IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

zofielinda
5. lis 2014

@delinkka tak jak?

evcann
5. lis 2014

delinkka nás napíná 🙂 všechny se ptáme a nic

hanule80
5. lis 2014

jj, taky pořád nakukuju 🙂

lentikalena
5. lis 2014

@suzik161 Moc děkuji vše dopadlo dobře srdíčko tlúče.Je to sice všechno na začátku můžou se nějaké komplikace naskytnout,ale jsem moc ráda a ten krásnej pocit ,když to vidíš.A teď držím holka palce moc tobě a neboj bude to všechno v pohodě moc na tebe myslím 😉 Ty tam jdeš kdy?

suzik161
5. lis 2014

@lentikalena no super!!!!!!!!!!!!! 🙂 jdu v úterý🙂 děkuji moc

lentikalena
5. lis 2014

@suzik161 Budu na tebe myslet a neboj se vše bude taky dobré.Musí!!!! 🙂

delinkka
5. lis 2014

Hcg klesá.je konec

donia
5. lis 2014

@delinkka to je mi moc lito ☹

lipanek2
5. lis 2014

@delinkka to mě mrzí ☹ Znamená to, že se embryo chytne, ale neudrží?
Já to u sebe taky vidím bledě ☹ s malým dítětem doma zrovna nejde mít klidový režim. Dneska úklid a pak jsem ještě tlačila kočár do dlouhého kopce. Sice se snažím ho nezvedat, ale klid taky nemám.

zofielinda
5. lis 2014

@delinkka mrzí mě to.

hanule80
5. lis 2014

@delinkka Ach jo ☹

evcann
5. lis 2014

@delinkka to je mi líto, vyjde další uvidíš 🙂

catchulinecka
5. lis 2014

@delinkka to je mi líto 😔

delinkka
5. lis 2014

Vam ostatnim preji lepsi výsledek a ja musim najit silu jit dal a pak se uvidí co dal

zofielinda
5. lis 2014

@delinkka taky sbírám sílu, zítra mám konzultaci

gasha
5. lis 2014

@delinkka To je mi líto, že to nevyšlo. Na druhou stranu je to dobrá zpráva, protože otěhotnět můžeš, i když to nedopadlo. Po takovém biochemickém těhotenství je prý šance ještě větší - tělo je prý na to připravené. Takže hlavu vzhůru, povede se to příště!!! 🙂

gasha
5. lis 2014

@zofielinda Tak ať konzultace dopadne co nejvíc k tvojí spokojenosti! 😉

zofielinda
5. lis 2014

@gasha Ani nevím, tlačí mě čas, za měsíc už nemůžu využít placené IVF

gasha
5. lis 2014

@zofielinda Tak to musíte zvládnout ještě tento měsíc 🙂

evcann
6. lis 2014

@zofielinda no určitě to se musí zvládnout, oni to v centru nějak vymyslí 🙂

kapr
6. lis 2014

@delinkka Je mi to líto a chápu, že budeš hledat sílu. Ale najdeš ji. Uvidíš!!! A určitě to dopadne. To jsem si 100% jistá. 😉

lipanek2
6. lis 2014

Holky prosím vás, v caru jsem dostala test a je tam napsané, že lze provádět už 5.-7. den po oplodnění. Myslíte, že bych ho mohla zítra z ranní moči zkusit? Ket byl 31.10.

missym
6. lis 2014

@delinkka Jej, to mě moc mrzí ☹ Tak přeji, aby bylo vše v pořádku, našla jsi tu potřebnou sílu a vrhli jste se do dalšího pokusu. Držím pěsti, aby to teď vyšlo 😵

kapr
6. lis 2014

@lipanek2 zítra jseš 7 den, to bych to testla. 😉 Já tedy testla 😀

lipanek2
6. lis 2014

@kapr koupím si dneska nějaké mamatesty a ten z CARu si nechám v záloze 🙂

hanule80
6. lis 2014

@lipanek2 mně se v tuto dobu objevila slaboulinká čárka,takový dušík, ale dobře viditelný 😀 ale stejně tak to může být ještě brzy, tak z toho nesmíš dělat hned žádné velké závěry 😉

kapr
6. lis 2014

@lipanek2 já mám takovou zkušenost, že 7 den jsem vždy dušíka měla. Ikdyž jsem ho tedy musela vykoukávat. To zase jako ano. Ale vlastně u blastocysty jsem ho viděla jasně a u 4ky vykoukávala, tak to odpovídá 😉

lipanek2
6. lis 2014

@hanule80 @kapr holky, tak já to nevydržela a udělala test. Celá nervózní, ruce se mi klepaly, srdce bušilo jak o závod, že jsem si ten test pochcala celý, včetně toho okénka 😅 Nicméně nejdřív se neobjevila ani jedna čárka a po cca 5ti minutách tam jsou teda dvě. Těhotenská je trošku slabší než kontrolní, ale je úplně normálně vidět, viděl by jí každej a nemusel si vykoukávat oči. Tak teď ale nevím, jestli tomu můžu věřit, když jsem to takhle podělala... 😀

kapr
6. lis 2014

@lipanek2 😀 ty jseš jelito 😀 😀 😀

kapr
6. lis 2014

@lipanek2 máš ještě nějaký test doma?🙂
Udělej si druhý a uvidíš🙂
Já myslím, že dobré 😀