IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

januleh84
30. zář 2014

Ahojky děvčata,jmenuji se Jana. Zítra to bude týden po transferu,nechala jsem si vložit jedno embryo. Dnes jsem začala trošku spinit. V IVF centru mi řekli že je možné že jak to embryo roste mohlo narušit malou cévku. A teď nevím co mám čekat. Mám se bát? Máte některá zkušenost ?

dashi
30. zář 2014

@januleh84 vítej, jj to se uhnizďuje 😉 držím palce 🙂

fucipe
30. zář 2014

@maggie4 zlatíčko, ano my už máme zažádáno od února, v květnu u nás byla sociálka na šetření a červnu přišel informativní dopis z kraje a stále čekáme na výzvu na psychotesty. Už aby to přišlo a člověk by se zase posunul o kousek dál
@dashi snažíme se 5 let, máme za sebou 8 pokusů a do dalšího už nepůjdem, jak kvůli finanční tak i psych.stránce

januleh84
30. zář 2014

Děkuji za přijetí,za podporu. 🙂

evcann
30. zář 2014

@kapr tak počkáš zase na mě? 🙂

evcann
30. zář 2014

@fucipe tak to je mi moc lito a proc nemůžete zkusit další bio?

dashi
30. zář 2014

@fucipe hm, to chápu ☹ Mám známou, která taky další pokusy vzdala, adoptovali mimčo, tedy měli to štěstí no a ejhle za 3 měsíc přirozeně otěhotněla 😉 .

kapr
30. zář 2014

@evcann 🙂 no uvidíme jak to napočítají🙂 buď to stihnem anebo ne🙂 možná to bude tip ťop. Prostě se s nimi v pondělí poradím 😉

fucipe
30. zář 2014

@evcann peníze a už není aní síla na další, osm pokusů mě vysálo až až

fucipe
30. zář 2014

@dashi no to já pokud se dočkáme adopčátka, tak právě si nepřeji otěhulit třeba za pár měsíců z ničeho nic to fakt ne

evcann
30. zář 2014

@fucipe to chápu, tak přeji mnoho štěstí at máte adopčátko co nejdříve a jste štastni 🙂

maggie4
30. zář 2014

@fucipe no jo, prý to trvá dlouho, klidně i dva roky, než se dočkáte "adopčátka", jak ty říkáš. To mě právě trochu odrazuje. Ale chápu tě, že po 8 pokusech už nemáš sílu. Já mám pocit, že už mi dochází i při druhém pokusu. Ale samozřejmě se budeme snažit o vlastní, dokud to půjde. Hlavně kvůli manželovi. Zkoušeli jste i darovaná vajíčka?

zluva
30. zář 2014

@04092010 tak to jsme na tom stejne, taky jsem mela transfer 24 a na krev jdu 8.10
🙂

zluva
30. zář 2014

@januleh84 ahoj ja osobne s tim zkusenost nemam ale je to pry celkem bezne. Koukni na tuhle stranku, pisou tam o tom
http://www.google.cz/search?hl=cs&redir_esc=&cl...

suzik161
1. říj 2014

@lentikalena ještě není, ale do příštího týdne snad ano. Na testy se vykašli, bude tam krásný prcek určitě. Jej, ms se rozjela 😉

dashi
1. říj 2014

Ahoj holky, tak z 8 opolzených jsou jen 3 nejlepší ☹ Jedno mi dnes zavedou a zbydou 2 nanučky 😉

missym
1. říj 2014

@dashi Tak tfuj tfuj tfuj, ať se prcek chytne jako klíště a nepustí. Myslím na vás 🙂 Já jdu na 10:15, včera se všech 9 bojovníčků ještě pěkně rýsovalo, tak uvidíme dneska.

suzik161
1. říj 2014

@lentikalena hlavně na sebe buď opatrná a háčkem se!!!!

radullka
1. říj 2014

Ahoj holky! Prosím za jak dlouho jste si dělaly těhu test, já si dělala dnes to je 5 den a nic a pobolíváme břicho, ale to mám spíš ze stresu

dashi
1. říj 2014

@missym já jdu na 14 hodinu 😉 tobě taky držím pěsti 🙂

dashi
1. říj 2014

@radullka ještě je brzo, ducha uvidíš až tak 8. den 😉 vydrž 🙂

radullka
1. říj 2014

@dashi děkuji za odpověď, to čekání je hrozné

catchulinecka
1. říj 2014

@dashi
@missym ahoj devcatka, tak je nas vic, ja jdu dnes na 13hodin 🙂 snad to vse dopadne dobre, mela jsem a vlastne stale mam problemy po punkci, dlouhy protokol se mnou taky poradne zamaval ☹ tak tfuj tfuj tfuj vsem 😉 krasne miminka do briska, at uz je vse zle pryc...

zluva
1. říj 2014

@dashi mate minimalne dva pokusy ale treba to vyjde na poprve! 😵

fucipe
1. říj 2014

@maggie4 ahojky, já bych do darovaného vajíčka nikdy nešla, ani do spermií neeeeeee to adopčátko mi nevadí,ale toto ano. Ono si dáme, že chceme neprávně volné mimi a půjde to rychleji, záleží jake si zadáš požadavky a včem jsi schopná povolit.

missym
1. říj 2014

@catchulinecka Tak moc držím pěsti 🙂 Já už to mám za sebou. Z 9 se krásně vyvíjely 4 embryjka, takže jedno zavedeno a 3 čekají v mrazáku 😀 Paní doktorka říkala, že je embryjko velice kvalitní, sliznice je prý taky ukázková, takže nám moc drží pěsti, aby to vyšlo. Tak snad joooooooo.

zofielinda
1. říj 2014

Ahojky, počítáte i den transferu do doby 14 dnů po Ket kvůli krvi?
Chodím do Podolí

renda12
1. říj 2014

@zofielinda AHOJ NE NEPOČÍTÁ AŽ TEN DALŠÍ DEN

renda12
1. říj 2014

AHOJTE HOLKY TAKŽE JÁ JSEM BYLA NA KETU V PONDĚLÍ TAKŽE JSEM 2 DNY PO TAK UVIDÍME ZATÍM MĚ POBOLÍVÁ BŘICHO VČER AJSEM TROCHU ZAŠPINILA TAK UVIDÍME RADŠI NA TO NEMYSLÍM POPRVÉ JSEM ŠPINILA VYŠLO TO ALE JEN NA CHVILKU PODRUHÉ VŮBEC TAK TED NA TO NEMYSLÍM ANI JSEM TO NIKOMU NEŘEKLA PAK SE KAŽDÝ VYPTÁVÁ JINAK MÁM ZAVEDENÉ 2 JEDNIČKOVÉ A 2 ZŮSTALY JEŠTĚ V MRAŽÁČKU 🙂
.BERU 10 TAB.UTROGESTAN,1 ANOP,PREDN A 3 ESTRINMAX

zofielinda
1. říj 2014

@renda12 kolik bereš toho utrogestanu?