IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

kapr
31. říj 2014

tak holky "prosvětlení" měří 4,4 mm 😉 No, prý to naprosto odpovídá, ale trochu jsem čekala jasnější přesnou bublinku 😲 tak snad to bude v pořádku. Ještě mi vzali HCG, výsledky budou v pondělí. Takže tak. Závěr pro mne je, že je mimi tam kde má být 😉 další schůdeček

kapr
31. říj 2014

@delinkka gestační váček v 6tt to znamená 5+1 - 5+6 😉

kapr
31. říj 2014

@evcann no šup šup, pořád nic??????? 🙂

delinkka
31. říj 2014

@kapr jeee super.gratulace velika 🙂 ja snad do pondelka zesedivim 😖

kapr
31. říj 2014

tady je 😉

kapr
31. říj 2014

@delinkka no jsou to nervy. I pro mne. 😉 čekala jsem, že to bude lepší, ale snad to bude v pořádku. 😵 věřím jí 😉

evcann
31. říj 2014

@kapr no furt nic, uz me to vazne neba :/

kapr
31. říj 2014

@evcann ty vado....a kdy máš nejzašší termín?

evcann
31. říj 2014

@kapr no po vysazeni má přijit do několika dní, dnes je to druhý den, takže jako čas jeste tak nejak ma, ale ja uz jsem nedockava

kapr
31. říj 2014

@evcann tak to bude víkendovka 😉

evcann
31. říj 2014

@kapr ale kdybys videla jak se pozoruju, jeslti jako třeba už, pak zase, že mě boli bricho takže už by mohlo, no mazec, ale jsem taková natešená 🙂

delinkka
31. říj 2014

@kapr to je tak krásný. Ja uz chci taky tu malou fazolku na fotecce 🙂

kapr
31. říj 2014

@delinkka je to hezké. Snad to bude v pořádku. Já jsem zase vyplašená, že u synka to byla menší kulička a přesto lépe vidět....No každopádně nic nevymyslím ani nepřemyslím, uvidímk co pondělní výsledky HCG a je to na ní. 😉 Věřím jí 😵

kapr
31. říj 2014

@evcann tak to jsem na tebe zvědavá 🙂

hanule80
31. říj 2014

Holky řeším problém, jak zítra s utrogestanem, po zavedení vždy aspon půl hoďky ležím, ale zítra máme akci a tam si teda poležet nemůžu...myslíte. že to vadí, nevím kolik se toho stihne vstřebat nebo aby to vše nevyteklo ven... 😒

kapr
31. říj 2014

@hanule80 vůbec si s tím nelam hlavu a klidně ho polkni 😉 já ho polykám celou dobu 😉 a je to naprosto OK i se schválením doktora 🙂

zdenka35
31. říj 2014

Hezký patecni den 🙂 dnes jsem 9 po KET 🙂 mohli mezi vas 🙂

hanule80
31. říj 2014

@kapr a to se ti po něm nemotá hlava?

hanule80
31. říj 2014

@zdenka35 Ahojky 😉 já jsem 12.den po ET 🙂

zdenka35
31. říj 2014

@hanule80 Tak to budeš dřív vědět vysledek 🙂 mě dělali Ket v 18 dc a ten o víkendu mam termín Ms ☹

kapr
31. říj 2014

@hanule80 ani ne, ale chce se mi spát. Jenže pro mne lepší, než bojovat s tím jak se rozpouští 😉

hanule80
31. říj 2014

@zdenka35 tak to moc držm palce, budeš doma testovat? Kdy máš jít na krev? Mně čárka na testu sílí, tak uvidím co a jak bude, nechali jsme dát dvě 4 buněčné embryjka, tak jsem napnutá zda pak bude jedna bublinka nebo dvě 😉

hanule80
31. říj 2014

@kapr ale asi jo, asi ho zítra v poledne polknu...bude to jistější, bude děsný frmol a zmatek, tak aspoň budu v útlumu 😀

zdenka35
31. říj 2014

@hanule80 u nás v car máme dělat test doma a pokud bude pozitivní a nedostanu ms tak udělají krev a ultrazvuk.Ty už máš tedy po testu a je pozitivní? ☺omlouvám se pokud tu nejsem v obraze 🙂Já neměla embrya s Pk jen 3 denní a 6-8 bunecne jednicky 🙂, to samé loni a ne chytlo se ani jedno ☹tak mam ten strach, okr když mám o víkendu termín Ms, 14 dni u mě bude az ve středu, uvidim zda budu testovat dřív, pokud dřív nepřijde ms ☹to je krásný ze čárka ti sili 🙂a super že embrya jen 4 bunecne a takový bojovníci 🙂to je moc krásný 🙂

hanule80
31. říj 2014

no vidíš, tak to jsi je měla kvalitnější než já. Z 8 zbyly 2 a pomalejší ve vývoji, tak jsme 5denní PK ani nedělali a rovnou transferovali...Já testovala už po pár dnech po transferu, koukala jak mizí pregnyl a pak jak se rýsuje znovu, ale už bez pregnylu. // na testu ale neznamenují 100% úspěch, ta cesta bude ještě dlouhá, ted musíme krůček po krůčku a necháme se překvapit 🙂
Musíš bobískům věřit 😉

zdenka35
31. říj 2014

@hanule80 kvalitní ale to i loni a nepovedlo se ☹ a ty jsi mela tušení už když jsi vyhodila obed 🙂 Já se cítím úplného fit, zadne nevolnosti nic, jen někdy lehce pichne v podbřišku, nic vic 🙂

hanule80
31. říj 2014

@zdenka35 Nevolnosti taky nemám, to bylo jen jednou, spíš to bylo kombinací mastnýho jídla a bílé kávy 😀 spíš mívám pocit napnutého podbřišku, jakoby namoženého nebo jak to popsat, vždy při nějaké činnosti, úklidu, procházce apod. když si pak odpočinu tak to přejde. občas se mi motá hlava, ale to spíš ty léky...

rf6shkr
1. lis 2014

Ahoj děvčata jsem 19. den po KET, 13. den pozitivní test z krve hladina hcg přes 200....... včera jsem měla výtok a začala jsem mírně špinit...... dneska o5 a začalo mě bolet břicho jako před MS.... tak jsem z toho taková celá přešlá.... je sobota, takže v caru asi nikdo není...... stalo se to některé z Vás taky??? Nevím co by mohla být příčina a teda zatím to vypadá, že se rozjede MS......

lipanek2
1. lis 2014

Ahoj, včera jsem byla na KET. Bylo to pro mě dost těžké, protože jsme měli vitrifikací zamražené 4 embrya po dvou, což jsem se dozvěděla až před KET. Myslela jsem, že jsou po jednom. Nicméně jedno děťátko již máme z 1.IVF a tak jsem byla rozhodnutá, že chci zavést jen jedno. A embryolog i doktorka mi řekli, že jsou obě krásné a on se pořád nemohl rozhodnout, které vybrat. Nakonec tedy jedno vybral, ale byla bych radši, kdyby mě toho ušetřili...Bylo mi z toho dost úzko. Ve zprávě bylo uvedeno stadium Bl3aa a druhé Bl3ac. Co mi zaváděli po IVF bylo myslím Bl1aa, bohužel tomu označení nerozumím... Tak teď je dítě na víkend pryč a já polehávám, mlsám, čekám a přemýšlím 🙂

zofielinda
1. lis 2014

@rf6shkr Začni utrogestan polykat. A ležet.