IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

evcann
14. lis 2014

@donia chapu taky v to doufám a ty jdeš kdy?

donia
14. lis 2014

@evcann ve stredu jdu na kontrolni utz, takze az dr. uvidi jak reaguji na stimulaci

hanule80
14. lis 2014

@lipanek2 týjo to je hodnota, když si vezmu, že já měla 15.den od ET 1428j a mám bublinky dvě... možná, že u těch blastocyst to hcg naskakuje dříve... Držím palce, to jdeš docela dlouho na kontrolu...

evcann
15. lis 2014

@donia
@lipanek2
@kapr
@gasha
@zofielinda tak pozitivní nalada uz mě opouští, z 18 vajicek je jen 7 oplodnených, přijde mi to dost malo :(

donia
15. lis 2014

@evcann ja tomu asi trosku nerozumim, psala jsi, ze jsi ISCI nechala na 10 vajicek, tak jsem myslela, ze alespon tech 10 je po jistote oplodnenych. A ono to tak neni?

evcann
15. lis 2014

@donia no neni to, ze tam pichnou spermii nezarucuje uspech, ze to se bude vyvijet, to uz pak musi bojovat sami, njn snad mi tam nejaky bojovnik zbyde :(

donia
15. lis 2014

@evcann neboj, ja myslim, ze je to furt pekne. Nam kdyz vysvetlovala IVF rikala, ze je bezne, ze jich je tak ca. 8 odebranych (jestli to rovnou vztahovala na nas vek to nevim). Coz tys mela o hodne vice a ted holt cekat kolik jich to vybojuje. Kdy tam zase mas volat?

lejla29
15. lis 2014

@evcann Já měla vždy oplodněno 5-7 vajíček, naposeldy dokonce jen 4 a vždy mi zůstala dvě embrya k transferu. Mám z 2.IVF holčičku a teď z 5.IVF čekám dvojčátka. Tak se nestresuj. Sedum je krásné číslo.

evcann
15. lis 2014

@donia no ja jsem si rikala, ze vzhledem k veku nemuzu uz cekat to co driv, mam volat v pondeli rano, transfer pry bud pondeli nebo streda

@lejla29 dekuji za podporu, dodalo mi to nadeji, ja vim, ze to neni jeste ztracene, ale preci jen je to teprve druhy den tak si rikam, abych jim neodpadlo a vubec neco zbydlo, ale vim, ze s tim nic neudelam

kapr
15. lis 2014

@evcann co plasis? Jsi pani namlsana 🙂 mas jich hodne ty trdylko. Tolik jsem druhy den v zivote nemela 😉 bude to dobre. Ja s tebou pocitam 😉

zofielinda
15. lis 2014

@evcann neboj, sedmička je šťastné číslo. Stejně je to i hodně o práci embryologů.
Držím ať vydrží a krásně se vyvíjejí. Hmm až středa, dlouho. Ale nějak bych chtěla transferovat blastocystu, hodně jsem četla o tom na Heliosu, že pokud je PK, tak jen blastocystu.

evcann
15. lis 2014

@kapr no prave nemuzu te zklamat 🙂 prave asi jsem namylsana, hezky jsi to napsala 🙂 staci mi jeden sikovnej bojovnicek co se udrzi

@zofielinda to si taky myslim, ze i jejich cast prace tam na nich je, ja minule taky mela po PK blastocystu

gasha
15. lis 2014

@evcann Neblazni, 7 je hezké číslo. I kdyby zbylo jen 1 a uchytilo se, tak to prece stačí, ne? Jestli jich máš ted 7, tak ti zbude i na mražení. Musíš na to koukat optimisticky a ono to dopadne! Držím palce!

gasha
15. lis 2014

@zofielinda Jak dopadla větší kontrola?

zofielinda
15. lis 2014

@gasha zatím dobře na každé straně tak 5 až 6. Zase jdu v úterý

evcann
15. lis 2014

@zofielinda hezky 🙂

gasha
15. lis 2014

@zofielinda Tak to je super. A stíháš to?

evcann
15. lis 2014

@gasha ja vím, ze ztracené to neni asi jsem opravdu namlsana co bylo u 2ivf. Doufám, ze se budou držet s zbyde alespoň jedno na zamrazeni. Chtěla bych ted transferovat dvě.

kapr
15. lis 2014

@evcann proste ses rozhodla, ze budes zasobovat nas car tvyma mrazackama 🙂 nekdo tam nema nic a nekdo jich tam bude mit hnedle nekolik 😉

zofielinda
15. lis 2014

@evcann to jsi odvážná 2

evcann
15. lis 2014

@kapr no kez by :D

@zofielinda když ja si furt rikam, tenkrát byli taky dvě blastocysty a udržel se jen jeden tak proto asi 🙂

zofielinda
15. lis 2014

@evcann a na dvojčata si připravená? A bacha, u nás v car ze 2 teď čekají trojčata.

kapr
15. lis 2014

A ja myslim,ze je to osud 🙂 😲

gasha
15. lis 2014

@evcann To jsi dobrá, já bych do 2 nešla. K těm mým 2 ďáblíkům bych se z dvojčat definitivně zbláznila. Navíc starší dcera je trochu specifická. Takže my rozhodně jdeme vždy jen pro 1 😉

gasha
15. lis 2014

@zofielinda Teda 3 to musí být hukot!

evcann
16. lis 2014

@zofielinda ale tak jako jasne, ze bych radeji jedno, ale zase se mi nechce riskovat, ze treba vubec nic 🙂, to zamrazeni u me nikdy nemelo zadny uspech, jako z prviho ivf. Ttojcata to jo teda, to musi být masakr 🙂

@gasha tak klukovi už je 7 a je hodnej takze s nim uz je to v pohode

ale teda holky muzu vam rict bolest je to silena, ja dneska ani nemuzu pomalu chodit jak to boli, je to horsi jak vcera, to jsem driv nemela :/

zofielinda
16. lis 2014

Včera jsme byli v Malvíkovi a krásně věci pro mimčo a ty kočáry...
Kupovala jsem 2 nové autosedačky. Jen tedy nevím co s těmi stávajícími.
Mám Maxi Cosi Tobi, ale ta z mýho auta je úplně jak nová. Jenže nevím zda druhé bude a místo na skladování taky nemám.

zofielinda
16. lis 2014

@evcann dej vědět jak dneska

evcann
16. lis 2014

@zofielinda ty uz kupujes autosedačky ??
Ty jo jindy víkend utíká a ted se urcite nedělá potahne, jsem fakt zvedava co mi zitra řeknou

kapr
16. lis 2014

@evcann jo holka take to s pribyvajicim vekem hure nesu 😉