IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

evcann
29. pro 2014

@78marcela ty jsi jeste nebyla? na krev odpoledne? jako do centra? tak ja uz cekam na vysledky a ty takhle napinas. Tak hlavně lepší duch než nic 🙂

evcann
29. pro 2014

já měla tohle ten 11 den http://mkczimg1.asmirasro.netdna-cdn.com/cOPEmU...
taky to jeste neni uplna carka

78marcela
29. pro 2014

@evcann ten tvůj odkaz není funkční, nejde mi to otevřít. Už jsem byla v nemocnici, ted čekám na výsledky.

evcann
29. pro 2014

@78marcela no mě přišel divnej, ale mě to šlo, tak tady https://www.modrykonik.cz/forum/asistovana-reprodukce/ivf-et-a-ket-v-zari-rijnu-2014/
tak to jo a kdy máš volat?

78marcela
29. pro 2014

@evcann tak takovou ji nemám ani náhodou. Sotva stín. Volat mám kolem druhé ale asi to zkusím dřív.

78marcela
29. pro 2014

@evcann tak mám hcg jen 30,6. To je málo.

evcann
29. pro 2014

@78marcela no to je malo, ale 14 den by to bylo pres 100 a to staci ne? Kapr to tak myslim mela 🙂 taky nejak pres 100

78marcela
29. pro 2014

@evcann já se obávám, že to do té stovky určitě nedám. Ty testy prostě nesílí, jsou furt stejný, takže to určitě neroste. Asi to je jenom to biochemický, a budu se modlit, aby to odešlo s ms, aby to nebylo ještě mimoděložní. Ach jo... já se prostě nedočkám nikdy.

78marcela
29. pro 2014

@evcann a mě ani nic není, nic mě nebolí...to jen ty první dny jsem cítila takový bolesti v podbřišku jako minule, když jsem byla těhotná, tak úplně stejný, to se pak ta čárka nějaká objevila. Jenže ted mě ani nic nebolí, občas sem tam trochu, ale minimálně, to předtím mě to bolelo skoro furt.

evcann
29. pro 2014

@78marcela tak bolesti zase nejsou ukazatel tehotenstvi, nekdy jsou nekdy nejsou, zkus projit nejaké diskuze kolik měly ženský třeba ten 11 den

78marcela
29. pro 2014

@evcann jojo, už koukám...myslím že jen jedné to vyšlo, ostatním ne. půjdu asi ve středu nebo v pátek ještě jednou na krev, pokud budou pořád duši na testech, ale spíš informativně, jaký je vývoj. At vím, co pak napsat doktorovi. Ale už jsem zlomila hůl. No jo no. Třeba v létě bude líp. Ten poslední sedmý pokus s třema embryjkama třeba bude ten pravý...

78marcela
29. pro 2014

@evcann a jdu plánovat dovolenou.

evcann
29. pro 2014

@78marcela to jo, tak das jeste kontrolni krev a uvidis, sance stale je, ale bohuzel ne moc vysoka, ale je 🙂. Tak si ted odpocines a v lete to urco uz vyjde, to preci musi uz konecne

hanule80
29. pro 2014

Ahojky, nakukuji, jak se Vám daří,
@78marcela tak uvidíš jak kontrolní náběr, to pak poví víc...takové ty nejistoty jestli jo nebo ne jsou nejhorší, ale držím palce, aby se to ještě vylepšilo a kdyžtak hlavu vuhůru na příště!

A co vy ostatní, nějak nestíhám dočítat zpět, snad se máte v rámci možností dobře...

Já mám zítra velký genetický utz, dnes jsem 12+2, prckové se mají k světu, můj dr. mi dnes udělal takový rychlý utz, tak to budou asi akrobati, mrskali sebou pěkně 🙂 Krvácení i špinění už úplně ustalo, přes dva týdny mám klid, tak snad to tak vydrží.

Opatrujte se všechny a do Nového roku jen to nej nej nejlepší!!! 😉

suzik161
31. pro 2014

@78marcela ahoj, tak jak, byla jsi na krvi?

78marcela
31. pro 2014

@suzik161 dneska jsem nebyla na krvi. Půjdu asi až v pátek.

suzik161
31. pro 2014

@78marcela tak budu moc držet palce a myslet na tebe!!!!! My jedeme v pátek do Budějovic, tak to budeme mít dobré obě! 🙂 co testy?

78marcela
31. pro 2014

@suzik161 tak držím pěsti a dej určitě vědět. Kdy budeš vědět výsledky?

suzik161
31. pro 2014

@78marcela měla bych to vědět hned, je to utz hlavně na prcka, jestli má vše co má mít 🙂 a doufám, že i na pohlaví 🙂

78marcela
31. pro 2014

@suzik161 a to není takový to, co se někam posílá daleko, stojí to těch ale 14000 a zkontroluje to všechny možné vady ?

suzik161
31. pro 2014

@78marcela něco takového, ale stojí to 1000kč. Kontrolují tím vady taky, ale přes ten utz, to jde zjistit na některých kostech taky. Sama moc nevím, ale měl by to být podrobný utz, kde nám na 99% řeknou, zda je to dobré 🙂

78marcela
31. pro 2014

@suzik161 aha. Tak to není vůbec tolik a taky bych do toho šla. Já totiž někde četla o něčem co stojí právě více a ma to nahradit odběr plodove vody, že je to bez rizika. Zkusím to pohledat, to co myslím já.

suzik161
31. pro 2014

@78marcela právě, že to není tolik, tak do toho jdeme, manžel ještě neviděl prcka naživo, tak jsem na něj zvědavá 🙂 je to Prenascan v Budějovicích

78marcela
31. pro 2014

@suzik161 no právě tohle je taky ono, našla jsem odkaz http://www.prenascan.eu/
jen nechápu, pokud po jedna o to stejně, jak to že to někde stojí tisíc a víš to ten den a někde to stojí tolik a výsledky jsou za dva týdny protože to kamsi posílají.

suzik161
31. pro 2014

@78marcela tak to nevím, volala jsem tam a že chci ten podrobný utz, sestra se ptala jestli mám žádanku, tak si mám připravit 1000kč, uvidíme v pátek budeme chytřejší 🙂

suzik161
31. pro 2014

@78marcela a já ji nemám, tak 1000kc

78marcela
31. pro 2014

@suzik161 tak to Jsem zvědavá. To by se vyplatilo se do těch budějovic zajet. Až to tedy někdy budu potřebovat, pokud vůbec.. Držím pěsti ať je vše ok a v pořádku. Máš nějaký tajný tip jestli je to holka nebo kluk?

suzik161
31. pro 2014

@78marcela všichni mi říkají, že holka, podle utz, ale nevím, začíná mi to být jedno 🙂 hlavně ať je to v pohodě! Už bych ani nemusela to pohlaví vědět, jen vědět že je ok. Až se sama sobě divím!
Marcel, krásný a pohodový nový rok. Příští rok bude šťastnější, věř mi!

78marcela
31. pro 2014

@suzik161 tak to Jsem zvědavá. Ale naprosto chápu, že je to úplně jedno. Mě už taky. Tak potom dej vědět. Krásnou oslavu (byť u tebe nealko) a hodně zdraví tobě i miminku.

suzik161
1. led 2015

@78marcela tak na zítra držím palce, ať je tam krásných 100 jednotek 🙂