne tak, tohle IVF a vse okolo je jeden velky obchod :( už jen ty ceny za vykony, nemyslim si, ze nejake procerudury jsou tak desne slozite a nebo zabiraji mnoho casu, ze za to chteji tisice, ale nic jineho neam nezbyva. Aha, to je mrcha ta pojistovna, co by jim to udelalo kdyz je to o fous co? myslim, ze by meli resit daleko dulezitejsi veci

donia
7. lis 2014

@zofielinda predpokladam, ze nejsi u VZP, protoze ta jedina to plati az do 40 nar. (resp. den pred)
Kamaradce to take vychazelo o fous, se stimulaci to vyslo jeste pred, ale musela si o nekolik dni pichat injekce na stimulaci navic, aby bylo co odebrat a dr. ji sam rikal, ze to nejak udelaji, aby jako ze den D byl ten pred narozeninama. Opravdu to mela asi o 2-3 dny ze by se nevesla.

lipanek2
7. lis 2014

Ahoj, tak hlásím, že jsem si udělala dva mamatesty10 a je to tedy 7. den od KET a jsou tam stíny. Tak uvidíme. Počkám, a po víkendu zkusím znovu, jestli zesílí.

lipanek2
7. lis 2014
zofielinda
7. lis 2014

@lipanek2 Super

lipanek2
7. lis 2014

@zofielinda no zatím tomu moc nevěřím, čárky jsou sotva viditelné...Ale asi je stejně brzy na nějaké závěry. Moudřejší budu v příštím týdnu. Ve čtvrtek si dojedu na krev...

hanule80
7. lis 2014

@lipanek2 Ahojky, někdo na ty mamatesty nadává, ale mně nikdy neukázal falešně duchy. krásně ukazovaly jak mizí z těla pregnyl a pak začly dušíky k těhu... Jak píšeš, zas zkusit po víkendu a už by měly trochu sílit 😉

lipanek2
7. lis 2014

@hanule80 já pregnyl neměla, jsem po KETu...Uvidíme, kdyby tak bylo už o týden později 🙂

hanule80
7. lis 2014

@lipanek2 já vím to čekání je na budku...mně ted týden docela utekl rychle, v pondělí se těším na první utz a jsem strašně zvědavá jestli tam budou dva gest.váčky nebo jeden 🙂 no a pak budem čekat na srdíčka apak zase čekat na další kontroly...je to prostě maraton - běh na dlouhou trať 😀

kapr
7. lis 2014

@lipanek2 No tak já myslím, že to je krásný dušík 😵 takhle viditelného jsem ho neměla ani já 😉

holky máme srdíčko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 a už bylo vidět embrijko v bublince a měří 2,5mm kočička naše 😉

suzik161
7. lis 2014

@kapr super!!!! Moc gratuluji!!!! A držím palce dalšího boje 🙂

hanule80
7. lis 2014

@kapr Tak to je paráda, gratuluji moc a ať je vše nadále tak jak má a můžeš si těhu užívat jak se patří! 😉

kapr
7. lis 2014

Holky děkuji 🙂 věřím tomu, že to dotáhneme do konce🙂 Prostě to dáme 😉
Ikdyž dnes to v Caru bylo trochu smutné. jedna paní tam moc plakala 😒 bylo mi jí hrozně líto.....

kapr
7. lis 2014

@lipanek2 podívej se na mé první duchy, ani nejsou vidět. A 18.10. to byl 7. den od ET 😉

lipanek2
7. lis 2014

@kapr moc gratuluji a děkuji za podporu. A ještě jednou mi prosím řekni jak staré jsi měla vložené embryo? Já mám 5ti denní a minule jsem měla taky 5ti denní a 11.den byl test stejný jako tvůj z 6.11. 😉 A to byl ET 4.6.2011 a 4.7.2011 už jsem měla srdíčko 😉

lipanek2
7. lis 2014

Tak teď koukám na tabulky, že po prvním týdnu je hladina hcg v moči 0-5, takže ono to opravdu nemůže být ještě vidět pořádně 😉 Asi fakt nemá cenu testovat takhle brzy, ale kdo to má vydržet, že jo 🙂

kapr
7. lis 2014

@lipanek2 v klidu 🙂 hele 30.11. jsem měla v krvi HCG 2619 a podívej na čárku z testu 😉

kapr
7. lis 2014

@lipanek2 teda 30.10 😀

kapr
7. lis 2014

@lipanek2 já 2 denní 4 buňku 🙂 takže to odpovídá, že je duch slabší než tvůj 😉 Já bych to u tebe viděla fakt pozitivně 😉

kapr
7. lis 2014

@lipanek2 tak já mám asi blbé mamatesty? 😀 HCG jak blázen a čárka slabá? 🙂
No já myslím, že mít v 6+0 srdíčko je také dobré. Test netest 😵

lipanek2
7. lis 2014

@kapr fakt moc děkuju, podporu opravdu potřebuju 🙂 Ani jsem nevěděla, že se dává i 2denní? Myslela jsem, že nejméně 3denní? Super, že Ti to vyšlo!

kapr
7. lis 2014

@lipanek2 tak já jsem to už několikrát psala. Byla jsem na Nativu, tak tam není o čem špekulovat. Přirozený cyklus jedno vajucho. Prostě ho napíchli, počkali den jestli se začalo dělit a šup s ním zpět. 50:50. Další den nebo dny by nic nevyřešily.

evcann
7. lis 2014

@kapr no supeeeer, gratuluju. O ty pani mi to ani nerikej, ja tam jdu v pondeli, abych nedopadla stejne. Hele ale jako ty davky 400 se mnou teda delaji divy, ja z niceho nic mam takovou uzkost a brecim, jako sileny

kapr
7. lis 2014

@evcann No já to těžce nesla při prvním IVF. To jsem byla z těch hormonů tak na přesdržku, že to málem manžel nevydržel 😒

evcann
7. lis 2014

@kapr no vzdyt my taky, vcera jsme se pohadali, kvuli takovy kravine, ale ja byla fakt jak rikas na presdrzku, pak asi za hodinu jsem si rikala, ty jo to jsem prehnala a zacala jsem brecet, no a dneska rano nabeh zase, ale ustal to a jeste mi napsal milou zpravu, ty at uz se to povede a je to za mnou. Hodne vim o parech, ktery to neustoji.

kapr
7. lis 2014

@kapr jo jinak hele legrace🙂 Marika už mne chtěla předat gyn. Jenže ta rekonstruuje ordinaci. Tak jsem ji to hezky vysvětlila a nanominovala se na další UTZ za týden🙂 Jdu tedy až 18.11., ale ona se docela bavila 🙂 tak jsem na férovku říkala, že musí pro nás mít pochopení, že bychom nejraději kdyby existoval přístroj, který by monitoroval už od buňka všechno. 😀 Tak říkala tak jo, tak si to srdíčko jako za týden potvrdíme 😵 😀

kapr
7. lis 2014

@evcann No manžel dokonce předemnou tenkrát brečel. ☹ ale ustáli jsme to a dnes to bere s humorem 🙂
Ikdyž nic neberu. Tedy teď říká....už zase s tebou ty hormony mlátěj a směje se, dá mi pusu a řekne že nás miluje 😵

evcann
7. lis 2014

@kapr k ni ja chodim taky, ted uz jen k ni, rovnou me i objednava k sobe, je super, ja ji mam rada asi nejvic tam

kapr
7. lis 2014

@evcann tak já chodila pokaždé k někomu jinému, bylo mi to fuk. Teď to vyšlo na ní, protože jsem chtěla čas 8:20. No a ona sama si mne teď na další UTZ objednala. Jako mně to bylo jedno, ale když se tak snažila, tak jsem ji v tom nechala 😉

evcann
7. lis 2014

@kapr :D to me ne, mě jak tenkrát vynadala ta doktorka, že jsem jako nam nestačí jedno atd. jak jsem ti už psala a pak jak mi nerostl zadny folikul a jeden rikal to a druhy to tak pak jsem narazila na ni a uzasne mi pomohla, takze uz jen k ni 🙂, navic jsem pri pro ni vyzva :D