IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

evcann
23. srp 2014

@hanourek no to neni první pokus, takže očekávám, že zase nevyjde a proc tobe nedaji nejakou provokacku a nechaji ti takhle dlouhý cyklus?

hanourek
23. srp 2014

@evcann třeba se zrovna zadaří🙂 odpočinek po létě, to dělá hodně🙂 no já sem si nezavolala na kliniku, že mám takhle dlouhý cyklus..... už jednou sem na vyvolávačce byla a nějak nic moc.... tak sem si říkala, že bych to nechala na přírodě

evcann
24. srp 2014

@hanourek jo tak, tak třeba prijde a snad co nejdriv

vrk
24. srp 2014

@7507 u prvniho ivf nech urcite zavest jen 1 embryjko. Pokud by se nahodou nedarilo prichazis a 4hrazeny ivf cyklus na pojistovnu...coz je zbytecne. Chytne se i jedno, neboj. Drzim pesti!!

78marcela
24. srp 2014

@evcann
@maggie4
@p1983k
@dashi
@kapr
ahoj holky. Duch zůstává duchem, vůbec nesili. Zítra zkusím jako samoplátce na krev, abych znala hodnotu a pak půjdu ještě ve středu jestli stoupá jak má. Pokud tedy ještě čárka bude.
Tak nic moc zprávy a spíš to vidím blbě.

dashi
25. srp 2014

@78marcela ahojky, držím palce 😉 ještě je brzy, určitě zesílí uvidíš 🙂

p1983k
25. srp 2014

@78marcela To snad ne ! Věřím že to bude ok,nesmíš to vidět tak černě,dej vědět jak to dopadlo ! Hodně štěstí !

kapr
25. srp 2014

@78marcela tak uvidíš, krev ti řekne hcg přesně, to je pravda. Rovněž bych nevěsila hlavu.

kapr
25. srp 2014

Jinak holky, já asi teď ten Nativ nedám. Příští týden to mám dostat, tak spíš zkusíme IUI a necháme ten NATIV na říjen. To se pořád vejdu do téhle diskuze 🙂
Aspoň se na to s centrem připravíme. A já též. To jsem hrdinka, co? 😒

evcann
25. srp 2014

@kapr mě taky popř. nabízí nativ, ale mě to přijde moc peněz 15 000 za transfer :/

evcann
25. srp 2014

@78marcela neztrácela bych naději, určitě dej vědět, držím palce

dashi
25. srp 2014

@kapr já ten nativ moc nechápu ☹ a to za to ještě platíš joooo 😅

hanourek
25. srp 2014

@evcann v to doufám.....červené víno ani teplá vana nějak nepomáhají.... muž se mi směje, že ze mě bude alkoholik :D

evcann
25. srp 2014

@hanourek :D to si umím představit, já ted na ní čekám taky ještě má sice pár dní čas, ale stejně, už ted si myslím, že budu jak ty :D, je to děs co

evcann
25. srp 2014

Dávám tabulku, chce někdo něco upravit? 🙂

Dashi
Helios Brno
1.ivf - nic (2 ks)
1. ket - nic (2ks)
2. ket - nic (2ks)
přípravy na 2. ivf - nejspíš září - stimulace, čekáme na výsledky

Kapr
Iscare

Evcann
Iscare
PCO a zvýšená buněčná imunita
1.IUI červenec - neúspěšně
srpen příprava na 2. IUI
pokud se nepovede tak v říjnu na 3. IVF

78marcela
Car Reprofit Brno
1ET nic, 2KET nic
3KET zamlkle tehu
4KET nic
5KET - 15.8.

Maggie4
září/říjnu 2.IVF
Teď mě čeká znovu vyšetření krve a v půlce září začínám stimulovat

Hanourek

Snailka
CAR Motol Praha
2x IUI nic
Nyní stimulace na 1. IVF

hanourek
25. srp 2014

Hanourek
1. IUI červen
plánovaná stimulace a 2. IUI, nebo 1. IVF srpen, ale stále jsem nedostala MS

hanourek
25. srp 2014

@evcann je to na palici:( příští týden jsem na dovolené... po ní asi už zavolám doktorovi, že ms nikde:(

78marcela
25. srp 2014

@evcann
@dashi
@kapr
@p1983k
@maggie4
holky, tak dnes ráno čárka úplně slabá, a dlouho ji to trvalo. Takže jsem se rozhodla nejít na krev, že to určitě mizí. Šla jsem do nové práce, kde znám paní ředitelka je moje kamarádka, která věděla že jsem šla na transfer. Oznámila jsem ji, že se to nepovedlo. Došla jsem z práce a udelala si ještě jeden kontrolní test, přesvědčena o tom, že už tam nic nebude. A ona na mě najednou vykoukla docela hezká čárka, ne moc silná ale už ne úplný duch. Okamžitě jsem sedla do auta a jela na krev. Hcg dnes desátý den 42,3.

evcann
25. srp 2014

@78marcela super, ted už jen at to krásně stoupá 🙂

78marcela
25. srp 2014

@evcann no kéž by. Dnes ráno už jsem byla smířena s neúspěchem a teď se zase vznáším v oblacích. Je to jak na houpačce.

kapr
25. srp 2014

@78marcela ty jseš matěj 😲 😀 😀 😀

kapr
25. srp 2014

@evcann tak je to mazec, ale co zbývá. Moc let už taky ne. já to chci zkusit. Prostě jen proto, že jednou nebudu sedět a nebudu si říkat, že já to tenkrát nezkusila. V tomhle mi hodně pomáhají příběhy tady. Říkám si, kurňa, tolika lidem se to povedlo. Proč ne zrovna mně? Když už to bude po 4té, tak snad ta matematická pravděpodobnost musí fungovat, ne? 😒 🙂

78marcela
25. srp 2014

@kapr jasné. Já teda jsem popáté. Někdo holt musí počkat trochu déle ale prý se nakonec dočkají všechny. Chce to prostě zkoušet.

kapr
25. srp 2014

@dashi Co na něm přesně nechápeš? 🙂 ráda vysvětlím 😉
Je to prostě normální IVF bez stimulace. Takže ti v přirozeném cyklu vezmou jedno, nebo 2 vajíčka, podle toho kolik jich tam bude. Ty úplně stejně oplodní mimo a úplně stejně zavedou embrio. Jen tím, že máš jen jedno vajíčko, je to 50/50. Bu´d bude dobré a bude se dělit, nebo k transferu nedojde. To je celé.

dashi
26. srp 2014

@78marcela super, potichounku gratuluju 🙂

dashi
26. srp 2014

@78marcela hoď nám testíky 🙂 ať se můžeme kochat 🙂

dashi
26. srp 2014

@evcann za mě děkuji, hezký přehled 😉

maggie4
26. srp 2014

@78marcela no vida, není radno házet flintu do žita, že? 🙂 prostě jsi těhotná! ať se drží!!!

78marcela
26. srp 2014

@dashi
@maggie4
no zatím nevím, gratulace budu přijímat až když to poroste, zítra snad budu vědět víc...jste hodné, holky, strašně bych to už chtěla...

78marcela
26. srp 2014

@dashi testíky nemám vyfocené, nevím, jestli to půjde, jsou stále slabé.