IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

donia
6. únor 2015

@gasha no tak to by bylo super. Ja mela IUI take jen s Pregnylem, tak prave nevim jak je to u KET. Tak to by mi vyhovovalo, dostat jen Pregnyl na nacasovani ovulace a tot vse. No tak uvidim jak se s dr. dohodneme.
Ani po KETu ti tedy nedavala nic, jako Utrogestan a tak?

gasha
6. únor 2015

@donia Ono záleží, jestli ovuluješ. Musí tam prý fungovat ovulační dráhy (či co), i když ti tam dávají vlastně už hotové embryo. Proto i ten Pregnyl nebo Ovitrelle. A po KETu klasicky Utrogestan. Já ho brala dokonce 2-2-2.

donia
6. únor 2015

@gasha jj, ovulace u me funguje. No z toho utro mam take obavy, co jsem cetla, tak po nem neni zrovna nejlip, i kdyz se "jen" zavadi.

supermama2015
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gasha
6. únor 2015

@donia Mě je po něm blbě, když ho polykám. Pokud ho začnu zavádět, tak to tak hrozné není. 🙂

suzik161
6. únor 2015

@78marcela Ahoj Marcel, jdu za tebou pro radu, prosím. S holkama, co máme termín v červenci, bychom chtěli soukromé fórum, ale nevíme jak se to dělá 😀 Nemáš s tím zkušenost??

78marcela
6. únor 2015

@suzik161 určitě vím. Když jsi na fóru tak na liště máš záložku soukromé diskuze. Tak na to klikni a dole se ti objeví vytvor soukromou diskuzi. Tak na to klik a založís to.

78marcela
6. únor 2015

@suzik161 je to tady tady na této stránce, koukni na nabídku, na té liště je napsáno soukromé diskuze. Tak tam.

kapr
6. únor 2015

@suzik161 jo tak sem chodíš na rady 🙂))))))

suzik161
6. únor 2015

@kapr no jasně, holky tady znám 🙂 něco máme spolu za sebou!!

dashi
9. únor 2015

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla - nestíhám ☹ Tak jsem byla minulý týden na kontrolní genetice po odběru plodovky, prcek už má skoro 40 dkg a 25cm 😉 Jelikož mám cukrovku, tak jsme v normě, což mě těší, jinak bych si musela píchat inzulín. Taky už se pěkně vrtí 🙂 😉.
Akorát mě se....tchýně, ale s tím asi nic neudělám 😠. Baba jedna protivná, ani vám tu nebudu rozepisovat reakci na to, když jsme na Vánoce sdělovali, že čekáme mimčo.
Jinak už to v práci nedávám, no naštěstí už zaučuju jednu kolegyni 😝, tak vydržím do konce února a tradá marodit 😅

kapr
9. únor 2015

Ahojek vsem 🙂 tak my z velkeho utz vsechno v poradku, holcicka vazi 325g. Ja rostu a pribyvam na vaze take statecne 😒

dashi
9. únor 2015

@kapr já teda zatím rostu, díky cukrovce jsem zhubla 4 kg, tak snad se mi to moc nerozjede 😉 🙂

catchulinecka
9. únor 2015

@dashi ahoj, taky zdravím všechny staré známé 🙂 gratuluju k úspěšné genetice 😉 já už mám za sebou taky velký ultrazvuk, který dopadl dobře, další meta za námi 🙂 Jsem taky ve 22 týdnu, tak mě napadlo, jestli nemáme stejný termín porodu, dle tabulek nám to vychází na 19.6. A já taky zaučuju v práci novou kolegyni, je to někdy fakt únavné, tak právě přemýšlím, že bych to taky zabalila začátkem března. Jen nevím, co mám jako říct doktorovi, že jsem unavená nebo ták? Nějak v tom neumím chodit 😀

viavia
9. únor 2015

@gasha ahoj,omlouvám se,par dnu jsem tu neprispivala...jak ti je?

gasha
9. únor 2015

@viavia
Příšerně 🙂 Přestaly mi chutnat některé věci - třeba kafe a mléko. Občas se mi zvedá žaludek. A občas mě pobolívají prsa. Co ty?

hanach111
9. únor 2015

Ahojte snažilky a budoucí maminky chtěla bych se k vám přidat ,byli jsme 3.2 na ketu zavaděli mě jednu HB. 1 kvality.tak snad se to povedlo.založila jsem forum ket leden únor ale bohužel se tam nikdo nepřihlásil tak jestli vám to nebude vadit tak bych se přidala.

dashi
10. únor 2015

@catchulinecka ahojky, jj termín máme stejný 😉 no já jelikož mám cukrovku a i vyšší věk, tak jí řeknu, že jsem unavená a basta. A ke všemu po ivf, jsou tady holky, který jsou na neschopence od začátku a nejsou po ivf 😉 Mě to i dietotolžka doporučovala, zůstaňte doma a buďte ráda, že vám to vyšlo 😉 . A když gyndařka bude dělat ofuky, tak si holt zajdu k praktickýmu 😉 A ty 2 měsíce do mateřský mě finančné nezrujnujou 😅

dashi
10. únor 2015

@hanach111 držím palce 🙂

viavia
10. únor 2015

@gasha fakt takové změny?
Me pobolivaji prsa,ale to mivam vždy před ms. Včera pobolival podbrisek jak na ms,tak jsem teda nervoznela!

viavia
10. únor 2015

@hanach111 ahoj,taky jsem byla 3.2. na transferu 🙂 ale teda 3denniho embrya...kdy budeš testovat? 🙂

hanach111
10. únor 2015

@viavia no od 2-3 dne bolest a taková hřejivost v podbřišku do 6 dnes jsem 7 den a rano jsem si dělala jen ovulačni a ten je pozitivni.ale nevim nevim.

viavia
10. únor 2015

@hanach111 ovulačni???? On pozná hcg???

hanach111
10. únor 2015

@viavia no četla jsem tady že než je pozit.těhu taj je dřiv pozit.ovu .zrovna to vyhledávám ve fóru.a kam chodíš do car.

viavia
10. únor 2015

@hanach111 to jsem nevěděla,tak to veliká gratulace!!!!!! A klsicky test jsi taky zkoušela? Ja do Reprofitu a ty?

hanach111
10. únor 2015

Ten ještě ne ,mam strach ani tady tomu moc nevěřim už bylo tolik zklamani že to by byl zázrak.a reprofit brno jachodim do brna .

hanach111
10. únor 2015
gasha
10. únor 2015

@hanach111
Tak to jsme na tom všechny 3 zhruba stejně. Já byla na ET 4.2., transferovala se blastocysta.
Asi se blbě ptám, ale proč si po KETu děláš ovulační test? Na tom se něco pozná?
@viavia
Já to mám vždy takovou rychlou reakci. Přestane mi chutnat sladké, naopak mám chuť na mastné salámy a sterilovanou zeleninu. S druhou dcerou jsem na začátku každý den snědla sklenicku sterilovaného celeru. 🙂 Ale hlavně, aby to vydrželo. V říjnu jsem měla biochemické těhotenství - byla jsem přesvědčená, že jsem těhotná, ale po 14 dnech od KETu bylo hCG jen 10 a pak to šlo do kytek. Teď z toho mám docela obavu, ale snažím se přesvědčit, že teď to určitě vyjde.

hanach111
10. únor 2015

@gasha jo tak to je fajn už jsem tři ve stejnou dobu po ket a et.kam chodiš do car.