IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

evcann
13. pro 2014

@78marcela
@kapr
Fakt holku jo? Je teda fakt, ze si myslim taky, ze to bude holka uz jen proto, ze chlap se klepe na kluka :D Marci třeba to zrovna ted vyjde. Myslíš, ze ne a ono zrovna jo, jako u me 🙂

kapr
13. pro 2014

@78marcela ty ja ti dam kluka 🙂

kapr
13. pro 2014

@evcann @78marcela
No globalne mne obe s tim syckovanim sejrite.
Ja kdyz jsem citila, ze to nevyjde, tak jsem do toho uz pak nesla. A vyplatilo se. Proste byly veci, ktere jsem jeste musela udelat.pravdu ale najdete jen hluboko v sobe.

78marcela
13. pro 2014

@kapr no však uvidíš🙂
@evcann no mě to tak přijde. Ale jak říkám, nejsem žádný senzibil, takže to že jsem to uhodla v práci kolegynim, beru jako náhodu.

Dnes se mi zdálo, že jsem měla na testu dvě čárky, krásný, stejně silný desátý den. Což je nemožné, že jo, mít stejně silné čárky desátý den. Takže pokud to je skryté poselství, tak nevím, co si vybrat, pozitivum že dvě čárky budou, nebo negativum, že jsou dvě čárky nemožné?
Každopádně jsem si před hodinou v lékárně koupila tři krabičky testů. Mají akci, dva a jeden zdarma. V dr.max.

kapr
13. pro 2014

@78marcela sen je dobre znameni 😉

kapr
13. pro 2014

@78marcela kdyz jsi uz zacala, poloz se do toho. Vynech obavy. Tes se a predstavuj si to. O miminku nerozhodnes. Nemuzes ovlivnit nekoho druheho, ale muzes ho k sobe lakat
kdo by chtel k vystresle matce? 🙂

78marcela
13. pro 2014

@kapr no já asi cítím že vyjde sedmý pokus. Takže po tomto neúspěšným ještě pojedeme na dovolenou v květnu někam daleko a v červnu odstátnícuji a pak si půjdu pro miminko. A bude to. A rovnou tři.

78marcela
13. pro 2014

@kapr když já začala už před pěti lety. To byly tři pokusy. Pak pauza a teď zase tři pokusy. Od února v tom ležím🙂

suzik161
13. pro 2014

@78marcela a proč by to nešlo?????? Byli by to dvojčata 🙂 🙂

catchulinecka
13. pro 2014

@78marcela čágo bélo holky, tady člověk jeden není a jak se to tu rozjíždí pěkně 🙂 Každopádně Marcel, teď ti vyjdou dvojčata no a pak si řekneš, že tam přece ty mrazáky nenecháš, že ještě sourozence pro dvojčata a budou to trojčata a ve finále budeš mít nejvíc dětí z nás 😀

78marcela
13. pro 2014

To bych asi byla i nejdřív z vás na psychine u Chocholouska🙂
ja nemám od doktorky doporučené dvojčata, i když mi vždy dvě zavádí, ale vzhledem k dosavadním úspěchům budu vděčná, že budu mít aspoň jedno.

dashi
15. pro 2014

@78marcela ahoj holka, budu na tebe myslet, tak hlavně, že se něco děje 😉 Holky jinak já vůbec nestíhám, natož chodit na koníka ☹

evcann
16. pro 2014

@78marcela ahojky, uz se to blizi vid? kdy se vubec rozmrazuje? ale kdyz to jsou blasty tak asi ve ctvrtek az vid?

evcann
16. pro 2014

@zofielinda tak co? co plánuješ ted? vybrala jsi si to jiné centrum?

zofielinda
16. pro 2014

@evcann do gennetu archa mě neobjednají. Tak zvažuji Gennet Letná nebo Cube
Nechodíte některá do Gennet Letná?

donia
16. pro 2014

@zofielinda na Letnou chodim ja. Na prvni konzultaci jsme cekali 3 mesice, pak uz to jde rychle.

zofielinda
16. pro 2014

@donia ke komu chodíš?

evcann
17. pro 2014

@zofielinda proc te do archy neobjednají? Jinak do Genetu na Letne chodi kamoska a nevim jeslti je to jejich nebo jeji vina, ale na vsechno hrozne dlouho cekaji, zbytecne. U nás treba na spermio a muze chlap kdykoliv a zenska na krev taky a tam se museli objednavat na spermio i krev.

zofielinda
17. pro 2014

@evcann Archa jen pro zahraniční klientelu a dárcovský program
A Cube teď v diskuzích taky nic moc.

evcann
17. pro 2014

@zofielinda aha, tak to jsem ani nevedela

donia
17. pro 2014

@zofielinda chodim k Langerovy. Ale Gennet jako takovy si hodne chvali, ja jsem take rada, ze chodime tam. Bylo mi jedno ke komu, ale vysla na nas ona. Shodou okolnosti k nich chodila i kamaradka, byl to uz jejich treti CAR a jedine tady se jim vzdy neco chytlo, v ostatnich vsechny pokusy bez uspechu.

evcann
17. pro 2014

@donia Langerová je super, dřív delala v Iscaru a mám od ní kluka 🙂, mela jsem ji nejradeji

nukyna
17. pro 2014

Ahoj dámy... Jestli se můžu přidat tak Ja chodila do ISCARU a byla jsem tam spokojena. Aby ne když tři měsíce po prvnu konzultaci jsem návštěvy ukončila s tím že hned po první IUI čekám hned dvojčata 😀

donia
17. pro 2014

@evcann shodly jsme se s kamaradkou, ze je takova odmerena, ale odborne urcite vi a zna.

evcann
17. pro 2014

@donia fakt jo? ja ji pamatuju jeste jako svobodnou a byla hrozne mila a ochotna, ale musí to byt ona, jmeno souhlasí a i ma v zivotopise napsano, ze dríve byla v Iscaru. Zrovna planovala mimco a sla na materskou hned po me 🙂

donia
17. pro 2014

@evcann jo, na nastence za sebou ma fotku ditete, tak to by vychazelo. Je takova, no jak rikam, odmerena. Treba se casem zmenila, to vis, leta praxe cloveka taky proberou a bere spoustu veci jinak, nebo spis kouka na ne jinak.

zofielinda
17. pro 2014

@evcann dávají po IVF atb?

evcann
17. pro 2014

@zofielinda nedavají, jako po transferu nebo co myslis?

evcann
17. pro 2014

@donia jooo to je taky mozny, tenkrat zacinala a preci jen je to 10 let tak to otupí, se ji ani nedivim, ale uz tenkrat tomu hodne rozumela, takze jste v dobrych rukach 🙂

zofielinda
17. pro 2014

@evcann ano po transferu