IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

kapr
14. říj 2014

@nikaa666 já jsem také unavená, celý víkend jsem prospala. A ještě k tomu jsem nachcípnutá. Rýma jak blázen. Hudbu poslouchám 🙂
Jinak já ženy nevím, včera jsem byla dost rozhozená. Bolely mne vaječníky tak jako vždy 18 DC před menses, tak propadám trochu myšlence, že tam mimís už není. Rozhodla jsem se to vypustit z hlavy a přestat na to myslet. Stejně s tím nic neudělám. Buď to dostanu, nebo ne. 😒 Prostě jsem se nastartovala do běžného životního procesu.

donia
14. říj 2014

@kapr Tos udelala dobre, i kdyz je to tezke, to verim. Drzim palce, at to vyjde a kdyby preci jen ne, tak silne nervy.

kapr
14. říj 2014

@donia děkuji🙂 Nic jiného mi nezbývá. Udělali jsme pro to maximum. Víc se nedalo. A jestli to teď nebyl ten správný čas, tak mimino nebude ikdybychom se přetrhli. Zato až bude ten správný čas tak přijde a ono se to už samo zařídí 😉

donia
14. říj 2014

@kapr Jo, presne to mi rika manzel - vse ma svuj cas a vsechno se deje z nejakeho duvodu. Take ze neco musi skoncit, aby neco hezciho mohlo zacit.

kapr
14. říj 2014

@donia tak to ti říká správně 🙂 sice trochu nesouhlasím s tím, že se nutně musí něco skončit, ale určitě souhlas s tím, že všechno se děje z nějakého důvodu. 😉

donia
14. říj 2014

@kapr on se me tim snazil podporit, kdyz jsem byla na revizi, ze jedno miminko muselo odejit, aby udelalo misto dvema 😀

kapr
14. říj 2014

@donia tak to je jasné 😀 mě odešly 2 po sobě, aby udělaly prostor pro raracha 🙂 Teď už je nám hej, že 🙂 ale v tu chvíli mi do skoku moc nebylo. A kamarádka "čarodějnice" mi tenkrát říkala, prosím tě nebul, do roka a do dne tu máš kluka jak vyšitého 😉 a já: no to asi ztuha, to bych musela hned otěhotnět. No a stalo se 😀 stejně tak vím, že ta holka už by tu měla sakra někde být, už mám tolik zpráv ze života.....tak jen nevím co ještě musím udělat 😉

suzik161
14. říj 2014

@lentikalena Jj, zítra ti budu drzet palce, aby to bylo dobré!!!🙂

lentikalena
14. říj 2014

@suzik161 Tak to jsi moc hodná,už ted začínam bejt nervozní.To víš docela se bojím,aby mi neřekl něco špatného. 😉 Zítra napíšu jak jsem dopadla.

delinkka
14. říj 2014

Ja chodim do caru v Olomouci.je to nase prvni ivf a tak jsou obavy a nervozita. Ale to vam nemusím urcite vysvětlovat 🙂 no me rekli ze kdyz jsem si zaplatila prodlouženou kultivaci tak et bude v sobotu.tudiz pátý den od opu. Tak snad se uz uvidí ktere embryjka jsou vhodna.

kapr
14. říj 2014

@lentilkalena a jak že ty to máš, Já už se v tom trochu ztrácím 🙂 jdeš na ultrazvuk?

lentikalena
14. říj 2014

@kapr Ahoj jj zítra jdu na utrazvuk.Tak se docela bojím.Min.týden nám řekl,že se nám to povedlo a čekám mimiska a zítra utc.Tak se bojím,aby to bylo všechno v pohodě 😉

suzik161
15. říj 2014

@lentikalena tfuj, tfuj!!!

lentikalena
15. říj 2014

@suzik161 Díky,Díky!!!

kapr
15. říj 2014

@lentilkalena tak držím palečky, určitě to bude OK 😉

hanule80
15. říj 2014

Hezký den všem 🙂
Napřed všem držím palečky a přeji hodně moc štěstí a úspěchů ve snažení 😉 Mohu se k Vám přidat? Právě procházím stimulací na IVF s minimální stimulací jako samoplátce, tedy vlastně mám dostimulováno a zítra jedu na OPU, a tak nějak hledám zpřízněné duše, které tím právě ted procházejí. Je to psychicky i fyzicky náročné a tak popovídání je fajn, zkrácení toho dlouhého čekání se hodí 🙂

missym
15. říj 2014

Tak jsem dneska zase nedošla k výsledku. Po 14 dnech od ET jsem byla na krvi a hCG 247. Doktorka mi ani nedělala UTZ, že se jí ta hodnota zdá strašně nízká, že to vypadá na biochemické těhotenství. Že možnost, že by se mimčo zavrtalo později, je prý minimální. A raději nechce ani myslet na to, že by mohlo jít o mimoděložní. Takže nervy pokračují do pondělí, kdy jdu znovu na krev ☹ Já bych snad dneska snesla i výsledek negativní než tady tohle věčný čekání. Máme ještě tři mrazáčky, takže nic není ztraceno. Tohle byl náš první pokus, tak jsme to už od počátku brali, že to je 50 na 50.

kapr
15. říj 2014

@missym no přesně tuhle hodnotu jsem měla při prvním IVF a 14 dní od ET. nakonec se mimčo drželo do 10 tt ale bylo pořád pozadu. Nakonec to nedopadlo ☹
ale je dobře, že myslíš pozitivně 😉

delinkka
15. říj 2014

@hanule80 ahojky.tak to jsme na tom skoro stejne.ja byla na opu v pondeli a v sobotu me ceka et.dnes jsem volala jak to vypada a trochu me vydesilo ze mi zbyly jen tri embrya a do soboty daleko ☹

nikaa666
15. říj 2014

@delinkka Ahojky, vítej tu...já byla na ET taky 5.den po OPU a do té doby dorostly "prý" pěkné blastocyty. Myslím, že do toho 5tého dne už vydrží opravdu jen ty nej embrijka 😉

@kapr kdy testuješ? Věřím, že ta holčička je na cestě 😎 Mě řekla kartářka, že do tří let budu mít mimčo...a ono to v létě už tři roky bude ...takže má na čase mrňous, abych to teda stihla 😀

@hanule80 ahojek, jdeš poprvé? Teď to do ET poběží rychle...ale ten čas před testováním...brrrr. To se snažím zahánět prací a docela to utíká 😉 Držím palce

kapr
15. říj 2014

@nikaa666 no dnes jsem teprve 4tý den. Takže to asi nevydržím a udělám v sobotu. Ale já si myslím, že to asi neklaplo. pořád cítím ty vaječníky. Ale klidně se nechám příjemně překvapit. 😉 bohužel mám teď i jiné starosti. Manžel po operaci, já nachcípaná, syn plnou pusu aftů - božátko a dnes ráno jsem si všimla, že náš pejsek má velký zánět slzného kanálku. Takže jsme komplet. Myšlenky směrují zda jít se synem na zubní a se psem na veterinu 😒
a teď běžím na schůzky a už nebudu. Tak papa zítra a všechny pozdravuji a všem držím co mám 😉

missym
15. říj 2014

@kapr No, tak uvidíme. Do pondělí sice daleko, ale ono to uteče. A pak se rozhodne. Ono po těch dvou letech, kdy už se to konečně někam hnulo, se na to dívám o fous jinak. Je mi jasné, že když mi řeknou v pondělí, že teda nic, tak to na mě v některou chvilku dolehne. Ale mám před sebou ty tři bojovníčky, co tam na nás čekají, takže vím, že naděje je tu pořád.

hanule80
15. říj 2014

@nikaa666 nejdu poprvě, už máme za sebou 3 IVF cykly, z prvního pokusu máme 6,5letého uličníka a pak už jen neúspěšné snahy o sourozence. Proto teď už jen minimálka jako samoplátci. Ale ačkoliv je to minimální stimulace, tak reaguji dobře, na utz je 8 pěkných foliklů. Podbřišek začíná bolet, včera jsem píchala pregnyl, tak zas budu plašit, aby nedošlo k předčasné ovulaci...

hanule80
15. říj 2014

@missym tohle čekání je fakt hrozné...ale znám holčiny, které měly i nižší hodnotu hcg než máš ty a už jim dítka doma běhají 😉 ale uvidí se, jak do pondělí ta hodnota hcg stoupne...

missym
15. říj 2014

@hanule80 Já mám pocit, že v poslední době furt jen čekám 😀 Tak už by mi nevadilo, kdyby byl čekání konec. Tak pondělek snad už konečně rozhodne 🙂

hanule80
15. říj 2014

jj, je to o neustálém čekání od samého začátku, až dorazí MS, pak na den zahájení stimulky atd.no a když to klapne, tak pak čekání na porod 😀

suzik161
15. říj 2014

@missym ahoj, já jsemmela po 14ti dnech jen hCG 90 a bylo biocchemické. Ty máš pěknou hodnotu, to dopadne dobre, určitě!!!!

missym
15. říj 2014

@hanule80 Prostě je naším údělem neustále čekat 😀😀 😀
@suzik161 Uvidím. Doktorka vypadal docela přesvědčeně, že to nedopadne, ale kdo ví. Třeba jen nechtěla dělat naděje. Díky za podporu 😵

martiina_k
15. říj 2014

Holky, přidám se k vám do diskuze - včera jsem byla na KET.

@missym já být tebou, tak jdu na krev už v pátek. Pokud ti to klesne, tak budeš aspoň vědět, na čem jsi. Pokud stoupne, budete mít krásný víkend 😵

nikaa666
15. říj 2014

@kapr jooo když už, tak se sype všechno co....to jsem měla minulej měsíc....aspoň nemáš moc času přemejšlet nad vším a uteče ti to vše rychleji 😉

holky...co vám pomáhá na pálení žáhy? Nechci zobat žádné pilulky, ale nic krom mandlí mě nenapadá ☹