IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

lipanek2
12. lis 2014

@kapr ten dnešní je 12.den

kapr
12. lis 2014

@lipanek2 no tak to je moc kraaaaasna carka 😉

lipanek2
12. lis 2014

@kapr já teda měla 5denní, ale myslím, že to snad odpovídá...Ani to dnešní nebylo z první ranní moči, ale až z druhé 😉

kapr
12. lis 2014

@lipanek2 ja myslim,ze odpovida 😉

hanule80
12. lis 2014

Ahojky holky, jdu taky něco málo napsat, já dnes dospávala noc, měla jsem se synem výjezd o půlnoci na pohotovost na ušní, dnes kontrola dopol. na ORL, tak mám dost, jsem si po obědě musela trošku schrupnout 🙂

@evcann já se v den OPU taky bála, že nic necítím a že folíky popraskaly, ale bylo to jen tím, že rádno a dopol je bříško odpočnuté a nebolí, ale k večeru je pak vždycky cítit víc. stačilo mi seběhnout pár schodů nebo si dosednout na židli a hned jsem věděla, že je vše ok 😀

hanule80
12. lis 2014

@lipanek2 no u tebe je to jasné, žádné pochyby 😉

hanule80
12. lis 2014

@kapr ty se máš v úterý na utz, já až v pondělí 24.11. už aby to bylo a bylo jasné, jestli naskočí 1 nebo 2 srdíčka, už to chci vědět a chci a chci 😀

evcann
12. lis 2014

@kapr no ani mi nemluv, pořad mě tak nic neboli ani když zatáhnu břicho, tak si umiš představit nad čím vším přemýšlím, opravdu si připadám jak magor :( já chci kvokááááát 😀

evcann
12. lis 2014

@hanule80 jééé to jsi mě uklidnila, ale je divný, že včera bolelo dost a dneska nic, ale díky, že jsi napsala, hned jsem klidnější

hanule80
12. lis 2014

@evcann třeba si dnes víc odpočívala nebo nedělala nic namahavého a vaječníky jsou taky v klidu a třeba vždy po kontrole utz mi pak bolely taky víc, jak se tam dr.š´toural, tak mi je vždy rozbouřil 😀 Každopádně držíme palce!

kapr
12. lis 2014

@evcann myslim,ze na dnesni klidnejsi den budes vzpominat 🙂

lipanek2
12. lis 2014

@evcann mě taky nebolelo břicho tenkrát, až po OPU. Hrozil mi hyperstimulák. Musela jsem pít 4 litry denně a jíst hodně bílkovin. Měla jsem asi 20 vajíček, z toho 18 použitelných.
@hanule80 @kapr děkuju Vám za podporu. jestli bude dobré Hcg, tak jdu na ultrazvuk až první týden v prosinci, to bude hrozná doba ☹

kapr
12. lis 2014

@hanule80 tak ja uz mela srdicko v patek, uz mne chteli predavat na gyn, ale pekne jsem se jim tam nanominovala na jeste jeden utz 🙂 proste jsem dr narovinu rekla,ze do dalsi kontroly by bylo tak dlouho, ze to psych. Nedam 🙂 ze vi,ze nic nevykoukame,ale ze nas to uklidnuje,kdyz vime,ze se vse vyviji jak ma. Na to mne dr. Zeptala a kdy ze chci znovu jit,at si reknu. Tak jsem rekla, zase za tyden 😀 tak se zasmala a rekla, ze si to tedy jeste za tyden potvrdime,ze je vse ok.

kapr
12. lis 2014

@lipanek2 tak rekni, ze chces za tyden 😉 mela by tam byt dutinka 😉

lipanek2
12. lis 2014

@kapr já nevím, to by mi asi bylo blbé. Navíc k MUDr. vůbec nejdu, jen na tu krev. Já jsem v prvním těhotenství byla taky tak nervozní, že jsem tam volala jestli můžu přijít ještě jednou na krev, tak mi řekli, že je to zbytečné, že to Hcg je krásné. A pak jsem dostala opary, tak jsem šla ke svému gyndaři týden předtím, než jsem měla jít do CAR a bylo srdíčko. Vlastně už jsem to psala. 4.6. byl transfer a 4.7. srdíčko...

kapr
12. lis 2014

@lipanek2 tak na to uz ja kaslu, jestli je to blbe nebo ne. Ja ted sla13. Den na krev a ikdyz jsem mela pry krasnou hodnotu a dalsi krev je jedo, poprosila jsem sestricku, jestli bych mohla prijit jeste jednou, ze potrebuji vedet a ujistit se. Ze mi to mooooc pomuze psychycky. Tak se zasmala a rekla ze klidne 🙂

evcann
12. lis 2014

@lipanek2 hyperstimulaku se bojim taky, tenkrat jsem mela 40 foliku a 28 vajicek a mela jsem nabeh, ale jen slabej, ted uz radeji piju ode dneska mleko a vic piju, preventivne 🙂

kapr
12. lis 2014

@evcann a slepicky piji mleko??? 😲 😀

evcann
12. lis 2014

@kapr jo, slepicky jsou sikovne, pijou mlicko kvuli bilkovinám 🙂

kapr
12. lis 2014

@evcann tak to mi nikdo nikdy neporadil 🙂

evcann
12. lis 2014

@kapr joooo bilkoviny jsou na hyperstimulak a hodne pit pit pit

zofielinda
12. lis 2014

No já měla poprvé 3 vajíčka a ISCI bylo podle nich zbytečný, když máme super spermio a oplodnilo se jen jedno. Podruhý 6 vajíček, ISCI i PISCI a oplodnilo se jich 6.

lipanek2
12. lis 2014

@evcann já jedla hlavně pribiňáky. A přesně hodně hodně pít, aby se z těla vyplavily hormony...
@kapr tak na tu krev bych si asi znova neřekla, nebydlím přímo v Praze a teď s malým by to bylo složité, ale možná někdy v mezi termínu ještě na ultrazvuk poprosím 😀

evcann
12. lis 2014

@lipanek2 no vidíš jogurt jsem moc nechtěla, ale pribibak i sním 🙂.

Tak ovitrel pichnuty, at uz je paaaaatek

donia
12. lis 2014

@evcann to jsi sikovna, ja bych asi tu odvahu nemela si sama neco pichnout. Jako injekce mi nevadi,ale sama sobe, no nevim.. I posledne mi Pregnyl radeji pichla segra.

evcann
12. lis 2014

@donia me to píchat partner, jenže minule z gonalu on je z toho vždycky nervni začal ve zmatků mackat dřív než bylo zapuchnuto, takže dávka v cudu. Takže jsem tuhle nechtěla riskovat a raději sama 🙂. Co ty jak jsi na tom?

lipanek2
12. lis 2014

@evcann v pribiňákách je mnohem více bílkovin než v jogurtu. Co jsem teda četla na obalech vždy. Asi jsou nejlepší tvaroh atd.
Mně taky píchal injekce manžel, sama bych to nezvládla.

kapr
12. lis 2014

@evcann ti vyfotim bricho. Picham si denne frsxeparin. Bricho sama modrina. Uz jsem si zvykla...

evcann
12. lis 2014

@kapr na to se da zvyknout, jen to pro me je pohodlnější když to pícha chlap, ale jak jsem psala důležitý si raději pichnu sama

kapr
12. lis 2014

@evcann jsme propojeny. Dnes mi neni spatne, uklizim a chytam nerva 😀