IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

zluva
29. zář 2014

@dashi Pěkný datum 😉

dashi
29. zář 2014

@zluva taky pěkný datum a ty už jsi testila 😉 Já si říkám, že fakt vydržím do 12. týho dne, na zklamání si můžu vždy počkat, neee. Zažila jsem to už 3x ☹ A nebo to bude jasný s příchodem MS 😒

dashi
29. zář 2014

@zluva
@radullka holky jaký léky vám dali po ET?

zluva
29. zář 2014

@dashi nee netestila, to je moc brzy. chystám se to vyzkoušet přesně za týden. 🙂

zluva
29. zář 2014

@dashi já dostala utrogestan a prednison a beru listovku, nebo jsou to takové ty vitamíny pro maminky. Chytré miminko se to jmenuje 😀 ale dřív jsem si taky kupovala femibion.

dashi
29. zář 2014

@zluva hm, tak to si budu muset nějakej vitamín koupit 😉 to čekání je hrozný co 😉

zluva
29. zář 2014

@dashi to teda jo :/ už jsem poslala do školy všechny úkoly, vyluxovala lednici a nevím co dál :D Teď odpočívám s utrošem a asi půjdu na chvíli ven.

dashi
29. zář 2014

@zluva jjj, no pro mě je ten utroš teda peklo 😝

matylda79
29. zář 2014

Ahojky...já jsem dnes po ET a na krev jdu až 13.října 🙂

radullka
29. zář 2014

všichni máme skoro stejný termín, holky nebojte, určitě to všem dobře dopadne, já v to doufám, odpočívám, nudím se, to čekání je fakt šílený, nějaký tip jak zaměstnat hlavu

zluva
29. zář 2014

@matylda79 Ahoj, drzim pesti 😵

fucipe
29. zář 2014

Ahojky kočky, tak co jsem byla teď s manžílkem na posledním KETu a poslední pokus o bio dítko, tak n e v y š e l ☹. Takže biomimíska mít nebudeme a budem čekat na adopčátko, všem držím pěsti

radullka
29. zář 2014

@fucipe tak to mi je líto, ale děkujeme i tak za podporu

zluva
29. zář 2014

@fucipe Drzim pesti, abyste se dostali na cekacku co nejdrive, a pak hned dostali Vase vytouzene miminko 🙂

eviks
29. zář 2014

Tak holky, u nas dneska zmena, nabidli nam jit do dalsi studie na IVF, v prosinci, tak sme to doma probrali a rekli, ze to jeste zkusime a treba nam zbyde neco do mrazacku...

zofielinda
29. zář 2014

@eviks O jakou studii se jedná?

04092010
29. zář 2014

Ahojik holky,byla jsem 22.9.na odběru a 24. na ET. Porad me dost bolí levy vaječník,kde jsem měla většinu foliku , ale asi je to normální,ze? Mám testovat taky nejdřív 8.10. Uffffff. Mela jsem jen 1vajicko,takže bud a nebo bez zmrazení....

eviks
29. zář 2014

@zofielinda je to druhý pokus v CUBE, náš první byla také studie, ale nevěděla jsem, že se v tom dá pokračovat. Mají nějaké info na stránkách.

elvie
30. zář 2014

Jsem úplně vyřízená. Pořád se jenom pozoruji. Chvilkama jsem přesvědčena, že to výjde a za chvilku zase, že né. Dnes jsem sedmý den po KET a mám šílené nutkání testovat, ale mám strach, že tam nebudou II. Pak by možná ten stres byl do pondělí ještě horší. Chodím do FN Olomouc.

dashi
30. zář 2014

@fucipe to mě mrzí ☹ a co další pokus?

dashi
30. zář 2014

grrrrrrrrrrr, tak už jsem zase naštvaná sotva vlezu do práce 😠 , hormony se mnou cloumaj a ještě si šéfové vymejšlej 🙄 Kdybych nebyla tak zodpovědná nána, mohla jsem v klidu po OPU marodit, ale já ne já musím táhnout do práce a udělat mzdy, protože to za mě nidko neudělá, že. A vzít si práci domů, to neexistuje.....nassrrr tenhle týden vydržím a příští si hodím marod, asi mě chytnou záda 😝 Sorry za výlevy hned ráno 😅

nikaa666
30. zář 2014

@fucipe nevěš hlavu, jedna známá se posunula už za rok na první místo v pořadí na adopci, protože všechny páry před ní přirozeně otěhotněli během čekání 😉 Třeba se zadaří, ani nebudeš vědět jak 😎

suzik161
30. zář 2014

@lentikalena no jo není to tak jednoduché jak jsme si mysleli 😒 Já jsem chytla od manžela nějakou virózu, ale podchytila jsem ji včas. Nejspíše dorazila MS, takže začínám brát Prednison a za 6-7týdnů budu mít snad prcky u sebe 😀 Jen se neboj, všechno bude v pohodě a povede se to, píchání může být dobré znamení!!!! Moc na tebe myslím

nikaa666
30. zář 2014

Tak včera na utz celkem 16 foliků, ve středu na další a asi v pátek na OPU. Měla jsem strach, jak budu reagovat a oni mi zatím snížili dávky 🙂 Ale docela to už tlačí...už ať je pátek. Docela vám závidím, že už jste čekatelky na // 😉 Držím všem palečky, nějak už se to tu pěkně rozrostlo a teda vůbec nemám přehled.

lentikalena
30. zář 2014

@suzik161 No ahoj to je dost holka.Já jsem také měla nějakou virozu a zrovna když mi ho tam prcka dávali.Dnes je to 8.den a test nic,já si říkám prdim natesty,ale zas mi to nedá a tak si zase koupím a testuji,asi nejsem normální 😀 .Jinak jsem ráda,že se to u tebe začína hejbat a taky na tebe moc myslím 🙂 A co internet,už je zapojen 😉

dashi
30. zář 2014

@nikaa666 taky dobrá úrodička 😉 já měla přibližně stejně, nakonec odsáto 13 oocytů 😉 to věřím, že talčej,mě teda poslední 2 dny talčily fest 😉 🙂

kapr
30. zář 2014

Dobré ráno děvčátka 🙂 tak vám musím říci, že nakonec nevím, zda tento měsíc ten Nativ dáme, jelikož ve dnech pravděpodobného odběru jde manžel do nemocnice na operaci 😒 hahaha a ve dnech asi pro et tam asi bude a netuším, když to padne na sobotu, kam upíchnout dítko. No takže v pondělí půjdu na ultrazvuk a podle propočtu uvidíme, zda do toho můžeme jít.......chjo a já jsem na to tak nastartovaná 😲

maggie4
30. zář 2014

Ahoj holky, tak já jdu zítra na OPU. Mám jen 3 folikuly, ale snad to budou ty pravé a kvalitní! Taky už nemám přehled, kdo tady jak na tom je. Ale doufám, že v nejpozději listopadu na tom budeme všechny stejně = všechny těhotné 😉

maggie4
30. zář 2014

@fucipe to mě mrzí, že to nevyšlo ☹ Já jsem taky rozhodnutá pro adopci, pokud se nám 3 pokusy IVF nepovedou. (Jen manžel asi ještě ne). Už máte zažádáno?

nikaa666
30. zář 2014

@maggie4 já myslím, že nezáleží na kvantitě a určo se z nich vyklube ten pravý 😉 Já jich mám sice dost, ale taky může zbýt jen jeden oocyt použitelný.
@dashi mudr mi řekl, že od teď mám mít klidový režim, ale nevím proč...krom toho, že chodím jak napr... kačer, tak vše OK.