IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

kapr
24. lis 2014

@evcann jj to jsme si už vlastně říkaly jak jsme byly na zabití 🙂 já jsem teď taky, věčně unavená, takže podrážděná 🙂

kapr
24. lis 2014

@lejla29 už nemám žádné.....

zofielinda
24. lis 2014

Tak břicho cítím, tak snad se mimi zaklube

evcann
24. lis 2014

Jooo urcite se zavrtava, jinak uz mam testy připravené na středu 🙂

gasha
24. lis 2014

@zofielinda Gratuluju!!! Hezký se o něj starej! A za 14 dní se těšíme na ty // 😉

gasha
24. lis 2014

@nikaa666 Ahoj, já byla teď 19 DC.

kapr
24. lis 2014

@evcann a s tema // 😉

evcann
25. lis 2014

@kapr
@gasha
@zofielinda a ostatním co jste na druhé strance a nemuzu vas označit pro odpověď, protoze mi to nejde. Testy jsou doma takže mi to dnes ráno nedalo. Rady těhotných tu nerozsirim. Je úplně snehobilo. Ani dusík se lovit neda :(

zofielinda
25. lis 2014

@evcann sakryš, ale ještě je brzy

evcann
25. lis 2014

@zofielinda ale jo tak jeste tomu dám pátek, to neříkám, že ne, jeslti to do tý doby nedostanu, dost mě zase bolí břicho jako na ms, co ty jak ti je?

kapr
25. lis 2014

@evcann ještě uvidíš...jakým testem jsi testovala?

evcann
25. lis 2014

@kapr no ten Dr. Max citlivost 10

kapr
25. lis 2014

@evcann tak uvidíš, třeba špatně vidíš......u mne taky nebyl skoro vidět respektive asi vůbec a viděla jsem ho hodně po limitu

evcann
25. lis 2014

@kapr no uvidime 🙂

missym
25. lis 2014

@evcann Držím pěsti, aby se čárka ještě objevila. Ještě není nic ztraceno 🙂

nadijka
25. lis 2014

Holky, tak mě čeká ve čtvrtek transfer.. v 11:30.. držte palce.. mám zas strach, že tam příjdem a kvalita bude zas nic moc.... teď třetí den máme dvě 8mi a jedno 6ti buněčné.. snad to aspoň jedno dotáhne do tý blasty 🙂 byla bych hned klidnější, kdyby jich bylo víc ne jen 3..

@evcann nestresuj se testama a testni až ten den co máš a nb jdi rovnou na krev.. tak to udělám já.. protože minule mi testování dřív moc na klidu nepřidalo.. ☹ hodně štěstí ať objevíš dušíka..

zofielinda
25. lis 2014

@nadijka určitě to bude dobrý. 2 osmibuněčné je super. Budeš dávát jedno nebo 2?

nadijka
25. lis 2014

@zofielinda no jen jedno je to druhé ivf a nechci prijit o ten ctvrty pokus.. Snad to dobre dopadne .. To cekani je nejhorsi a pak cekani na ten test!! 😄

zofielinda
25. lis 2014

@nadijka je to náročný

hanule80
25. lis 2014

Ahojky, nějaký den jsem tu nebyla, spadnul nám net, tak jsem byla bez připojení...Já měla v neděli ve 3 ráno výjezd na pohotovost, vzbudily mne bolesti v kříži a v podbřišku, když jsem vstala, tak se ze mě valila krev, tak jsem uháněla. Bobískové jsou ok, byl to zas hematom a že s tímto nehospitalizují a jela jsem domů, krvácím vždy nárazově, že nic a najednou se to fest spustí a po nějaké chvíli se to zastavuje a pak zas dobrý. je to šílený na psychiku, poctivě ležím, ale nějak nic moc lepší...

gasha
25. lis 2014

@evcann Taky bych řekla, že je brzo. Ale já nikdy takhle brzo netestovala. Pokaždé jsem čekala až na krev 14 dní po ET. Ještě tomu dej šanci.

evcann
26. lis 2014

@hanule80 no to je taky neco na psychiku to mas pravdu, tak hlavne, ze je vsechno v poradku, tfuj tfuj drzim palce

@gasha já nekde prave cetla, ze je to brzo, nekde, ze uz neco videt muze byt, ale tenkrat s klukem jsem taky testovala az 13 den a bylo to jasne, cim starsi tim jsem horsi 🙂

@zofielinda jak je? vsechno v poho?

@nadijka já vím no, ale jak jsem psala cim starsi tim horsi :D, ale ted uz testuju az v patek a ani me to dnes nelakalo, protoze vcerejsek uplne stacil. Drzim vsechno co mam at se krasne vyvijej a mas ty nejlepsi. Cekas do blasty, ze jo?

@missym dekuji, tobe taky, at uz mas klid a v lednu smele do toho 🙂

Jinak jsme se rozhodla, ze kdyz to bude neuspech tak si uziju vanoce, zajeme si pristi rok na hory, na dovolenou a postupne budeme setrit a uvidime, chlap by mel od ledna povysit takze bude vic penez a snad ten pristi rok bude lepsi nez tento. Nejak proste citim, ze to miminko ma prijit tak se mi to najednou nechce vzdat, proste to citim. Ze az bude spravna chvile cestu si najde a ze se mezitim doma dame dohromady a odpocineme a prijde do komplet pripraveneho. Jinak me po celodennim sezeni boli bricho, ze jsem vcera ani nemohla lezet na brise, kdyz jsem lezela dyl tak pak uz dobry. Tak jestli ta mrcha ma prijit tak at to neprodluzuje 🙂

hnedoocka83
26. lis 2014

Ahoj holky, můžu mít na vás dotaz? 3x jsem absolvovala inseminaci, kdy mi vždy byl píchnut Pregnyl 5000, který jsem měla v moči ještě 12 den po aplikaci (dle pozitivních těhotenských testů, které den 13 již byly negativní). Nyní mi byl před ET píchnut Pregnyl 10000, znamená to tedy, že ho budu odbourávat 24 dní?

zofielinda
26. lis 2014

@evcann snad dobrý, vždyť víš, jsou to nervy

evcann
26. lis 2014

@hnedoocka83 tak to popravde nevim, ale je na to spousta diskuzi, jako logicky by to tak byt melo, ale nemyslim si, ze to tak je 🙂, to ho mas docela dlouho a to tak ze dne na den uz nebyl?

@zofielinda to mi povidej 🙂

zofielinda
26. lis 2014

@evcann kdy jdeš na krev? Zase tam máš 2, tak věř, že je velká šance na úspěch

hnedoocka83
26. lis 2014

Dle testování každdý den slábnul a 12 den byl slabý dušík a 13 den sněhobílo. Ptám se proto, že jsem nyní 6 den po ET, kdy mi byla vložena 2 pětidenní embrya a 13 den po Pregnylu. Už třetí den testuji, zda Pregnyl z těla mizí a pozitivní čárka na testu je každý den silnější. Dnes dvě syté červené čáry. Tak jsem z toho zmatená.
@evcann

zofielinda
26. lis 2014

@hnedoocka83 to vypadá na miminko

evcann
26. lis 2014

@hnedoocka83 testuješ od 3 dne?? no ty blaho, tak to mas tak 4 ty mimča ne? jinak to snad neni mozny

hnedoocka83
26. lis 2014

@evcann Testovala jsem od 4 den, dnes jsem 6 den po ET. Myslím si, že je to ještě Pregnyl, jen nechápu, proč na testu pozitivní čárka den ode dne sílí a dnes je stejná, jako ta kontrolní.